Similar lots by type
-
#484Guy Cambier“Woonwagen in de stad”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Roulotte dans la ville. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#491Een lot van vier katten van Japans porselein.
Un lot de quatre chats japonais en porcelaine.No longer availableDim. h: 10 - 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#429“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Russische school.
Composition. Techniques mixtes sur papier. Ecole russe.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 180 / 240 -
#142Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891 - 1964“Zeilboten te Concarneau”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘37.
Voiliers à Concarneau. Huile sur panneau. Signé et daté '37.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 400 / 600 -
#482Carlo Tarras“Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
Village espagnol. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#462Lode VerhoevenEen schouwspiegel met bovenaan een hoevezicht, olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Miroir de cheminée avec vue sur la ferme en haut, huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 75x145cm45x60cm(Schilderij)Estimate: € 75 / 100 -
#149Paul BoonaertPeriod: °1946“Winters zicht op Kwaremont”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'hiver de Kwaremont. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 160 / 180 -
#182Jos DufourPeriod: 1896 - 1976“Winteravond aan de boskant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Soirée d'hiver côté forêt. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120 / 160 -
#424“Vlakkencompositie”. Plakaatverf op papier. Draagt monogram.
Composition aux surfaces . Affiche sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 180 / 240 -
#569Een paar ovale schilderijtjes met afbeeldingen van Aziatische schepen.
Une paire de peintures ovales représentant des navires asiatiques.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#134Jos DufourPeriod: 1896 - 1976“Winters landschap te Heverlee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage d'hiver à Heverlee. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 120 / 160 -
#497Stanisic“Personages in een landschap” & “Personages in een winters landschap”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd en met certificaten.
Personnages dans un paysage & Personnages dans un paysage d'hiver. Huile sur panneau. Signé et avec certificats.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#152Jules BrouwersPeriod: 1869 - 1955“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#499Lode Verhoeven“Zicht op Parijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1956.
Vue de Paris. Huile sur panneau. Signée et datée 1956.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#304Gust VerelstPeriod: 1901 -1978Een paar stadszichten, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘43 & ‘52.
Une paire de vues de la ville, huile sur panneau. Signé et daté '43 & '52.No longer availableDim. 20 x 25 & 24 x 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#492“Boerenerf”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
"Cour de ferme". Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 50 / 75 -
#414“Stilleven”. Olieverf op board. Draagt monogram.
Nature morte. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#444Victoria CallejaPeriod: ° Chili, 1958“De l’escargot à la poire”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Afgebeeld op p.115 in bijgevoegd boek.
De l'escargot à la poire. Huile sur toile. Signée. Présentée p.115 dans le livre joint.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 220 / 260 -
#119Jules Bovée“Interieur van de Sint Martinuskerk te Kontich”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Intérieur de la Sint Martinuskerk à Kontich. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 50 / 75 -
#404“Ruiter”. Olieverf op doek. In de geest van C. H. Pedersen.
Cavalier. Huile sur toile. Dans l'esprit de C. H. Pedersen.No longer availableDim. 62 x 100 cmEstimate: € 250 / 350 -
#169Tuur De RijbelPeriod: 1927 - 2016“Boskapel te Buggenhout”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chapelle forestière à Buggenhout. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120 / 160 -
#552Gust VerelstPeriod: 1901 -1978“Stadszicht” & “Hoevezicht in de Rupelstreek”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd ‘29.
Vue de ville & Vue de ferme dans la région du Rupel. Huile sur toile. Les deux signées et la première datée '29.No longer availableDim. 64 x 64 & 45 x 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#172“De fluitspeler” Olieverf op doek. Naar het werk van Thomas Gainsborough (1727-1788)
Le joueur de flûte Huile sur toile. D'après l'oeuvre de Thomas Gainsborough (1727-1788)No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200 / 250 -
#144Georges SteelPeriod: 1923 - 2010“Jongens van Granada”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.
Garçons de Grenade. Huile sur toile. Signée et datée 1983.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 260 / 300
Other lots in this auction
-
#5Een 18 K geelgouden trouwring.
Une alliance en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 60 / 80 -
#378Ronde voorraaddoos van beschilderd hout met roodbruine tinten. Swatvallei, Pakistan. Kleine letsels en slijtage.
Boîte de rangement ronde en bois peint avec des tons brun rougeâtre. Vallée de Swat, Pakistan. Blessures et usure mineures.No longer availableDim. Ø 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#490Een verstelbare houten schildersezel.
Un chevalet en bois réglable.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 80 / 120 -
#41Jubilart, Brussels - Vestal“Femme qui tire son bas”. Een sierschotel met afdruk van een werk van Henri de Toulouse-Lautrec. Portugese productie. Genummerd 21/1000.
Femme qui tire son bas. Plat décoratif avec estampe d'une oeuvre d'Henri de Toulouse-Lautrec. Production portugaise. Numéroté 21/1000.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 45 / 55 -
#544Carl Vogels“Bloemenvaas. Gesigneerd.
Vase à fleurs. Signé.No longer availableDim. 47 x 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#183Acht diverse rechthoekige porseleinen menustaanders. Diverse decors en randbewerkingen. Twee vormen een paar. Eén gemerkt Gien, één Lille, één Limoges.
Huit divers supports de menu rectangulaires en porcelaine. Divers décors et finitions des bords. Deux forment une paire. Un marqué Gien, un Lille, un Limoges.No longer availableDim. 13,5 à 18 cmEstimate: € 160 / 200 -
#245Een 18 K geelgouden schakelketting.
Un collier à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 8 g lengte 17 cmEstimate: € 240 / 300 -
#521Een lot van drie bronzen horlogehangers, waarbij twee beeldjes op onyxen sokkeltje en één in de vorm van Sint Joris.
Lot de trois pendentifs de montre en bronze, deux statues sur un socle en onyx et une en forme de Saint Georges.No longer availableDim. h: 12 - 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#8Studio CristalEen vaasje van groen en kleurloos kristal. Gemerkt. Decor 1897/58.
Un vase en cristal vert et incolore. Marqué. Décor 1897/58.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#147Een vaas van meerkleurig glaspasta met een met zuur geëtst decor. (Tip?) Gallé.
Un vase en pâte de verre multicolore à décor gravé à l'acide. (Tip) Gallé.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#340Klein antiek, massief bronzen beeldje van een staande Boeddha (hand manco). Mihintale, Sri Lanka.
Petite statuette antique en bronze massif d'un Bouddha debout (main manco). Mihintale, Sri Lanka.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#531Val St. LambertEen grote diepe schaal van geslepen kleurloos en rood gedubbeld kristal.
Un grand bol profond de cristal doublé incolore et rouge taillé.No longer availableDim. Ø: 38,5 cmEstimate: € 60 / 100

