Other lots in this auction
-
#85
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,10 ct. Et de rubis d'un poids combiné de + - 0,66 ct.No longer availableDim. 24,90 gEstimate: € 1800/2000 -
#9Frans Van ImmerseelPeriod: 1909 - 1978
“De pijprokers”. Twee originele voorontwerpen voor glasramen. Gemonogrameerd.
Les fumeurs de pipe . Deux dessins préliminaires originaux pour des vitraux. Monogrammés.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 40/60 -
#172Lazar Volovick
“De pianiste”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La pianiste”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 350/450 -
#210
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,18 ct.No longer availableDim. 2,76 gEstimate: € 260/300 -
#606
Een Engelse tafel met twee klapbladen.
Table anglaise à deux abattants.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#687Val St. Lambert
Twee vazen van geslepen kristal, versierd met ruitmotieven, waarbij één in blauw en één in rood. Zonder merk.
Deux vases en cristal taillé décorés de motifs de diamants, un en bleu et un en rouge. Sans marque.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 80/120 -
#318
Een lot van elf boeken met betrekking tot Antwerpen:- “Tussen kaai en schip”- “De zijdenijverheid te Antwerpen”- “Geschiedenis van Borgerhout”- “100 jaar Zuid”- “V-bommen op Antwerpen”- “Dit waren de semini’s kinderen”- “Borgerhoutse kunstenaars”- “Antwerpen door de eeuwen heen”.- “Marnix van Sint Aldegonde”- “Antwerpen van Romeins veer tot wereldhaven”- “25 années de vie Anversoise”
Un lot de onze livres sur Anvers: - “Tussen kaai en schip”- “De zijdenijverheid te Antwerpen”- “Geschiedenis van Borgerhout”- “100 jaar Zuid”- “V-bommen op Antwerpen”- “Dit waren de semini’s kinderen”- “Borgerhoutse kunstenaars”- “Antwerpen door de eeuwen heen”.- “Marnix van Sint Aldegonde”- “Antwerpen van Romeins veer tot wereldhaven”- “25 années de vie Anversoise”No longer availableEstimate: € 55/80 -
#33
Een oude theaterkijker met leder bekleed. In etui.
Une paire de lunettes de théâtre recouvertes de cuir. Dans une pochette.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 30/40 -
#652Bruno CapacciPeriod: 1906 - 1996
“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnages . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 21,5 cmEstimate: € 100/150 -
#62Bie
“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage de polders . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 30/40 -
#665Junghans
Een eenvoudige ronde wandklok in houten kast. Met sleutel, zonder slinger.
Pendule murale en bois. Avec clef et balancier.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#57
Een pot met twee oren van steengoed met bruin glazuur.
Un pot en grès à deux anses avec glaçure brune.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/50