Other lots by Hendrickx
-
#704Hilde Hendrickx“Keukenstilleven” & “Stilleven met aardewerk en glas”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd ‘86.
“Nature morte de cuisine” et “Nature morte aux faïences et verres”. Huile sur toile. Signées et datées ‘86.No longer availableDim. 50 x 60 & 60 x 50 cmEstimate: € 40° / 50 -
#549Hilde Hendrickx“De naaikamer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
“La chambre d’ouvrage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘86.No longer availableDim. 65 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#699Hilde Hendrickx“Stilleven”. Pastel op bruin papier. Gesigneerd.
“Nature morte”. Pastel sur papier brun. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#694Hilde Hendrickx“Veldboeket” & “Bloemenstilleven”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
“Bouquet de fleurs des champs” et “Nature morte aux fleurs”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableDim. 33 x 43 & 45 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#482Jos HendrickxDrie ingekaderde studietekeningen op papier. Met atelierstempel.
Trois études sur papier. Avec cachet d’atelier et encadrées.No longer availableDim. 18 x 17 & 18 x 25 cmEstimate: € 90 / 120
Similar lots by type
-
#598Jan Van BaelenPeriod: °1946“Paard en kippen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval et poules prés de l’écurie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 600 / 800 -
#608“achteraanzicht van een dame”. Olieverf op papier? Draagt handtekening: Jo. Nu*
“Femme vue du dos“ Huile sur papier. Signature: ‘Jo.Nu*’.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#564Sorin IlfoveanuPeriod: °1946“Mannenportret”. Gewassen pentekening op doek.
“Portrait d’homme”. Lavis sur toile.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 200 / 400 -
#611“Schwarzer komet”. Olieverf op doek. Draagt handtekening op verso.
“Comète Schwarzer”. Huile sur toile. Signature au verso.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#617“Bloemenweelde”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd J.A. ‘62.
“Opulence florale”. Huile sur toile. Monogramme J.A.’62.No longer availableDim. 67 x 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#684Joan Delamare AtanasiuPeriod: 1955-2015Zes diverse églomisés uit de jaren negentig.
Six églomisés divers des années 90.No longer availableDim. 20 x 16 cmEstimate: € 100 / 160 -
#614“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: X...
“Tournesols”. Huile sur toile. Porte une signature: X...No longer availableDim. 71 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#662Slivicca (?)“Kaartende chimpansee”. Oorlogskarikatuur in aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“Chimpanzé jouant aux cartes”. Caricature de guerre en aquarelle. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#722Lanna“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
“Eileen”. Huile sur toile. Signée et datée 1992.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#659“Hoeve te Broechem.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme à Broechem”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 88 cmEstimate: € 100 / 160 -
#554Koch“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 86 cmEstimate: € 80 / 100 -
#435J. De Pré“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Avenue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 97 x 149 cm -
#593“Moderne compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd. Met toeschrijving aan Gerhard Hoeme.
“Composition moderne”. Acrylique sur papier. Signée. Attribution à Gerhard Hoeme.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#642“Bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Vase aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#254C. Ceurremans“Besneeuwd hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Paysage de campagne enneigé”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 64 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#552“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Draagt monogram FKC.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Porte le monogramme FKC.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#584Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999“Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 300 / 500 -
#724B.A. Abramian“Wintertafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
“Scène d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1992.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#596Dordevic MiodragPeriod: °1936“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableDim. 31,5 x 31,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#603Piet VolckaertPeriod: 1902-1973“De dorsers”. Olieverf op doek”. Gesigneerd.
“Les moissonneurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220 / 260 -
#602Pierre Jacques DierckxPeriod: 1855 - 1947“Genretafereel in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène dans une étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60Estimate: € 220 / 260 -
#624“Moeder en kind in interieur. Draagt een handtekening: Pelliast (?)
“Mère et enfant”. Porte une signature: Pelliast (?)No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#639“Compositie met bloem”.Olieverf op board. Draagt een handteknening.
“Composition florale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#625“Compositie”. Materieschilderij op paneel. Draagt handtekening ‘Grautner 1972’.
“Composition”. Matière sur panneau. Porte une signature ‘Grautner 1972’.No longer availableDim. 74 x 62 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#10Een lot zilveren juwelen waaronder ringen, armbanden en halssnoeren.
Lot de bijoux en argent dont bagues, bracelets et colliers.No longer availableDim. 299,35 gEstimate: € 160 / 200 -
#200Een 18 karaats rooskleurige gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Bracelet en or rose 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 13,07 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#185Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,66 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,66 ct.No longer availableDim. 30,15 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#152Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 160 / 220 -
#390Mercedes-Benz collectionEen herenhorloge met lederen polsband in originele doos. Quartz.
Une montre pour homme avec bracelet en cuir dans son emballage d’origine. Quartz.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#241Bronzen beeldje van een fluitspelende jongen.
Une statue en bronze patiné représentent un garçon qui joue de la flûte.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#567Een Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Guan Yin en porcelaine monochrome blanc d’après le blanc de Chine.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 220 / 280 -
#154Een paar winterse hoevezichten. Olieverf op doek. Resp. gesigneerd ‘Budens’ & ‘Noppe’.
Paire de paysages fermiers hivernaux. Huile sur toile. Signé ‘Budens’ et ‘Noppe’.No longer availableDim. 50 x 76 & 50 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#730Een gefineerde commode met drie geaccoleerde laden met koperen trekkers en met een marmeren blad.
Une commode en placage de ronce avec trois tiroirs, tablette en marbre et poignées en cuivre.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 250 / 400 -
#47Een lot tin. XVIIIde, XIXde en XXste eeuw.
Lot d’étains des XVIIIe, XIXe et XXe siècles.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#55DialogueEen zilveren vulpen met ‘Iridium-point’.
Stylo en argent à la pointe d’iridium.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#700Een staande klok van gefineerd hout, versierd met marquetterie.
Une pendule en placage de ronce et marquetterie.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 400 / 600

