Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Herfstzicht aan het kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Theo De Cooremeter

“Herfstzicht aan het kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

Vue d'automne au bord du canal . Huile sur panneau. Signé.
Dim. 105 x 102 cm
SKU: 1512200252.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #252
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #427

    Een paar gepolychromeerd stenen Boeddha-handen in ‘vitarka-mudra’.

    Une paire de mains de Bouddha en pierre polychrome en 'vitarka mudra'.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #609

    “Compositie”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    Composition . Technique mixte sur papier. Signé illisible.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 12,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #312
    Josée Maes

    “Bloemenvaas” & “Stilleven met rozen”. Een paar olieverfschilderijtjes, resp. op doek en op metaal. Beide gesigneerd.

    Vase à fleurs & Nature morte aux roses . Une paire de peintures à l'huile, respectivement sur toile et sur métal. Tous deux signées.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 & 22 x 15 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #338
    Lladro

    “Op de wipplank”. Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt. Eén vingertje gerestaureerd.

    Sur la bascule. Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas. Un doigt restauré.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #608

    Een dekselvaas van Imari-porselein met een Fo-hond op het deksel. Omstreeks 18OO.

    Un vase en porcelaine Imari à couvercle avec un chien Fo sur le couvercle. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #663

    Een vaas van rood Muranoglas.

    Un vase en verre de Murano rouge
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #607

    Een siervaas van meerkleurig Italiaans glas.

    Un vase décoratif en verre italien multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #422
    Marcel - Louis Baugniet
    Period: 1896 - 1995

    “Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1931.

    Composition . Technique mixte. Signé et daté 1931.
    No longer available
    Dim. 40,5 x 29 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #581
    Johan Lewi
    Period: °1957

    Twee zittende personages. Keramiek. Gesigneerd.

    Deux personnages assis. Céramique. Signé.
    No longer available
    Dim. H. 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #153

    Oosters balustervaasje van gedreven en gegraveerd zilver. Onderaan gemerkt. 294 g.

    Vase balustre oriental en argent pressé et gravé. Marqué en bas. 294 g.
    No longer available
    Dim. H. 11,5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #61

    Een diamantzaag van messing, gietijzer en staal.

    Scie à diamant en laiton, fonte et acier.
    No longer available
    Dim. L. 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #416

    Een recent wandtapijt met een jachtscène.

    Une tapisserie murale avec une représentation de chasse.
    No longer available
    Dim. 196 x 114 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More