Other lots by Malfliet
#155Mandarina Duck
“Knock business”. Een rode pochette van leder en textiel.
Een Napoleon III tweedeursvitrine van zwart gefineerd hout, rijkelijk versierd met marquetterie van diverse houtsoorten en met verguld bronsbeslag.
Une vitrine à deux portes Napoléon II en bois de placage noir, richement décorée de marqueterie de divers sortes de bois et montures en bronze doré.No longer availableDim. 140 x 163 x 52 cmEstimate: € 2000/2500 -
#221
Een jongen en een meisje met houtbussel. Bronzen beeld naar Moreau.
#621
Een staande Thaise Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout, versierd met gekleurd glazen kraaltjes.
Bouddha debout en bois polychrome et doré décoré de petits perles en verre. Thaï.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 750/800 -
#706Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#432Ch. Croonst
“Watervallen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.
“Cascades”. Huile sur toile. Signée et datée 1891.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#255
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’une émeraude en forme de coeur de ± 2,10 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1300/1400 -
#126
Een eikenhouten kloostertafel.
#594Gaston TheunynckPeriod: 1900 - 1977
“Gezin bij de maaltijd”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Famille à table”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 200/240 -
#87
Een paar opgezette grondeekhoorns op houten voetstukjes.
#331
Een lynx van gebeeldhouwd hout. Gemonogrammeerd ‘M. L.’.
Un lynx en bois sculpté. Monogramme ‘M.L.’.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/100 -
#235Mulberry
“Hiver”. Een sjaal van donker grijze katoen.
“Hiver”. châle en coton gris foncé.No longer availableDim. 105 x 30 cmEstimate: € 60/100