Other lots by Lefrançois
-
#519Jaky Lefrançois
“Vrouwenportret van de rug af gezien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
”Portrait de femme vue du dos”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#529Jaky Lefrançois
“Zittende vrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
”Femme assise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#509Jaky Lefrançois
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 81 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#312Jaky Lefrançois
”Zomerhoeden op een stoel” en “Bloemen”. Twee stillevens. Aquarel op papier. Beiden gesigneerd, één gedateerd.
”Chapeaux d'été sur une chaise” et “Fleurs”. Deux natures mortes. Aquarelle sur papier. Signées, une datée.No longer availableDim. 47x37 cm; 46x37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#342Jaky Lefrançois
Twee aquarellen: “Een tuinzicht” en “Een kerkje in bloemenpracht”. Deze laatste met een stempel van het gemeentebestuur Antwerpen. Beiden gesigneerd.
Deux aquarelles: “Vue sur le jardin “ & “ Eglise dans toute sa splendeur fleurie”. Ce dernier avec le tampon de la municipalité d’Anvers.No longer availableDim. 56x47 cm; 39x30 cmEstimate: € 40 / 560 -
#314Jaky Lefrançois
Twee aquarellen: een ‘kanaal met jaagpad’ en een ‘marine’. Beiden gesigneerd.
”Canal et chemin de chasse” et “ Marine”. Aquarelle sur papier. Signés.No longer availableDim. 30x40 cm; 33x48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#324Jaky Lefrançois
Twee landschappen: een weidezicht en een bergmeertje. Aquarel op papier. Beiden gesigneerd, één gedateerd.
Deux paysages: une vue sur les prairies et un petit lac de montagne. Deux aquarelles sur papier. Signées, une datée.No longer availableDim. 37x27cm; 30x39cmEstimate: € 40 / 60
Similar lots by type
-
#464
“Vrije compositie”. Indische inkt op papier. Draagt een handtekening: ‘Kline’.
”Composition libre”. Encre indien sur papier. Porte la signature: ‘Kline’.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#472
“Madonna en kind”. Een XIXe eeuwse devotieprent van aquarel en diverse stoffen.
”Vierge à l’Enfant”. Une image de dévotion du XIXième siècle, en divers tissus et aquarelle.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#682Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#432Louis Belen
“Mme Louis Belen” . Een aquarel op papier.
”Mme Louis Belen”. Une aquarelle.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#202
“Herenhoeve”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1866. Engels werk.
”Fermette bourgeoise”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1866. Travail anglais.No longer availableDim. 51 x 64 cmEstimate: € 260 / 280 -
#72Louis Belen
“Herenportret”. Aquarel op papier.
”Portrait d’homme”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#309Louis Belen
“Impasse Bruxelles”. Aquarel op papier.
”Impasse Bruxelles”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#609Theo BeerendonkPeriod: 1905 - 1979
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 15,5 x 36 cmEstimate: € 260 / 280 -
#322Louis Belen
“Coin Maroquinerie Rue Chair et Pain”. Aquarel op papier.
”Coin Maroquinerie Rue Chair et Pain”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 62 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#652
“Zicht op de kathedraal te Antwerpen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de la Cathédrale d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#442Louis Belen
“Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.
”Impasse Jacques, Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#599
“Gezichten”. Aquarel op papier. Draagt monogram ‘AdV’.
”Visages”. Aquarelle sur papier. Porte le monogramme: ‘AdV’.No longer availableDim. 25 x 48 cmEstimate: € 260 / 280 -
#492J. Steerlinck
Een architecturaal plan van de kapel ‘Régence de Wilrijk’. Periode Empire. In kader uit de tijd.
Un plan d’architecte de la chapelle ‘Régence de Wilrijk’. période Empire. Avec encadrement d’époque.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#231
Vaas van Belgisch aardewerk. Onderaan gemerkt en genummerd. Haarscheur aan de hals.
Un vase en faïence belge. Marque sous la base et numéroté. Cheveux au cou.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#723Val St. Lambert
Een grote coupe van geslepen groen en kleurloos kristal. Gemerkt. In origineel etui en met certificaat. Genummerd 17/250. Met presenteerspiegel.
Une grande coupe en cristal vert et incolore taillé. Porte une marque. Dans son étui d’origine et avec certificat. Numéroté 17/250. Avec un miroir de présentation.No longer availableDim. Ø: 38,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#512
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: P. Permeke.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Porte la signature: P. Permeke.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 150 / 200 -
#192Frans Laurens
“Christoffel Columbus biedt zich aan bij Ferdinand en Isabella van Spanje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1911. Laurens werkte als wapenschilder voor Koning Leopold II.
“Christophe Colomb se présentant devant Fernand et Isabelle d’Espagne”. Huile sur toile. Signée et datée 1911. Laurens était peintre d’armes royal de Léopold II.No longer availableDim. 90 x 110 cmEstimate: € 400 / 600 -
#427
Een reeks van zes glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren.
Une série de six verres en cristal taillé de différentes couleurs.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#43
Twee karaffen, een schenkkan en vier borreltjes van kleurloos kristal en glas.
”Deux carafes, une verseuse et quatre verres à goutte en cristal incolore et verre.No longer availableDim. h: 34 cm cmEstimate: € 80 / 100 -
#597
“Guan Yin met bloemen”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw. Op houten sokkel.
”Guan Yin et fleurs”. Une statue en ivoire sculptée. Début XXième siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 260 / 280 -
#648
Uiltje van gepolychromeerd ivoor. Europees werk, eerste kwart XXste eeuw.
Petit hibou en ivoire polychrome. Travail européen, premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#636
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableDim. 286 x 167 cmEstimate: € 100 / 150 -
#13
Een lot verzilverd metaal bestaande uit een mandje, een theeschaaltje met schoteltje, een lepeltje en vorkje en een tasje met maliën (beschadigd).
Un lot de métal argenté comprenant un petit panier, un petit plateau à thé et coupelle, une petite cuillère et une petite fourchette ainsi qu’une sac à main aux maillons.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#692
“Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.
”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#465
Een bowl van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un bol en porcelaine chinoise polychrome à décor de personnages. Marque sous la base. Sur socle en bois.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60