Other lots in this auction
-
#463Een Chinese bel in een opengewerkte staander van rood- en goudgepatineerd hout.
Une cloche chinoise sur un montant en bois rouge et doré ajouré.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#121Een zeldzame vaas in Vlaams aardewerk. Gedecoreerd met een bloemmotief en hagedissen.
Un vase rare en faïence flamande au décor de lézards et de motifs à fleurs.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 120 / 140 -
#749Een paar gravures van Eekmans. Beiden gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Une paire de gravures par Eekmans. Tout deux signées et numérotées hors planche.No longer availableDim. 27 x 31 cm; 24 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#642Een XIXe eeuwse halspiegel ven gebeeldhouwd hout in Louis-Philippestijl. Met sporen van verguldsel.
Un miroir de vestibule du XIXème siècle en bois sculpté, style Louis Philippe. Restants de dorures.No longer availableDim. 43 x 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#648Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#599RyBack“Surrealistisch tafereel met danseres en kip.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Scène surréaliste, une danseuse et une poule”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#781Val St. LambertTwee kleurloze vaasjes en een groene vaas van kristal. Allen gemerkt.
Deux petits vases incolore et un petit vase en cristal vert. Marqués.No longer availableDim. h: 8 & 20 cmEstimate: € 20 / 25 -
#435Een paar kleine stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.
Une paire de cloches et vases Vieux Bruxelles, décor de bouquets dorés.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 140 / 150 -
#235Twee verschillende parelhalssnoeren met drie bijpassende armbanden.
Deux colliers à perles différents et trois bracelets assortis.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#229Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#557Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#63Val St. LambertTwee verschillende lampenvoeten van mauve kristal. Gemerkt.
Deux pieds de lampes différents en cristal mauve. Marqués.No longer availableDim. h: 35 & 39 cmEstimate: € 60 / 100


