#489O. Van Rompay
“Winkelstraat”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Rue commerçante”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 60/100 -
#776
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#509
Un flacon laque de Chine, décor de dragons. Signé.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60/100 -
#216
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met diepe bodem. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes en chêne et fond profond. XIXème siècle.No longer availableDim. 194 x 166 x 64 cmEstimate: € 120/200 -
#167
Een miniatuur commode. Een gefineerd meesterstuk, versierd met ingelegde Naamse sterren. XVIIIe eeuw.
Une commode miniature. Une pièce de maître, décoration d’étoiles de Namur incrustées. XVIIIème siècle.No longer availableDim. b: 34 cmEstimate: € 180/220 -
#220Verdal
Een roestvrij stalen unisex polshorloge. Speciale serie Tour de France. Jaren ‘60. Werkende staat.
Une montre unisexe en acier inoxydable. Série spéciale Tour de France. Années ‘60. En état de marche.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#595
#347
Een paar kandelaars van verzilverd metaal in Adamstijl. eind XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en métal argenté style Adam. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 55/65 -
#129Smets
“Het dobbelspel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Le jeu de dés”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 100/120 -
#118
#546
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 329 x 249 cmEstimate: € 120/200 -
#275Louis Valentin Quartz
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/80