Other lots in this auction
-
#449
“Juin à Chales (Stavelot)”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
«Juin à Chales (Stavelot)». Technique mixte sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 21,5 x 32 cmEstimate: € 50/80 -
#281Boch Frères
Een paar grote hoornvazen van blauw en wit aardewerk naar Delfts voorbeeld. Onderaan gemerkt en genummerd.
Une paire de grands vases cornets de faïence bleue et blanche d'après un exemple de Delft. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 80/100 -
#55
Een gebeeldhouwd eikenhouten engeltje met bazuin. Naar barok voorbeeld.
Un ange en chêne sculpté avec trompette. D'après l'exemple baroque.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 40/60 -
#25
Een lot religiosa, bestaande uit plaasteren beeldjes, waaronder twee Zwarte Madonnas, een kruisbeeldje van Brussels porselein, drie reliëfplaquettes en twee kruisbeeldjes.
Lot de religiosa, composé de statuettes en plâtre, dont deux Vierges noires, un crucifix en porcelaine de Bruxelles, trois plaques en relief et deux crucifix.No longer availableDim. H:15-37cmEstimate: € 55/65 -
#116
Een gefineerd mahoniehouten divan, versierd met uitgestoken guirlandes. Omstreeks 1900.
Un divan en placage d'acajou, décoré de guirlandes sculptées. Vers 1900.No longer availableDim. 70x105x200cmEstimate: € 150/250 -
#689
Een eikenhouten brievenkoffertje met messingen handvaten.
Porte-lettres en chêne avec poignées en laiton.No longer availableDim. 21 x 46 x 28 cmEstimate: € 50/60 -
#77Val Saint Lambert
Een ronde vaas van kleurloos en groen kristal. Zonder merk.
Vase rond en cristal incolore et vert. Sans marque.No longer availableDim. h: 23 cm Ø 18 cmEstimate: € 40/60 -
#209
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30x22cmEstimate: € 100/120 -
#270
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,52 ct.No longer availableDim. 7,65 gEstimate: € 1300/1400 -
#437
Een antieke Jemenitisch-Joodse waterkruik van messing.
Un ancien pichet à eau juif yéménite en laiton.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#505
Een paar zilveren kandelaars met gegraveerde decors. Mogelijk Noorse keuren (Trondheim?) (zeer onduidelijk).
Une paire de bougeoirs en argent à décors gravés. Peut-être poinçons de Norvège (Trondheim?) (pas clair).No longer availableDim. h: 33,5 cm - 600 gEstimate: € 300/400 -
#255Letang & Remy
Een gevarieerd lot verzilverd tafelmetaal uit de reeks ‘Versailles’, bestaande uit vier ovale serveerschotels in oplopende groottes, 2 ronde serveerschotels, Twee groenteschalen in verschillende maten, twee flessenzetters en een sauskom.
Lot varié de vaisselle en métal argenté de la série 'Versailles', composé de quatre plats de service ovales de tailles croissantes, 2 plats de service ronds, deux légumiers de tailles différentes, deux sets de bouteilles et une saucière.No longer availableDim. H:6-9cmEstimate: € 120/200