Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Het doktersbezoek”. Een ingekleurde pentekening. Gesigneerd.
Adrien De Braeckeleer
Period: 1818 - 1904

“Het doktersbezoek”. Een ingekleurde pentekening. Gesigneerd.

“La visite médicale”. Un dessin à la plume en couleurs. Signé.
Online only
Dim. 24 x 19 cm
SKU: 2006180284.
Categories: Papier, Tekening.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #284
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #304
    J. De Busschere

    “Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1932.

    ”Vue fermière”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1932.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #291
    Christaulin Aurelias Posivici

    “Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.

    “Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #334
    Hilde Hendrickx

    “Zittende dame” Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Dame assise”. Pastel sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 109 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #297
    Henk Peeters

    “Palma de Mallorca”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51. Met opdracht.

    “Palma de Majorque”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘51. Avec dédicace.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #279
    E. Laeremans

    “Effet de matin”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1882. Naar een werk van A. Cassagne.

    “Effet de matin”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1882. D’après une oeuvre de A. Cassagne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17,5 x 11,5 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #261
    Lode Keustermans

    “Ontmoeting”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Rencontre”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 75 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #249
    Tia Peltz
    Period: 1923 - 1999

    “Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.

    “Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 35 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #292
    Lode Keustermans

    “Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Composition”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 73 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #311

    “Zicht op Mechelen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1955.

    “Vue sur Malines”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1955.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #328
    M. Hottot

    Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.

    Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #303

    ‘Char d’Anvers ou d’Albert et d’Isabelle. 21 juillet 1856’.

    Een Chromolitho uit de XIX de eeuw

    ”Char d’Anvers ou d’Albert et de Isabelle. 21 juillet 1856”. Une lithographie chromo du XIXième siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32,5 x 50,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #301
    J. De Busschere

    “Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    ”Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1929.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 x 42 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #300
    Frans Roosemaele

    “Portret”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    ”Portrait”. Fusain sur papier. Signé et daté 1975.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #320
    René Morren
    Period: 1868 - 1941

    “Visser aan de dorpsrand”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    “Pêcheur à la ligne au bord d’un village”. Gouache sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #281
    V. Tsepov

    “Zicht op de Fontanka te St. Petersburg”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Vue sur la Fontanka à St. Petersbourg”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #369
    Rik Wegge
    Period: 1923 - 2009

    “Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #322
    Fre Steeman

    “Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.

    “Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #254
    Andor Komives
    Period: °1958

    “Adam & Eva” & “Traditionele carnavalsscène”. Een paar aquarellen op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd 1993 & 1990.

    “Adam et Eve”. Aquarelle sur papier. Signées et datées 1990 et 1993.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 34 & 43 x 34 cm cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #380

    “Rokende dame”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.

    “Femme fumante”. Aquarelle sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #246
    Hilde Hendrickx

    Twee bloemenstillevens. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Deux natures mortes, scènes florales. Aquarelle sur papier. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 31 & 32 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #245
    Hilde Hendrickx

    “Dame op een bank” & “Groententuin”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd.

    “Dame sur un banc” & “Potager”. Sanguine et aquarelle sur papier. Tout deux sont signés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 63 x 42 & 52 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #290
    Roman Zuzuk

    “Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.

    “Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #126
    Boch

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een Chinees decor. Onderaan gemerkt.

    Vase couvert en faïence polychrome à décor chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #228
    Volkstedt

    Drie muzikanten van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.

    Trois musiciens en porcelaine monochrome blanche. Les trois avec marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13-14 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #338

    Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.

    Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 & 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #62

    Een klepkan en een karaf van bruingeglazuurd steengoed met tinnen monturen.

    Une verseuse à couvercle et une carafe en pierre et montures en étain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 & 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #49

    Een Chinese églomisé snuff bottle versierd met geschilderde dames en aan de buitenkant met draak en pauw. Onderaan gemerkt.

    Flacon à parfum chinois en églomisé décoré de femmes, d’un dragon et d’un paon. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. 6,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #234
    Frans Keelhoff

    “Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage étendu aux personnages sur un sentier de campagne devant une ferme”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 31 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #97

    Vier miniatuur beeldjes van meerkleurig porselein, bestaande uit vier dametjes en een heertje.

    Quatre statues miniature en porcelaine polychrome, comprenant quatre petites dames et un petit monsieur.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 6 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #84

    Een lot Cantonporselein, bestaande uit twee kommen en twee borden.

    Un lot d'objets en porcelaine de Canton, comprenant deux plats et deux assiettes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 100
  • #16

    Vijf borden van Limogesporselein.

    Cinq assiettes en porcelaine de Limoges.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #143

    Een schaal van keramiek uit de jaren ‘70.

    Un plat en céramique, années '70.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #162

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.

    Un service à café et thé en argent sur plateau.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #288

    “Gouvernement Général du Pays Orléanois”. Oude kaart.

    “Gouvernement Général du Pays Orléanois”. Carte ancienne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More