Similar lots by type
-
#652
“Vissersboot en personages op het strand”. Olieverf op paneel. Achteraan toeschrijving aan Van de Velde 1834.
Bateau de pêche et personnages sur la plage . Huile sur panneau. Attribution à Van de Velde 1834 au dos.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 100/120 -
#649
“Vlak in zwart en blauw”. Olieverf op papier en board. Onduidelijk gesigneerd op de verso.
Surface en noir et bleu . Huile sur papier et carton. Signé peu clairement au verso.No longer availableDim. 65 x 32 cmEstimate: € 100/120 -
#642
“Italiaans bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Achteraan toeschrijving aan François Vervloet dit de Naples.
Fille italienne aux fleurs. Huile sur toile. Attribution à François Vervloet cette Naples.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 100/120 -
#254Alfred Schenk
“Tegenlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1936.
Backlight . Huile sur toile. Signée et datée 1936 au revers.No longer availableDim. 57 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#239
Een massieve gedreven messingen art deco luchter met vijf lichtarmen met een druivenmotief. Vijf gegoten melkglazen lampenkappen.
Un lustre art déco en laiton massif à cinq branches lumineuses à motif raisin. Cinq abat-jour en opaline moulée.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 150/200 -
#672Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Bosgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de forêt . Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#204Isidore Van MensPeriod: 1890 - 1985
“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 1942.
Vue de Lier . Huile sur toile. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 250/350 -
#374
Een paar landschappen met vissers, olieverf op doek. XIXe eeuw. Eéntje met zeer kleine restauratie.
Une paire de paysages de pêcheurs, huile sur toile. XIXème siècle. Un avec très petite restauration.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 100/120 -
#655
Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.
Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#732Roland vandenbussche
“Naakten en duiven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1967. Enkele krasjes centraal en aan de datum.
Nus et pigeons . Huile sur panneau. Signée et datée 1967. Quelques rayures au centre et à la date.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50/70 -
#359
Drie handgeschilderde miniaturen met vrouwenportretten, vermoedelijk op ivoor, waarvan twee gesigneerd. Eén met vochtschade.
Trois miniatures peintes à la main avec des portraits de femmes, probablement sur ivoire, dont deux sont signées. L'une avec des dégâts d'humidité.No longer availableDim. 6 x 5 cmEstimate: € 150/200 -
#712Jef De PauwPeriod: 1880 - 1930
“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre d'hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 74 cmEstimate: € 400/600 -
#760
Een sober eikenhouten art deco rek met vier legplanken. Omstreeks 1930.
Une sobre étagère art déco en chêne à quatre étagères. Vers 1930.No longer availableDim. 108 x 80 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#559Felix De Boeck
“Zelfportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1980.
Autoportrait . Huile sur panneau. Signée et datée 1980 au dos.No longer availableDim. 65 x 26 cmEstimate: € 100/150 -
#815
Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.
Deux chaises et deux fauteuils formant suite.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#219L. Vanaerschot
“Zicht op het park Rivierenhof te Deurne”. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1956.
Vue sur le parc Rivierenhof à Deurne . Signé et daté 1956 au dos.No longer availableDim. 88 x 127 cmEstimate: € 200/240 -
#249
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#372
Drie XIXe eeuwse olieverfschilderijtjes op doek. Beschadigingen.
Trois peintures à l'huile sur toile du XIXème siècle. Dommages.No longer availableDim. 16 x 21; 21 x 28 & 33 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#544Paul De Lamper
“Tulpenboeket in een pul”. Olieverf op doek.
Bouquet de tulipes dans une tasse . Huile sur toile.No longer availableDim. 63 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#539Malo (?)
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 75/100 -
#639
“Red”. Acryl op paneel. Draagt handtekening op verso ‘Hafif 1997’
Rouge . Acrylique sur panneau. Porte signature au dos “Hafif 1997 “.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 160/180 -
#554
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘A. Halicka’.
Composition . Technique mixte sur papier. Porte la signature A. Halicka .No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 220/240 -
#229
“Zicht op York”. Olieverf op paneel. Engelse school, XIXde eeuw.
Vue de York . Huile sur panneau. Ecole anglaise du XIXe siècle.No longer availableDim. 37 x 43 cmEstimate: € 100/120 -
#244L. Vanaerschot
“Stroom in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ruisseau dans la forêt . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 110 x 88 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#534Eric Suriyasena
“Moeder met kind”. Een gebatikt kunstwerk.
Mère avec enfant . Une œuvre d'art teint à la main.No longer availableDim. 155 x 84 cmEstimate: € 40/60 -
#802
Een beige lederen fauteuil. Lichte slijtage.
Fauteuil en cuir beige. Usures.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#431
Een pique-fleurs van met een landschap beschilderd glas, gesigneerd P. Jost, met koperen montuur, een laag vaasje in de geest van Loetz, een monochrome amberkleurige art deco vaas van gegoten glas.
Un pique-fleurs en verre peint paysage, signé P. Jost, avec cadre en cuivre, un vase bas dans l'esprit de Loetz, un vase art déco monochrome en ambre en verre coulé.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#500
Metalen walvis op standaard.
Une balaine en métal sur base en fer.No longer availableDim. 85 x 135 cmEstimate: € 240/260 -
#720
Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil Régence, lavis en gris.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 80/100 -
#150
“Liberty Head 1904”. Een gouden munt van 900‰.
Liberty Head 1904 . Une pièce d'or 900‰.No longer availableDim. Ø 34 mm 33,40 gEstimate: € 1200/1500 -
#55
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,29 gEstimate: € 300/400 -
#195
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht ± 0,82 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants taillés en brillant de ± 0,30 ct et d'émeraudes pesant ± 0,82 ct.No longer availableDim. 2,96Estimate: € 600/700 -
#772
Een zwartgelakt Chinees kamerscherm met drie panden, versierd met pietra dura taferelen van geisha’s in een tuin. Eén hengseltje manco.
Un paravent chinois laqué noir à trois panneaux, décoré de scènes en pierre dure de geishas dans un jardin. Une charnière manque.No longer availableDim. 100 x 127 cmEstimate: € 300/400 -
#19L. Vanaerschot
“Stilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Nature morte . Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#746
Een reeks van negen smeedijzeren kandelaars met elk vijf kaarsenhouders.
Un ensemble de neuf bougeoirs en fer forgé, chacun avec cinq points de lumière.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 180/240 -
#557
Een vaas van Cantonporselein met scènes van de hofhouding in cartouches op een achtergrond van pioenen en perziken. De handvatten in de vorm van twee aapjes met een bal. Omstreeks 1900.
Un vase en porcelaine de Canton avec des scènes de la maison royale en cartouches sur fond de pivoines et de pêches. Les anses en forme de deux singes avec une boule. Vers 1900.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 150/180