Similar lots by type
-
#434Een lot verzamelobjecten en promotiemateriaal m.b.t. strips, bestaande uit enkele metalen figuurtjes van Kuifje, knikkers, zeep, briefpapier, stickers, enz.
Un lot de matériel publicitaire en relation avec des bandes dessinées, comprenant des figurines de Tintin en métal, des billes, du savon, porte-lettres, stickers, etc…No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#373Studio VandersteenEen lot strips, bestaande uit 16 albums van ‘Suske en Wiske’, 3 albums van ‘Safari’, een album van ‘Pats’, 4 albums van ‘Jerom’, een album van ‘Karl May’, en twee dezelfde uitgaven van ‘De Geuzen’.
Un lot de bandes dessinées, comprenant 16 albums de ‘Suske en Wiske’, 3 albums de ‘Safari’, 1 album de ‘Pats’, 4 albums de ‘Jerom’, 1 album de ‘Karl May’ et deux exemplaires identiques de ‘De Geuzen’.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#771Een lot oude uitgaven:- “Raka: De planeet der verschrikking”. Liliput Avonturenverhalen. 1954. Voorste kaft gerestaureerd. - “Duppies avonturen: Het monster van Bergenland”. Jaren ‘60. Uitgave van NGV kruideniers.- “Zonneland”. 22 mei 1949 & 28 augustus 1949.- “De Humorist”. Bijlage bij Panorama - Sjors. 20 augustus 1947.
Un lot de lecture ancienne:- “Raka: De planeet der verschrikking”. Liliput Avonturenverhalen. 1954. Couverture avant restaurée.- “Duppies avonturen: Het monster van Bergenland”. Années ‘60. Edité par NGV kruideniers.- “Zonneland”. 22 mai 1949 & 28 août 1949.- “De Humorist”. Annexe de Panorama- Sjors. 20 août 1947.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#323Willy Vandersteen“Suske en Wiske”. Twee eerste uitgaven:- 34: De duistere diamant. 1958.- 35: De zwarte zwaan. 1959. Goede staat.
“Suske en Wiske”. Deux premières éditions:- 34: De duistere diamant. 1958.- 35: De zwarte zwaan. 1959.Bon état.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#363Studio Vandersteen“Bessy”. Een lot van 38 albums, waaronder eerste uitgaven. 1957 - 1983.
”Bessy”. Un lot de 38 albums, dont des premières éditions. 1957 -1983.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#510Een lot van 61 strips, bestaande uit 51 albums van ‘Jommeke’, waaronder enkele eerste drukken (De muzikale Bella, Met Fifi op reis, ...), een abum van ‘Kari Lente’, een album van ‘De lustige kapoentjes’, een album van ‘Thomas Pips’, 3 albums van ‘Nero’ en een album van ‘Langteen en Schommelbuik. Eveneens twee verhalen van Jeff Nys (Pius X & Bernadette) en een Engelstalig kleurboek met strip van Jommeke.
Un lot de 61 bandes dessinées, comprenant 51 albums de ‘Jommeke’ dont des premières éditions tels que Fifi op reis, De muzikale Bella. Un album de ‘Kari Lente, un album des ‘Lustige Kapoentjes’, un album de ‘Thomas Pips’, 3 albums de ‘Nero’ et un album de ‘Langteen en Schommelbuik. Aussi deux histoires par Jeff Nys ( Pius X & Bernadette) et un livre de coloriage de Jommeke. ’.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#394Een lot van 19 Franstalige strips, waaronder ‘Sammy’, ‘Dan Cooper’, ‘Jeremiah’, enz.. Bijgevoegd een Duitstalig album van ‘Baracuda’.
Un lot de 19 bandes dessinées, dont ‘Sammy’, ‘Dan Cooper’, ‘Jeremiah’, etc. Nous ajoutons un album de ‘Baracuda en allemand.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#237Hergé“De Avonturen van Kuifje: De zwarte rotsen”. Ed. Casterman. Eerste uitgave, 1946. Goede staat.
”De Avonturen van Kuifje: De zwarte rotsen”. Ed. Casterman. Première édition. 1946. Bon état.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#811Een gevarieerd lot van 42 strips, uitgegeven bij Le Lombard, met onder andere ‘Michel Vaillant’, ‘Blake & Mortimer’, ‘Dan Cooper’, enz.
Un lot varié de 46 bandes dessinées paru chez Lombard avec entre-autres ‘Michel Vaillant’, ‘Blake & Mortimer’, ‘Dan Cooper’, etc...No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#500Een lot van 36 strips, waaronder een eerste uitgave van ‘De Zwarte hoeden’ van ‘Robbedoes en Kwabbernoot’, een album van ‘Jan Kordaat’ en één van ‘Baden Powell’. Verder albums van ‘Buck Danny’, ‘Agent 212’, ‘Theodoor Cleysters’, ‘Largo Winch’, enz.
Un lot de 36 bandes dessinées, dont une première édition de ‘De Zwarte Hoeden’ de Robbedoes et Kwabbernoot, un album de ‘Jan Kordaat’ et un album de ‘Baden powell’. Aussi des albums de ‘Buck Danny’, ‘ Agent 212’, ‘Theodoor Cleysters’, ‘Largo Winch’, etc…No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#227Hergé“De Avonturen van Kuifjel: Het geheim van de Eenhoorn”. Ed. Casterman. Eerste uitgave, 1946. Matige staat. Restauratie aan de voorste kaft.
”De Avonturen van Kuifje: Het geheim van de Eekhoorn”. Ed. Casterman. Première édition, 1946. Bon état. Restauration à la couverture devant.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#321Een lot van 25 strips van uitgeverij Dargaud, bestaande uit 12 strips van ‘Asterix’, 4 albums van ‘XIII’, 4 albums van ‘Lucky Luke’ en 5 andere.
Un lot de 25 bandes dessinées par Dargaud, comprenant 12 bandes dessinées d ‘Astérix’, 4 albums de ‘XIII’, 4 albums de Lucky Luke’ et 5 autres.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#62Michel Tacq“De Beverpatroelje: Het geheim van Diepenbos”. Ed. Dupuis. Eerste druk, 1955. Goede staat. Rug licht beschadigd.
”De Beverpatroelje: Het geheim van Diepenbos”. Ed. Dupuis, première édition, 1955. En bon état. Dos avec légers dégâts.No longer availableEstimate: € 45 / 65 -
#801Een lot van 37 strips met onder andere strips van de Ketnetseries ‘Basta’, ‘W817’ en ‘Spring, een Album van Gaston en Leo, vijf heruitgaven uit de ‘Fenix collectie’, twee oude albums van ‘Pilot Storm’, ‘Urbanus’, enz.
Un lot de 37 bandes dessinées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#781Een lot tijdschriften en verhalen:- 15 uitgaven van ‘Ohee’. Jaren ‘60.- ‘Wham!’ weekblad.- Sitah het grote Opperhoofd’.- 20 uitgaven van Junior Press Strip met verhalen van ‘Spiderman’, ‘Korak’ en ‘Tarzan’. Jaren ‘70. - 3 verhalen van ‘Rock Vanguard’.- 2 verhalen van ‘Buffalo Bill’.- Enkele tijdschriften, waarbij ‘Pats’, ‘Mickey’, ‘Robbedoes’ & ‘Kuifje’.- Een album van ‘Robin’.- Een album van ‘Jim Lont’.
Un lot de magazines et autres:- 15 parutions de ‘Ohee’. Années ‘60.- ‘Wham!’ magazine.- Sitah het grote Opperhoofd’.- 20 parutions de Junior Press Strip avec des histoires de ‘Spiderman’, ‘Korak’ et ‘Tarzan’. Années ‘70.- 3 histoires de ‘Rock Vanguard’.- 2 histoires de ‘Buffalo Bill’.- Quelques magazines, dont ‘Pats’, ‘Mickey’, ‘Robbedoes’ & ‘Kuifje’.- Un album de ‘Robin’.- Un album de ‘Jim Lont’No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#207Bob De Moor“De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.
” Le Lion des Flandres”. Ed. Standaard Boekhandel.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#791Een lot strips, waarbij 10 albums van ‘Tangy en Laverdure’, 5 albums van ‘Sjef van Oekel’, 3 albums van ‘Roel Dijkstra’, 3 albums van ‘Yalek’, enz.
Un lot de bandes dessinées, dont 10 albums de ‘Tangy en Laverdure’, 5 albums de ‘Sjef van Oekel’, 3 albums de ‘Roel Dijkstra’, 3 albums de ‘Yalek’, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#77Studio Vandersteen“De Rode Ridder”. Een lot eerste drukken:- 7: De val van Angkor.- 9: De draak van Moerdal. (X2)- 10: Storm over Damme.- 12: De Hoorn van Horak.- 15: De Zwarte wolvin.- 17: De zeekoning.- 20: Kerwyn, de magiër.- 22: De ring van Merlijn. - 74: De vete.- 157: Avalon.- 167: Het masker van de draak.Bijgevoegd latere drukken van ‘Het gebroken zwaard’, ‘De parel van Bagdad’, ‘De vuurgeest’ en ‘Het geheim van Sint-Idesbald’. De laatste met gesigneerde tekening van Claus Scholz en gesigneerd (..)
”De Rode Ridder”. Un lot de premières éditions:- 7: De val van Angkor.- 9: De draak van Moerdal. (X2)- 10: Storm over Damme.- 12: De Hoorn van Horak.- 15: De Zwarte wolvin.- 17: De zeekoning.- 20: Kerwyn, de magiër.- 22: De ring van Merlijn.- 74: De vete.- 157: Avalon.- 167: Het masker van de draak.Nous ajoutons des éditions plus tardives de: ‘Het gebroken zwaard’, ‘De parel van Bagdad’, ‘De vuurgeest’ et ‘Het geheim van Sint-Idesbald’.Ce dernier avec dessin signé par Claus Scholz et(..)No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#311Een lot strips, bestaande uit 8 albums van uitgeverij Blitz, 3 albums van uitgeverij Vinci en 13 albums van uitgeverij Talent.
Un lot de bandes dessinées, comprenant 8 albums par Blitz, 3 albums par Vinci et 13 albums par Talent.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#775Een Engelse ronde tafel met klapblad.
Une table ronde anglaise à tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#335Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 10,93 gEstimate: € 600 / 700 -
#151Robert DetrixhePeriod: °1935Een lot van vijf schilderijtjes met fruit, uitgevoerd op broodplankjes. Gesigneerd.
Un lot de cinq peintures de fruits, fait sur des planches à pain. Signées.No longer availableDim. 37 x 16 cmEstimate: € 200 / 240 -
#679Armand JamarPeriod: 1870-1946“Zeilboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938.
”Voiliers au port”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.No longer availableDim. 76 x 54 cmEstimate: € 180 / 250 -
#397Een sac-a-perlesplafonnière met messingen montuur. We voegen er een klein exemplaartje aan toe.
Un plafonnier sac-à-perles à monture en laiton. Nous ajoutons un deuxième plus petit exemplaire.No longer availableDim. Ø: 40 & 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#480Een paar speculaasplanken.
Une paire de planches à spéculaas.No longer availableDim. 36 x 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#452Een paar ingekleurde XIXe eeuwse Engelse gravures, waarbij één met een voorstelling van een jockey.
Une paire de gravures anglaises du XIXème siècle en couleur, dont une avec une représentation d’un jockey.No longer availableDim. 8 x 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#772Drie Afrikaanse speren, een boog met pijlenkoker en een doosje met pijlpunten.
Trois lances africaines, un arc et un étui à flèches et une boîte à points de flèches.No longer availableDim. L. 210 cmEstimate: € 60 / 80 -
#413Een staande weegschaal en een hangweegschaal van gietijzer en messing. Bijgevoegd een op drie stuks na complete gewichtenset. .
Une balance debout et une balance en fer forgé et laiton. Nous ajoutons un ensemble de poids quasi complet à une pièce de prés.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#183“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
”Le charmeur de serpents”. Une statue en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#538Een balustervaas en een een inktpot van meerkleurig Japans aardewerk.
Un vase balustre en un encrier en faïence du Japon polychrome.No longer availableDim. h: 18 & 32 cmEstimate: € 25 / 40 -
#446Een kleine gefineerde commode met drie laden en een rood marmeren blad.
Une petite commode en bois de placage à trois tiroirs et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50 / 80


