Similar lots by type
-
#572
“Compositie”. Gemengde techniek op paneel. Draagt een handtekening ‘Vostel’.
“Composition”. Techniques mixtes sur panneau. Porte une signature ‘Vostel’.No longer availableDim. 24 x 59 cmEstimate: € 220/240 -
#234Frans Van Kerckhove
“Figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 101 x 81 cmEstimate: € 300/400 -
#659
“Sacré-Coeur”. Olieverf op board. Achteraan toegeschreven aan Louis Souher.
“Sacré-Coeur”. Huile sur carton. Attribué à Louis Souher (au verso).No longer availableDim. 34 x 33 cmEstimate: € 120/140 -
#539
“Compositie”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Composition”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#529
“Abstracte voorstelling”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Représentation abstraite”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 61 x 100 cmEstimate: € 200/240 -
#534
“Compositie”. Acryl op doek. Klein deukje in de rechter bovenhoek.
“Composition”. Acrylique sur toile. Petite bosse au coin droit supérieur.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#652L. Schellekens
“Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1907.
“Bateau de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée 1907.No longer availableDim. 23 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#592Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 98 x 70 cmEstimate: € 420/500 -
#662Harry Elliot
“Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux pommes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 53 cmEstimate: € 100/120 -
#670Hanzenbergh (?)
“Naaktstudie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Etude d’un nu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 14 cmEstimate: € 60/80 -
#669
“Bloemenstillevens”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Dragen een handtekening ‘Slebe’.
“Nature morte aux fleurs”. Deux peintures, huile sur panneau. Portent la signature ‘Slebe’.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#184F. Vanderdonck
“Kippen”. Een pendant, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en gesigneerd 1890.
“Poules”. Un pendant, huile sur panneau. Tout deux signés et datés 1980.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 420/500 -
#792
“Zich aankledende dame met hondje aan haar voeten”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Femme qui s’habille avec petit chien à ses pieds”. Huile sur panneau. Illisiblement signée.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 200/240 -
#664Vic Verleyen
“Ballerina’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ballerines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 56 cmEstimate: € 120/180 -
#164F. A. Philippe (?)
“Portret van een Markies”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1841. Met kader uit de tijd. Kleine beschadiging.
“Portrait d’un Marquis”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1841. Avec encadrement d’époque. Petit dégât.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 250/300 -
#564
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘GVV’.
“Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte le monogramme ‘GVV’.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 220/240 -
#788Henri RottiersPeriod: 1880 - 1958
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 23 cmEstimate: € 50/60 -
#209Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Oude boom bij een korenveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 200/240 -
#169Adrianus Cornelis Van NoortPeriod: 1914 - 2003
“Zandvoort” & “Urk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
“Zandvoort” & “Urk”. Deux peintures, huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 320/380 -
#224J. Coomans
“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Danseuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 133 x 88 cmEstimate: € 300/500 -
#649Wim FlandersPeriod: °1943
“Landschap te Dudzele”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1978.
“Paysage à Dudzele”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1978.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 120/200 -
#174E. Pirin
“Moeder met kind aan een kippenhok”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et enfant auprès du poulailler” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 260/300 -
#554
“Compositie”. Olieverf op linnen. Draagt een handtekening ‘Malard’.
“Composition”. Huile sur lin. Porte une signature ‘Malard’.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 120/140 -
#680
“Naakt op stoel met wit doek”. Olieverf op doek. Geen signatuur.
“Nu sur une chaise et toile blanche”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#419
Een lot van drie glazen presse-papiers met meerkleurige inclusies.
Un lot de trois presse papiers en verre aux inclusions polychromes.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 100/140 -
#82J. Smets
“Vissersboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bateau de pêche”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 cm x 52 cmEstimate: € 40/60 -
#283
Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een geraamte met bewegende ogen.
Une tirelire en fonte polychrome en forme de squelette et avec des yeux qui bougent.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50/80 -
#129Frans Van Leemputten
“Op de oevers van de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Sur les rives de l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38,5 cm x 55,5 cmEstimate: € 200/300 -
#266
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon.
Un tapis persan en laine avec médaillon central noué main.No longer availableDim. 289 x 192 cmEstimate: € 100/120 -
#456
Een mahoniehouten tafel met uitklapbare zijden op centrale voet, eindigend in vier messingen leeuwenpoten. Engeland.
Table en acajou à deux abattants et sur pied central, terminant en quatre griffes en laiton. Travail anglais.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#727
Een paar ruyi’s van wit metaal met voorstellingen van Boeddha.
Une paire de ruyi en métal blanc avec des représentations de Bouddha.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#465
Twee clowns van meerkleurig glaspasta, waarbij één met een bal en de andere met een accordeon. Barst in de bal.
Deux clowns en pâte de verre polychrome, dont un clown avec une balle et l’autre clown avec un accordéon.No longer availableDim. h: 34 & 32 cmEstimate: € 40/60 -
#145
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 10,93 gEstimate: € 700/800 -
#339Lucas Vorsterman
“De aanbidding van de Koningen” . Ets naar een werk van Rubens met een plaat van Lucas Vorsterman.
“L’adoration des Mages”. Une eau-forte d’après l’oeuvre de Rubens et avec une gravure de Lucas Vorsterman.No longer availableDim. 58 x 43,8 cmEstimate: € 60/100 -
#29
“Vrouwelijk naakt”. Een ets naar een werk van Félicien Rops. Draagt monogram F.R. buiten de plaat.
”Nu féminin”. Une eau-forte d’après Félicien Rops. Porte le monogramme F.R. hors planche.No longer availableDim. 20,5 x 14 cmEstimate: € 30/50 -
#734
Een lot lectuur:- “La Mode du Petit Journal”. Gebundelde uitgaven 1902 - 1903.- “Le Courrier Français”. Gebundelde uitgaven in drie delen: 1887, 1889 & 1897.- “Histoire de la commune 1871.- “Australian pictures”. Howard Willoughby. 1886.- “Harper’s monthly magazine”. Gebundelde uitgave juni - november 1900.
Un lot de lecture:- “La Mode du Petit Journal”. Ed. liées 1902 - 1903.- “Le Courrier Français”. Ed. liées en trois volumes: 1887, 1889 & 1897.- “Histoire de la commune 1871.- “Australian pictures”. Howard Willoughby. 1886.- “Harper’s monthly magazine”. Ed. liée juin-novembre 1900No longer availableEstimate: € 40/60