Other lots by Trotteyn
#72Jos Trotteyn“De Kasteelhoeve van Laarne”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“La ferme du château de Laarne”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#209Jos TrotteynPeriod: 1910-2002“Boeren aan het bolspel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysans jouant aux boules”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#194Jos TrotteynPeriod: 1910-2002“Trekpaarden en een kruiwagen in een uitgestrekt landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“Chevaux de trait et une brouette dans un paysage étendu”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 88 x 118 cmEstimate: € 200 / 300
“Paysans jouant aux boules”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200 / 300