#469
#203Andrei MedinskiPeriod: °1948
“Piateta”. Olieverf op board. op de verso gesigneerd en gedateerd 1992.
”Piateta”. Huile sur carton. Signature au dos et daté 1992.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 350/400 -
#880Märklin
Drie goederenwagons zonder doos.
Trois wagons de marchandise. Sans boîtes.No longer availableEstimate: € 25/28 -
#827Meissen
Een porseleinen serveerschaal met vier compartimenten, versierd met een meerkleurig Imari-decor. Onderaan gemerkt.
#366
Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
#522
“Geisha met paraplu”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
”Geisha et parapluie”. Une gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#21
Een lot van vijf oude tinnen chocoladevormen en een grote houten vorm.
#746
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#863
Twee kristallen vazen waarbij één gemerkt van Val St. Lambert.
#877
Een antiek gedreven roodkoperen processiekruis.
#191A. Gaudez
“Mignon”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
”Mignon”. une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 450/550 -
#388
Een hoge vaas van kleurloos glas.
Un vase haut en verre incolore.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 20/25