Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Het korenmeisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Het korenmeisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Fille aux gerbes de foin”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 100 x 60 cm
SKU: 1112180522.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 12 December 2018 19:00
Catalogue #522
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #542

    “Ballerina”. Olieverf op doek. Russische school. Draagt signatuur ‘Shukaev’ (?) en datum 1972.

    ”Ballerine”. Huile sur toile. Ecole russe. Porte une signature : ’Shukaev’ et datée 1972.
    No longer available
    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #549

    “Compositie met speelkaarten”. Een collage achter glas. Draagt handtekening: ‘Vladimir Menuklyn (?)’.

    ”Composition, jeu de cartes”. Un collage sous verre. Porte une signature: ‘ Vladimir Menuklyn’ (?).
    No longer available
    Dim. 94 x 69 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #512

    “Het meisje en de os”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Béla Kàdàr. Kleine beschadiging.

    ”La fille et le boeuf”. Huile sur toile. Dédicace au dos à Béla Kàdàr. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. 48 x 48 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #544

    “Pijprokers”. Een pendant. Plakkaatverf op papier. Draagt een signatuur.

    ”Fumeurs de pipe”. Un pendent. Gouache sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 40 x 44 en 37 x 48 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #318

    Groep van Italiaans biscuit met muziek. Gemerkt met een gekroonde N.

    Un groupe en biscuit italien et musique. Marqué avec un ‘N’ couronné.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #659
    Bourgeois

    “Personages”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.

    ”Personnages”. Techniques mixtes sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 66 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #539

    “De aardappelrapers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Les ramasseurs de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 58x 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #621

    Grote kristallen luchter.

    Un grand lustre en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #554

    “Portret van een adellijke dame”. Een Chinese gouacheschildering op zijde.

    ”Portrait d’une dame de noblesse”. Une gouache chinoise sur soie.
    No longer available
    Dim. 90 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #552
    De Cock

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 142 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #9
    Van der Auwera

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #692

    “Een biggetje”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Kleine perforatie onderaan.

    ”Un porcelet”. Huile sur toile. Porte une signature. petite perforation en dessous.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #529

    “Expressionistisch dorpsgezicht”. Olieverf op board. Draagt handtekening: ‘R. V. Gindertael’

    ”Scène de village expressionniste”. Huile sur carton. Porte la signature: ‘R.V. Gindertael’.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #524

    “Abstract werk”. Olieverf op board. Draagt monogram: ‘H.N.W.’. Toeschrijving op verso.

    ”Travail abstrait”. Huile sur carton. Porte le monogramme : ‘H.N.W.’. Dédicace au verso.
    No longer available
    Dim. 52 x 45 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #694
    Karel Jongelinghs

    “Wandelaars op het platteland”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Promeneurs dans la campagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 56 x 79 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #224
    Fr. Smets

    “Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 53 x 72 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #514

    “Tobias en de engel”. Olieverf op doek. Resten van een signatuur rechts onderaan. Achteraan toegeschreven aan Cornelis van Poelenburg (1586 - 1667).

    ”Tobias et l’ange”. Huile sur toile. Restes d’une signature à droite en bas. Dédicace au dos à Cornelis van Poelenburg ( 1586 - 1667).
    No longer available
    Dim. 30 x 35 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #480

    “Hoeve bij een kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Berghe’.

    ”Fermette près du canal”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 42 x 52 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #500

    “Vlakkencompositie”. Gemengde techniek op papier (?). Niet gesigneerd.

    ”Composition, surfaces”. Techniques mixtes sur papier. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #460

    “Abstract’. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘V.P.’ en gedateerd ‘58. Op de verso een signatuur: ‘Wolfgang Paalen’.

    ”Abstrait”. Huile sur toile. Monogrammée ‘V.P.’ et datée ‘58. Porte une signature au verso: ‘Paalen’.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #490

    “Venetië”. Olieverf op gemaroufleerd doek.

    ”Venise”. Huile sur toile marouflée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #470

    “Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt opdracht op verso.

    ”Abstrait”. Huile sur panneau. Porte une dédicace.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #574

    “Keizerlijke familie”. Gouache op zijde.

    ”Famille Impériale”. Gouache sur soie.
    No longer available
    Dim. 90 x 63 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #651

    Kleine kristallen luchter.

    Un petit lustre en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #510

    “Schoolschip Mercator 1932”. Maquette.

    ”Navire-école Mercator 1932”. Une maquette.
    No longer available
    Dim. L. 125 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #281

    “Horus”. Een beeldje van kunststof naar een voorbeeld uit het Oude Egypte, tentoongesteld in het Louvre.

    ”Horus”. Une statue en plastique d’après un exemple de l’Ancien Egypte, exposée au Louvre.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #152
    Henri De Beul
    Period: 1845 - 1900

    “Schapen in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1867.

    ”Paysage aux moutons”. Huile sur panneau. Signé et daté 1867.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #223

    Een gietijzeren haardplaat met een Bijbelse scène in reliëf.

    Une taque en fonte, scène biblique en relief.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #181

    “Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Antwerpen, 1883. In met goud afgewerkte lederen band.

    ”Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Anvers, 1883. Reliure en cuir doré.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #487

    Twee haardketels van messing en een warmwaterkruik van koper.

    Deux chaudrons en laiton et une bouillotte en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #241
    Sola Elite

    Een bestekkoffer met een modern wit metalen bestek voor 12 personen. Compleet.

    Une ménagère contenant un couvert moderne en métal blanc pour douze personnes. Complet.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #682
    Anton Babion
    Period: 1896 - 1989

    “Portret van een man met zijn pijp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    ”Portrait d’un homme assis fumant sa pipe”. Huile sur toile. Signée et datée 1942.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #200

    Een parelhalssnoer met 18 karaats wit gouden hanger en slot bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.

    Un collier de perles à fermoir en or blanc 18 ct, serti de diamants et baguettes ayant un poids total de ± 2,50 ct.
    No longer available
    Dim. bruto: 44,50
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #37

    Een lot van vier verschillende oude koffiemolens.

    Un lot de quatre moulins à café anciens.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #790

    Een eikenhouten barmeubel met bovenaan een openklapbaar blad en een neerklapbaar gebeeldhouwd front. Onderaan twee paneeldeurtjes en op leeuwenpoten.

    Un meuble de bar avec au dessus une tablette abattante et le front abattable. En dessous deux portes panneaux, pieds griffes.
    No longer available
    Dim. 133 x 93 x 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #313
    Dresden

    “Koppel met fruitmanden”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    ”Couple et paniers de fruits. Deux statues en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More