Similar lots by type
-
#520
“Landschap bij zonsondergang”. Pastel op papier. Draagt een handtekening: Dijkstra.
“Paysage au crépuscule”. Pastel sur papier. Porte une signature: Dijkstra.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 80 /100 -
#625
“Vee bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Bétail près d’une ferme”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#606
Een maanvormig eikenhouten consoletafeltje met twee scharnierende schuiven. Lodewijk XVIde stijl.
Console en demi-lune en chêne. Deux tiroirs à charnières. Style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 140/160 -
#615
“Stad bij het water”. Houtskool en waterverf op papier. Draagt een handtekening: Vreedenburgh.
“Ville au bord de l’eau”. Fusain et aquarelle sur papier. Porte une signature: Vreedenburgh.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 120/150 -
#830
Een Chinese sokkel met marmeren blad.
Socle chinois à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40/45 -
#572
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd Chun. Chinese School.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée Chun. Ecole chinoise.No longer availableDim. 51 x 69 cmEstimate: € 250/350 -
#599
“Berglandschap”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Chantemein.
“Paysage montagneux”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Chantemein.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 120 -
#796
Een piëdestal van gedraaid hout.
Piédestal en bois tourné.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#620
“Stilleven met olielamp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Vanheel.
“Nature morte à la lampe à huile”. Huile sur panneau. Signé Vanheel.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 150/200 -
#610
“Bruggetje te Rotterdam”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Mastenbroek.
“Petit pont à Rotterdam”. Huile sur toile. Porte une signature: Mastenbroek.No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 600/800 -
#370
Een staande klok van mahoniehoutfineer met sobere gesculpteerde versieringen. Het werk met een eenvoudige koperen wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule à gaine en placage d’acajou sobrement sculptée. Cadran en cuivre. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 200/300 -
#574
“Symbolistisch werk”. Olieverf op doek. Gesigneerd Geon en gedateerd 1963.
“Composition symboliste”. Huile sur toile. Signée Geon et daté 1963.No longer availableDim. 89 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#746
Een eikenhouten hallbank.
Banc de vestibule en chêne.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#839
Dienblad van gelakt plaatijzer met een Empire schildering van een vrouw en kind op houten staander.
Plateau en tôle laquée représentant une femme et un enfant de style Empire. Sur base en bois.No longer availableEstimate: € 110/130 -
#440
“Abstracte compositie”. Collage. Draagt een handtekening: Charrin.
“Composition abstraite”. Collage. Porte une signature: Charrin.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 100/120 -
#756
Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onderaan.
Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#646
Een eikenhouten kloostertafel.
Table de réfectoire en chêne.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#562
“Interieur met open haard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Bernard De Hoog.
“Intérieur à l’âtre”. Huile sur panneau. Porte une signature: Bernard de Hoog.No longer availableDim. 54 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#629
“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62
“Composition”. Technique mixte. Porte une signature: Bogart ‘62.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 120/150 -
#435
“Hooioppers”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Henri Martin. Kleine vochtvlekjes.
“Meules de foin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Henri Martin. Taches d’humidité.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 25/50 -
#826
Een gefineerde salontafel met octogonaal blad op centrale poot, eindigend in vier leeuwenpoten.
Table de salon en bois de placage à tablette octogonale sur pied central terminant en quatre griffes de lion.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#825
Een paar Naamse stoelen van gesculpteerd notenhout met rieten zit. Tijdperk Lodewijk XV.
Paire de chaises namuroises en noyer sculpté aux sièges en osier. Epoque Louis XV.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#445
“Wilde kastanje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Linschoten.
“Châtaigne”. Huile sur panneau. Signé: Linschoten.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 60/80 -
#569
“Bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening. Italiaanse School.
“Fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature. Ecole italienne.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#263
Een lot kristal, bestaande uit twee verschillende vazen, waarvan één met messingen montuur, een peper en zoutvaatje, een coupe en een dame van gesatineerd kristal. Grotendeels gemerkt ‘Royal Cristal Rock’.
Lot de cristaux comprenant deux différents vases dont un avec monture en laiton, un poivrier et une salière, une coupe et une statuette de dame en cristal satiné. En grande partie “Royal Cristal Rock”.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#43Mairy
“C’est la mère Michel!” Een houten naaidoosje met een handgeschilderde scène op het deksel. Gesigneerd.
“C’est la Mère Michel!”. Boîte à coudre en bois à décor peint à la main sur le couvercle. Signé.No longer availableDim. l: 19,5 cmEstimate: € 30/40 -
#189Adolphe KellerPeriod: 1880 - 1968
“St.-Tropez”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Saint-Tropez”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200/280 -
#332Dolf Van RoyPeriod: België 1858 - 1943
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#161
Een paar wandlichten van geel koper met twee lichtpunten achter een driedelig glazen scherm.
Paire d’appliques en cuivre jaune avec deux lumières derrière un abat-jour à trois ventaux en verre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#390
Een mahoniehouten tea table met kantelend blad.
Petite table à thé en acajou à tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 70 cmEstimate: € 80/100 -
#309
Een kleine jardinière van meerkleurig porselein, versierd met een romantische scène. Beschadigingen en manco’s. We voegen er een groep van meerkleurig biscuit in de vorm van een jong koppel aan toe.
Jardinière en porcelaine polychrome décorée d’une scène romantique. Dégâts et manquants. Nous ajoutons un groupe en biscuit polychrome représentant un jeune couple.No longer availableDim. h: 20 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#181
“Apenfamilie”. Een groep van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel.
“Famille de singes”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en marbre.No longer availableDim. b: 43 cmEstimate: € 300/340 -
#643
Een asbak van malachiet.
Cendrier en malachite.No longer availableDim. L: 15 cmEstimate: € 50/100 -
#60
Twee verschillende 18 karaats geel gouden zegelringen met initialen.
Deux différentes bagues aux initiales en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,88 gEstimate: € 120/180 -
#676Bachtiar
Perzisch tapijt van wol met een gestileerd tuindecor. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine décoré d’un jardin stylisé. Noué main.No longer availableDim. 216 x 161 cmEstimate: € 200/300 -
#754H. Opdebeeck
“Stilleven met vis”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1926.
“Nature morte au poisson”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1926.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 50/80