Other lots in this auction
-
#386
Een gedraaide houten staande lamp met retrokap. Medio XXste eeuw.
Lampadaire en bois tourné à abat-jour retro. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 175 cmEstimate: € 40 / 60 -
#580
Een barmeubel met glazen front en met twee bijpassende krukken.
Petit bar en bois avec rail en cuivre jaune et fronton vitré. Avec deux tabouret assortis.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#156
Een gesculpteerde buffetkast met centraal twee gestoken deurtjes en een spiegel en langs weerskanten een gevitreerd deurtje op getorste zuiltjes.
Grand buffet en chêne sculpté avec deux petites portes sculptées centrales et un miroir, vers les côtés une petite porte vitrée sur des colonnettes torsadées.No longer availableDim. 198 x 230 x 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#20
Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen.
Chevalière en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,18 gEstimate: € 150 / 200 -
#819Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Interieur Begijnhofkerk te Mechelen” (épreuve d’artiste) en “Begijn bij het raam in het Mechelse begijnhof” (genummerd 164/300). Kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat.
“Intérieur de l’Eglise du Béguinage de Malines” (épreuve d’artiste) et “Béguine devant la fenêtre dans le Béguinage de Malines” (numérotée 164/300). Deux eaux-fortes en couleur. Signées hors planche.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#405
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met briljanten en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or jaune 14 ct sertie de brillants et d’émeraudes ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 450 / 550 -
#149Jean Marie Tailliet
“Liggend naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nu couché”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#301
Een paar witte porseleinen hoornvazen met vergulde versiering. We voegen er een kleiner exemplaar aan toe met een polychroom bloemenmotief (letsel aan rand). Brussel, XIXde eeuw.
Paire de cornets en porcelaine blanche à décor doré. Nous ajoutons un exemplaire plus petit avec fleurs polychromes (dégât au bord). Bruxelles, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#761Val Saint-Lambert
Een art deco vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de buik.
Vase art déco en cristal taillé coloré rouge dans masse. Marque sous la base. Petit éclat sur la panse.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#711
Een barometer - thermometer op houten plank, versierd met smeedijzeren beslag.
Baromètre-thermomètre monté sur bois et décoré de montures en fer forgé.No longer availableDim. l: 124 cmEstimate: € 70 / 100 -
#61
Een kinderbuste van wit marmer. Op sokkel. Schade.
Buste d’enfant en marbre blanc. Sur socle. Dégâts.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#835
Een smeedijzeren luchter met bladermotief en met een meerkleurige centrale coupe van glaspasta. Tijdperk art nouveau.
Lustre en fer forgé orné de fleurs et avec une coupe centrale polychrome en pâte de verre. Epoque art nouveau.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 200 / 300