Other lots in this auction
-
#123
Beeldje van een jonge jager met een haas van brons. Onleesbaar gesigneerd.
Statuette d’un jeune chasseur avec un lièvre en bronze. Illisiblement signée.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 300 / 400 -
#528A.M. 9/0
Antieke pop met porseleinen schouderplaathoofdje. Grijze ogen, open mond. Lijfje van leer, met porseleinen onderarmen en -benen. Oude kleren.
Poupeé ancienne à la tête aux épaules. Yeux gris, bouche ouverte. Corps en cuir, avant-bras et mollets en porcelaine. Vêtements anciens.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#363
Een oude spaarpot in de vorm van een man met een muts.
Tirelire ancien en forme d’un homme à béret.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 35 / 40 -
#446
Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
Un tapis Caucase en laine nouée main.No longer availableDim. 310 x 238 cmEstimate: € 180 / 240 -
#82Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Kruik met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cruche aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 70,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#31Wiskemann
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.
Service à café et à thé en métal argenté sur plateau. Avec marque.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#166
Een Spaanse tafel met drie laden. XVIIe eeuw op recenter onderstel.
Table espagnole ouvrant à trois grands tiroirs. XVIIe siècle. Base en chêne plus récente.No longer availableDim. 84 x 203 x 80 cmEstimate: € 300 / 500 -
#733
Twee verschillende kleine oude hanglantaarns.
Deux différentes lanternes anciennes.No longer availableDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 42 / 50 -
#592
“Geometrische compositie”. Olieverf op board. Gemonogrameerd ‘K.L’ voor Kurt Lewy en gedateerd ‘58.
“Composition géométrique”. Huile sur carton. Monogramme K.L. pour Kurt Lewy et daté ‘58.No longer availableDim. 29,5 x 23,5 cmEstimate: € 400 / 500 -
#545SABA
Een oude radio. Wisselstroom. TypeS41W. Bouwjaar 1930.
Ancienne radio. Courant alternatif. Type S41W. Année 1930No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120 / 180 -
#726
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 282 x 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#23
Engels porseleinen gebakservies met twee cake stands en 5 borden met een bloemendecor (één cakestaander met scheurtje).
Service à dessert en porcelaine anglaise comprenant deux plats à gâteaux et cinq assiettes. Décor de fleurs peint à la main. Un plateau à cheveu.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 60 / 80