Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Het leven van Rik Wouters doorheen zijn werk”. Nel Wouters. Ed. Manteau. Brussel, 1944.
“Het leven van Rik Wouters doorheen zijn werk”. Nel Wouters. Ed. Manteau. Brussel, 1944.

“Het leven van Rik Wouters doorheen zijn werk”. Nel Wouters. Ed. Manteau. Brussel, 1944.

”Het leven van Rik Wouters doorheen zijn werk”. Nel Wouters. ed. Manreau. Bruxelles, 1944.
SKU: 2011180337.
Category: Boek.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #337
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #777

    “Marilyn in woorden, foto’s en muziek” . R. Havers en R. Evans. Atrium, 2011.

    ”Marilyn in woorden, foto’s en muziek”. R. Havers et R. Evans. Atrium, 2011.
    No longer available
    Estimate: € 26 / 30
  • #368

    Twee boeken, uitgegeven door het Mercatorfonds: - “Vincent van Gogh”. Twee boeken in een hoes. - “Van Gogh en zijn weg. Het complete werk”. Jan Hulsker. 1985.

    Deux livres, éditions Mercatorfonds: - “Vincent van Gogh”. Deux livres sous housse. - “Van Gogh en zijn weg. Het complete werk”. Jan Hulsker. 1985.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #193

    “Jakob Smits”. Ernest Van den Bosch. Ed. Van Dieren. Antwerpen, 1930. Uitgave met prachtige met leder beklede kaft en met. binnenin twee etsen op zijde. Zeer goede staat.

    ”Jakob Smits”. Ernest Van den Bosch. Ed. van Dieren. Anvers, 1930. Une édition avec couverture en cuir magnifique et deux eaux-fortes sur soie. En excellent état.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 550
  • #358

    “Europa. De Europese idee en identiteit, van de Griekse oudheid tot de 21ste eeuw”. Ed. Mercatorfonds. 2001.

    ”Europa. De Europese idee en identiteit, van de Griekse oudheid tot de 21ste eeuw”. Ed. Mercatorfonds. 2001.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #787

    ‘ A Vermeir ’ , D. Stappaert en R Turkry ; Berchem, 1980. Overzicht van het oeuvre van Alfons Vermeir.

    ’A. Vermeir’, ‘D. Stappaert et ‘R. Turky’. Berchem, 1980. Une revue des oeuvres par Alfons Vermeir.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 24
  • #758

    “ L’ homme et son image”. Een uitgave van “ Europalia 89 : Japan in Belgium”.

    ”L’homme et son image”. Une édition “Europalia 89 : Japan in Belgium”.
    No longer available
    Estimate: € 24 / 26
  • #367

    Twee boeken, uitgegeven door het Mercatorfonds: - “Rembrandt”. Christian Tümpel. 1993. - “Rembrandt. De Meester en zijn werkplaats”. Twee delen in een hoes. Naar aanleiding van een reeks tentoonstellingen in 1991 & 1992.

    Deux livres, éditions Mercatorfonds: - “Rembrandt”. Christian Tümpel. 1993. - “Rembrandt. De Meester en zijn werkplaats”. Deux volumes sous housse. A l’occasion d’expositions en 1991 & 1992.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #407

    Een rood koperen samovar met messingen monturen en houten handvatten.

    Un samovar en cuivre rouge, montures en laiton et bois.
    No longer available
    Dim. H: 35 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #108

    Twee etuis met zilveren bestek, waarbij zes koffielepels en een lepel en een vork met de beeltenis van Leopold III naar aanleiding van 100 jaar België. De twee laatste gemerkt van Delheid.

    Deux étuis de couverts en argent, dont six cuillères à café, une cuillère et une fourchette à l’effigie de Léopold III à l’occasion des 100 ans de la Belgique. Les deux derniers portent la marque Delheid.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #170

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Une chaîne en or jaune et pendentif 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 14,64 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #662
    Jan Van Campenhout
    Period: 1907-1972

    “De rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”La rade d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 59 x 69 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #209
    Eddy Belvau

    “Zicht op Amsterdam”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur Amsterdam”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #141

    Paar kobaltblauwe vazen met geometrisch verguld motief. Periode art deco. Onderaan genummerd.

    Une paire de vases bleu cobalt, motif géométrique doré. Période Art Déco. Numérotés en dessous.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #385

    Een antiek pianostoeltje van zwartgelakt hout in Lodewijk XVI-stijl met roterende zit, bekleed met rood fluweel.

    Une petite chaise de piano en bois laqué noir style Louis XVI avec assise tournante, revêtement en velours rouge.
    No longer available
    Dim. Ø 40 cm h: 52 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #420
    Hummel

    Een lot van tien kleine porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt ‘ M.I. Hummel club’.

    Un lot de dix petites statues en porcelaine. Marque en dessous: ‘M.I. Hummel club’.
    No longer available
    Dim. H : 10 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #689
    Gabriel De Pauw
    Period: 1924 - 2000

    “Hoeve in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Fermette dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #416
    Mori Bochara

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Une carpette oriental en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 180 x 122 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #675

    Henri II buffet van notenhout.

    Buffet de style Henri II en noyer.
    No longer available
    Dim. 100 x 140 x 54 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #727

    Een Chinese gemberpot van blauw en wit porselein met een decor van lang-levenstekens en met een houten deksel.

    Un pot à gingembre chinois en porcelaine bleue et blanche, décor de signes de longue-vie et un couvercle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More