Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Het leven van Rik Wouters doorheen zijn werk”. Nel Wouters. Ed. Manteau. Brussel, 1944.
“Het leven van Rik Wouters doorheen zijn werk”. Nel Wouters. Ed. Manteau. Brussel, 1944.

“Het leven van Rik Wouters doorheen zijn werk”. Nel Wouters. Ed. Manteau. Brussel, 1944.

”Het leven van Rik Wouters doorheen zijn werk”. Nel Wouters. ed. Manreau. Bruxelles, 1944.
SKU: 2011180337.
Category: Boek.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #337
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #358

    “Europa. De Europese idee en identiteit, van de Griekse oudheid tot de 21ste eeuw”. Ed. Mercatorfonds. 2001.

    ”Europa. De Europese idee en identiteit, van de Griekse oudheid tot de 21ste eeuw”. Ed. Mercatorfonds. 2001.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #193

    “Jakob Smits”. Ernest Van den Bosch. Ed. Van Dieren. Antwerpen, 1930. Uitgave met prachtige met leder beklede kaft en met. binnenin twee etsen op zijde. Zeer goede staat.

    ”Jakob Smits”. Ernest Van den Bosch. Ed. van Dieren. Anvers, 1930. Une édition avec couverture en cuir magnifique et deux eaux-fortes sur soie. En excellent état.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 550
  • #367

    Twee boeken, uitgegeven door het Mercatorfonds: - “Rembrandt”. Christian Tümpel. 1993. - “Rembrandt. De Meester en zijn werkplaats”. Twee delen in een hoes. Naar aanleiding van een reeks tentoonstellingen in 1991 & 1992.

    Deux livres, éditions Mercatorfonds: - “Rembrandt”. Christian Tümpel. 1993. - “Rembrandt. De Meester en zijn werkplaats”. Deux volumes sous housse. A l’occasion d’expositions en 1991 & 1992.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #758

    “ L’ homme et son image”. Een uitgave van “ Europalia 89 : Japan in Belgium”.

    ”L’homme et son image”. Une édition “Europalia 89 : Japan in Belgium”.
    No longer available
    Estimate: € 24 / 26
  • #787

    ‘ A Vermeir ’ , D. Stappaert en R Turkry ; Berchem, 1980. Overzicht van het oeuvre van Alfons Vermeir.

    ’A. Vermeir’, ‘D. Stappaert et ‘R. Turky’. Berchem, 1980. Une revue des oeuvres par Alfons Vermeir.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 24
  • #368

    Twee boeken, uitgegeven door het Mercatorfonds: - “Vincent van Gogh”. Twee boeken in een hoes. - “Van Gogh en zijn weg. Het complete werk”. Jan Hulsker. 1985.

    Deux livres, éditions Mercatorfonds: - “Vincent van Gogh”. Deux livres sous housse. - “Van Gogh en zijn weg. Het complete werk”. Jan Hulsker. 1985.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #777

    “Marilyn in woorden, foto’s en muziek” . R. Havers en R. Evans. Atrium, 2011.

    ”Marilyn in woorden, foto’s en muziek”. R. Havers et R. Evans. Atrium, 2011.
    No longer available
    Estimate: € 26 / 30

Other lots in this auction

  • #16

    Een antieke stoel.

    Une chaise antique.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #713

    Een schotel van Imari porselein.

    Un plat en porcelaine Imari.
    No longer available
    Dim. Ø 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #609

    Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.

    Une lanterne à suspension en bronze.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #791
    Swarovski

    Een lot van vijf verschillende geslepen kristallen voorwerpen. Eén licht beschadigd.

    Un lot de cinq objets en cristal taillé. Un avec un léger dégât.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #131

    Een replica van een meesterstuk van deels zwartgepatineerd hout in de vorm van een wenteltrap.

    Une réplique d’une pièce de Maître en bois à patine noir en forme d’escalier en colimaçon.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #60

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,14 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #419
    Sebregts

    “Dames op straat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. 3e staat.

    ”Dames en rue”. Une eau-forte. Signée hors planche. 3e état.
    No longer available
    Dim. 24 x 19,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #698

    Twee Chinese vazen met meerkleurige decors van personages, waarbij één van porselein en één van Nanking-aardewerk.

    Deux vases de Chine aux décors de personnages polychromes, dont un vase en porcelaine et l’autre vase en faïence Nankin.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #126

    Een afgebeitste bureautafel in Régence-stijl.

    Une table de bureau vernie, style Régence.
    No longer available
    Dim. h 78
    Estimate: € 80 / 100
  • #795
    Val St. Lambert

    “Prince de Gales” Een glasservies in kristal. 42 stuks.

    ”Prince de Galles”. Un service à verres en cristal. 42 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #295
    Rado

    Een dameshorloge van roestvrij staal. We voegen er een te herstellen horloge en een armbandhorloge aan toe.

    Une montre pour dame en acier inoxydable. Nous ajoutons une montre et un bracelet-montre, tout deux à réparer.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #27

    Een paar vol messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.

    Une paire de candélabres en laiton massif. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More