Similar lots by type
-
#151Robert DetrixhePeriod: °1935Een lot van vijf schilderijtjes met fruit, uitgevoerd op broodplankjes. Gesigneerd.
Un lot de cinq peintures de fruits, fait sur des planches à pain. Signées.No longer availableDim. 37 x 16 cmEstimate: € 200 / 240 -
#19Een lot aangaande St-Gummarus en Lier bestaande uit een boek over Lier uit de reeks ARS BELGICA door J.A. Goris; drie recente (20ste eeuw) bedevaartvlaggetjes van de Sint Gummarusfeesten; een bedevaartvaantje uit het midden van de 18de eeuw en een prent met als onderwerp Sint Gummarus.
Un lot en relation avec St Gommaire et Lierre, comprenant un livre de la série ARS BELGICA par J.A. Goris, trois petits drapeaux de pèlerinage récents (XXème siècle) des fêtes de St Gommaire, un petit drapeau de pèlerinage mi-XVIIIème siècle et une image de St Gommaire.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#554Van Marcke“Liggend naakt”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1964.
”Nu couché”. Pastel sur papier. Signé et daté 1964.No longer availableDim. 54 x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#712Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Industrie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Industrie”. techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#322Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012“Damesfiguren”. Een paar gouaches op papier. Gesigneerd.
”Figures de dames”. Une paire de gouaches sur papier. Signés.No longer availableDim. 22 x 18 & 21 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#299Jozef MousPeriod: 1896-1968“Natiepaarden”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd.
”Chevaux de Nation”. Deux dessins à l’encre sur papier. Signés.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 120 / 150 -
#279“Oud-Bijbelse voorstelling”. Inkt en sanguine op papier. XVIIIe eeuw.
”Ancienne scène Biblique”. Encre et sanguine sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#562“Terrastafereel”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Tappert’.
”Scène de terrasse”. Aquarelle sur papier. Signé ‘Tappert’.No longer availableDim. 20 x 27cmEstimate: € 300 / 400 -
#203Andrei MedinskiPeriod: °1948“Piateta”. Olieverf op board. op de verso gesigneerd en gedateerd 1992.
”Piateta”. Huile sur carton. Signature au dos et daté 1992.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 350 / 400 -
#282“De oogst”. Houtskool op papier. Omgeving Permeke, toegeschreven aan Huber Malfait.
”La récolte”. Fusain sur papier. Entourage de Permeke, attribué à Huber Malfait.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 150 / 180 -
#219Jan van CouverEen paar havengezichten, aquarel op papier. Beide gesigneerd.
Une paire de vues portuaires, aquarelle sur papier. Signés.No longer availableDim. 35,5 x 51,5 cmEstimate: € 420 / 480 -
#519Bloemenstilleven”. Olieverf op papier. Gesigneerd ‘Eugen Arc’.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur papier. Signé ‘Eugen Arc’.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#59“Bomen”. Pastel op papier. Draagt handtekening ‘Emile Claus’.
”Arbres”. Pastel sur papier. Porte la signature ‘E. Claus’.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#64Elisabeth Ostendorf“Winter 2004”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Hiver 2004”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 50 / 80 -
#414Drie ingekaderde werken, bestaande uit een ets van Romeo Dumoulin, een pasteltekening van een pijproker en een ingekleurde oude gravure met een zicht op Amsterdam in mahoniehouten kader.
Trois oeuvres encadrées, comprenant une eau-forte par Romeo Dumoulin, un pastel d’un fumeur de pipe et une ancienne gravure en couleurs avec vue sur Amsterdam. Encadrement en acajou.No longer availableDim. 24 x 19 & 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#559Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Dilerium”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: Dec 1969.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#36Il BisonteEen bruin lederen toiletzak. We voegen er een twee broekenriemen en een zakje met twee kaartspellen aan toe.
Un sac de toilette en cuir brun. Nous ajoutons deux ceintures et un petit sac avec deux jeux de cartes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#852Een reeks van zes diepe en zestien platte borden van Chinees porselein met blauw op witte decors van reigers in een landschap. Tijdperk Qianlong. Diverse schilfers en haarscheuren.
Une série de six assiettes profondes et seize assiettes plates en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de grues dans un paysage. période Qianlong. Plusieurs éclats et cheveux.No longer availableDim. Ø 23,50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#453Een lot Chinese en Japanse voorwerpen, bestaande uit een schaaltje, een vingerhoed en twee potjes van cloisonné op messing, een verzilverd reliekhoudertje met een voorstelling van Boeddha, een kalebasvormig porseleinen flesje met dekseltje in de vorm van een paardenhoofd, twee spekstenen stempels in doosje en twee monturen van een dolk, waarbij één met een draak en één met een rat.
Un lot d’objets chinois et japonais, comprenant une coupelle, un dé de couture, deux petits pieds en cloisonné sur laiton, un reliquaire avec représentation de Bouddha, une gourde à couvercle, sous forme de tête de cheval, deux pierres de lard en tampons dans une boîte et deux montures de dagues, une sous forme de dragon et l’autre de rat.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 60 / 80 -
#620Vier gezwarte perenhouten tabaksdoosjes, waarvan drie met een deksel bekleed met bruin schildpad. Tijdperk Napoléon III. Enige slijtage.
Quatre petites tabatières en poirier noirci dont trois ont le couvercle couvert d’écaille brune. Epoque Napoléon III. Quelques usures.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#232Albert De VosPeriod: 1868 - 1950“Vissersboot op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateau de pêche sur mer turbulente”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 108 cmEstimate: € 350 / 450 -
#429Een gedreven rood koperen spiegel. XIXe eeuw.
Un miroir en cuivre rouge repoussé. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#86Een gobelin van omstreeks 1700. Slijtage.
Un gobelin. Usures. +- 1700.No longer availableDim. 274 x 146 cmEstimate: € 500 / 800 -
#191A. Gaudez“Mignon”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
”Mignon”. une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 450 / 550 -
#667Een Chinese vaas en gemberpot met blauwe versieringen. Op de vaas twee pauwen in een tuin en op de gemberpot florale motieven. Kleine barst in de basis
Un vase chinois et un pot à gingembre, décorations bleues. Sur le vase décor de deux paons et sur le pot à gingembre des motifs de fleurs. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 58,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#406Joe ColomboEen “Boby Trolley” van bruin kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
Un “Boby Trolley” en plastique brun. Italie, +- 1970. Marque.No longer availableDim. 77 x 44 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#302Twee XVIIIe eeuwse gravures, bestaande uit een Bacchantische scène met nimfen en saters in open kustlandschap en de andere met een portret van een edelman uit 1754.
Deux gravures du XVIIIème siècle, comprenant une scène Bacchante de nymphes et satyres dans un paysage côtier et l’autre d’un portrait d’homme noble de 1754.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#363Studio Vandersteen“Bessy”. Een lot van 38 albums, waaronder eerste uitgaven. 1957 - 1983.
”Bessy”. Un lot de 38 albums, dont des premières éditions. 1957 -1983.No longer availableEstimate: € 100 / 120

