Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Het oestereetstertje”. Olieverfreproductie op doek. Onderaan gesigneerd. Naar schilderij van Jan Steen.

“Het oestereetstertje”. Olieverfreproductie op doek. Onderaan gesigneerd. Naar schilderij van Jan Steen.

"The Oyster-Muncher". Oil reproduction on canvas. Signed at the bottom. After painting by Jan Steen.
Dim. 60 x 50cm
SKU: 2105240592.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 22 May 2024 19:00
Catalogue #592
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #584
    Luc Goossens
    Period: 1942-1982

    “Radijzen in net”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd “L. Goossens”.

    "Radishes in a net." A painting, oil on panel. Signed at the bottom "L. Goossens."
    No longer available
    Dim. 23,5 x 19cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #199
    R. Mulders

    “Straatgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.

    "Street view" - A painting, oil on board. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 55 x 47cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #504
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    “Herder met schapen bij boom.” Olieverf op doek, gesigneerd.

    "Shepherd with sheep by tree." Oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 62 x 80 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #492
    Charles Dubois

    “Dorpszicht aan de rivier”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles Dubois. Onleesbaar gesigneerd. 18e eeuws.

    "Village view on the river". Oil on canvas. Attributed to Charles Dubois. Indecipherable signature. 18th century.
    No longer available
    Dim. h 65 x b 54 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #439
    Blommaert

    Een wandtapijt schilderij op kunstof doek met vederen in het decor.

    A tapestry made by Blommaert. Yet to be described.
    No longer available
    Dim. 172 x 169 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #194
    Gustave Helinck
    Period: 1884 -1954

    “Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Fishing boats at sea." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 87 x 127 cm
    Estimate: € 600 / 900
  • #175
    G. Claassen

    “Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.

    "Portrait of Rev. Eleazar Swalmius". A painting, oil on canvas. Signed at the top. After the work of Rembrandt.
    No longer available
    Dim. 114 x 94 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #524
    Jules Postel
    Period: 1867-1955

    “Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Forest view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 69 x 91cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #209
    Jef De Pauw
    Period: 1888 - 1930

    ‘Landelijk zicht bij nacht’, olieverf op doek, getekend Jef De Pauw.

    "Rural Night View," oil on canvas, signed by Jef De Pauw.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #472

    Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.

    Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.
    No longer available
    Dim. 73 x 46,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #532
    Els van Rompu

    “Menseneters”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1997.

    "Menseneters". A painting, mixed media on canvas. Signed and dated 1997.
    No longer available
    Dim. 60 x 80cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #502
    Floris Jespers
    Period: 1889-1965

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek in barokke kader. Gesigneerd Jespers.

    "Flower still life." Oil on canvas in a Baroque frame. Signed Jespers.
    No longer available
    Dim. h 72 x b 61 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #462
    Emile Durieux

    “Zeezicht met zeilboten.” Olieverf op doek. Herdoekt. Gesigneerd.

    “Seaview with sailing ships”. Oil on canvas. Relined. Signed
    No longer available
    Dim. 39 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #464
    Jan van Beers
    Period: 1852-1927

    “Dame met bloemenmand”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Onderaan gesigneerd.

    "Lady with flower basket". A painting, oil on canvas, marouflaged. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 56,5 x 36,5 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #542
    Frans De Bruyn
    Period: 1867-1943

    “Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Landscape with farms and drinking cows by the pond." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 41 x 58,5cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #539

    Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.

    An icon on a panel with 4 images of religious scenes.
    No longer available
    Dim. 40 x 32cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #192
    Henry Schouten
    Period: 1857/64-1927

    “Herder met schapenkudde”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Shepherd with Sheep Herd". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 98 x 130 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #562
    G. De La Garde

    “Boszicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1944.

    "Forest view with figures". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1944 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 110 x 125cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #499
    A. Schmidt

    “Boerentafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, vermoedelijke reproductie.

    "Peasant scene". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, presumed reproduction.
    No longer available
    Dim. 38 x 29cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #444
    Théo Idserda
    Period: 1915-1922

    “Marine”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Marine." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 66,5 x 87,5cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #469
    Edgard Farasyn

    “Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Mother with child". Oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 44,5 x 54 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #552
    Frans De Bruyn
    Period: 1867-1943

    “Landschap met drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Landscape with Drinking Cows by the Pond". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 41 x 58,5cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #572
    De Boeck

    “Binnenvaart”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Schilferschade aanwezig.

    “Inland shipping”. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Flaking damage present.
    No longer available
    Dim. 39 x 49cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #424
    Frans Vantongerloo

    Portret van Leonard Vantongerloo, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.

    Portrait of Leonard Vantongerloo, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated.
    No longer available
    Dim. h 59 x b 47 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #64
    Alexandre Tielens
    Period: 1868-1959

    “Heideken”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso getiteld.

    "Heideken". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Titled on the back.
    No longer available
    Dim. 34x27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #137
    A Trefoloni

    “Buste van een jonge dame”. Een buste in albast en brons verguld. Op de schouder gesigneerd.

    "Bust of a young lady". A bust in alabaster and gilded bronze. Signed on the shoulder.
    No longer available
    Dim. 36 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #596

    Een paar gesculpteerd houten armstoelen met dubbele klauwpoten. En gestoffeerde zitting met figuratief gobelin decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.

    A pair of sculpted wooden armchairs with double claw feet. Upholstered seat with figurative tapestry decor. Louis XIII style. Cross connection at the bottom.
    No longer available
    Dim. 115 x 63 x 65 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #163

    Een arreslee in hout, smeedijzer en gecapitoneerd leder. Deels gesculpteerd met hierin Diana, godin van de jacht, met één ontblote borst en gezeten op 2 honden.

    A wooden sleigh with wrought iron and upholstered leather. Partly sculpted with Diana, goddess of the hunt, depicted with one bare breast and seated on 2 dogs.
    No longer available
    Dim. 123 x 215 x 86 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #366

    Een kinderstoel van geplooid beukenhout met gecanneerde zitting.

    A child's chair made of folded beech wood with caned seat.
    No longer available
    Dim. 90 x 38 x 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #615

    Een gegraveerd kristallen glasservies waaronder 10 champagne koepjes, 8 witte wijnglazen, 11 rode wijnglazen, 11 cognac glazen, 11 likeurglaasjes en 12 waterglazen.

    An engraved crystal glassware set including 10 champagne coupes, 8 white wine glasses, 11 red wine glasses, 11 cognac glasses, 11 liqueur glasses, and 12 water glasses.
    No longer available
    Dim. 63 stuks
    Estimate: € 80 / 120
  • #567
    Louis Moreaux

    “Glorification Du Travail”. Een zamakken buste naar Louis Moreaux. Enkele vingers zijn afgebroken.

    "Glorification Du Travail". A zamak bust after Louis Moreaux. Some fingers are broken off.
    No longer available
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #16

    Een notenhouten etagère met 4 verdiepen en 1 lade.

    A walnut wood etagere with 4 shelves and 1 drawer.
    No longer available
    Dim. 125 x 41 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • Een paar 18 kt witgouden oorbellen telkens bezet met een parel.

    No longer available
    Dim. 3,97 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #269

    Een vroeg 20ste eeuwse jardinière in barbotine aardewerk, 3 delen in de vorm van een boomstronk. Enkele takken rondom manco, eveneens enkele scheuren.

    An early 20th-century barbotine pottery jardinière, 3 parts in the shape of a tree trunk. Some branches are missing, as well as some cracks.
    No longer available
    Dim. h 116 x Ø 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #157

    “Liggend naakt met schedel”. Een groot beeld in terracotta beschilderd met een houtstructuur. Op een rijkelijk versierde sokkel in hout en plaaster.

    "Reclining nude with skull." A large terracotta statue painted with a wood texture. Resting on a lavishly decorated wooden and plaster pedestal.
    No longer available
    Dim. 45 x 78 x 28 cm(beeld)
    Estimate: € 250 / 350
  • #228
    Val Saint Lambert

    Een set van 6 meerkleurige kristallen glazen, alle gemerkt onderaan en met sticker Val Saint Lambert.

    A set of 6 multicolored crystal glasses, all marked at the bottom and with Val Saint Lambert sticker.
    No longer available
    Dim. h 18,5 Ø 8 cm
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More