Other lots in this auction
-
#661Een bladvormig schaaltje met handvat van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en planten. Tijdperk Daoguang.
Petit plat en forme de feuille avec anse. Porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de plantes. Epoque Daoguang.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#766Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et une tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 180 / 220 -
#645Een lederen fauteuil. Slijtage.
Un fauteuil en cuir. Usure.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#206Eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren boven twee laden. Frankrijk, begin XIXde eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées au dessus de deux tiroirs. France, début du XIXe siècle.No longer availableDim. 212 x 63 x 175 cmEstimate: € 300 / 400 -
#347CapodimonteTwee romantische groepjes van meerkleurig biscuit, waarbij één gemonteerd als lampenvoet. Beide gemerkt.
Deux petits groupes romantiques en biscuit polychrome, dont un monté en pied de lampe. Tout deux marqués.No longer availableDim. h: 20 & 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#621Val St. LambertEen coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.
Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 300 / 360 -
#256Een paar armstoelen in Louis XIII-stijl van gebeeldhouwd beukenhout.
Deux fauteuils style Louis XIII en hêtre sculpté.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#503Een schotel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.
Plat en porcelaine de Chine polychrome à décor de signes auspicieux.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 90 / 120 -
#384Een paar appliques van verguld brons met elk één lichtpunt, gedragen door een putto.
Une paire d’appliques en bronze doré à un point lumineux chaque, portées par un putto.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#335Baume & MercierEen 18 karaats geel gouden horloge met lederen polsband. Quartz. Met certificaat en in origineel etui.
Montre en or jaune 18 ct au bracelet en cuir. Mouvement quartz.No longer availableDim. bruto: 32,40 gEstimate: € 500 / 600 -
#633Een Carcano model 1938 6,5 mm grendelgeweer, gemaakt te Terni in 1941.
Un fusil Carcano modèle 1938 6,5 mm à verrou, produit par Terni en 1941.No longer availableDim. 103 cmEstimate: € 180 / 240 -
#133The Franklin Mint“Mountain thunder”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een ontwerp van D. Van Ruyckevelt. 1991. Op houten display.
”Mountain thunder”. Un groupe en bronze d’après une oeuvre de D. Van Ruyckevelt. 1991. Sur un display en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 200

