Similar lots by type
-
#681
“Antwerpens maritiem verleden”. R. Baetens & A. De Vos. Ed. MIM. Antwerpen, 1990.
“Antwerpens maritiem verleden”. R. Baetens & A. De Vos. Ed. MIM, Anvers 1990.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#262
“L’ album de la guerre 1914 - 1919. Twee delen. Parijs, 1924.
“L’Album de la Guerre 1914-1919”. Deux volumes. Paris, 1924.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#647
“Das große Buch der Münzen und Medaillen”. Elvira & Vladimir Clain-Stefanelli, Günter Schön. Ed. Battenberg. München, 1976.
“Das große Buch der Münzen und Medaillen”. Elvira & Vladimir Clain-Stefanelli, Günter Schön. Ed. Battenberg. München, 1976.No longer availableEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#276
Een handgeknoopt wollen Shiraz tapijt.
Tapis Shiraz en laine. Noué main.No longer availableDim. 309 x 212 cmEstimate: € 200/240 -
#710
Lot gravures waarvan drie ex-voto’s uit de XIXde eeuw, vier ingekleurde zichten op Rome en drie reproducties met planten.
Lot de gravures dont trois ex-voto du XIXe siècle, quatre vues en couleurs de Rome et trois reproductions aux plantes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#679Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 100 x 194 cmEstimate: € 60/100 -
#53
Een schouwgarnituur van monochroom wit biscuit met vergulde details in de vorm van een dame, een heer en een groep met een dansend koppel.
Garniture de cheminée en biscuit monochrome blanc aux détails dorés en forme d’une femme, un homme et un groupe de danseurs.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/100 -
#432
Twee Märklin spoorwegbruggen en een Bing spoorwegoverweg. Medio XXste eeuw.
Deux ponts de chemin de fer Märklin et un passage à niveau Bing. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#48Mintons
Een reeks van vijf sierborden van meerkleurig porselein, met een Chinoiseriedecor van vogels en bloemen in een cartouche op groene fond. Onderaan gemerkt.
Suite de cinq assiettes en porcelaine polychrome à décor à la chinoise de fleurs et d’oiseaux en cartouche sur fond vert. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#466
Een secretaire met opzet met zes laden en een uitschuifbaar blad.
Secrétaire à deux corps ouvrant à six tiroirs et à tablette glissante.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#493
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een famille-rosedecor van bloemen en vogels.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor famille rose de fleurs et d’oiseaux.No longer availableEstimate: € 65/85 -
#144Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981
“Studie van een stadszicht”. Houtskool. Gesigneerd.
“Etude d’une vue de ville”. Fusain. Signé.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,40 ct. en met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,40 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,33 gEstimate: € 600/800 -
#126
Eikenhouten bibliotheek met twee gevitreerde deuren. Gedraaide poten en gesculpteerde onderlijst. Begin XXste eeuw.
Bibliothèque en chêne à deux portes vitrées. Pieds torsadés et bas sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#783
“Bacchus”. Een marmeren beeld.
“Bacchus”. Statue en marbre.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 1500/1800