Similar lots by type
-
#401
“Silex”. Een gepatineerd plaasteren kunstwerkje. Draagt handtekening.
"Silex". Œuvre d'art en plâtre patiné. Porte une signature.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 300 / 500 -
#487
“In gedachten verzonken”. Vrouwelijk naakt. Een bronzen beeldje naar het werk van Jozef Cantré.
"Plongé dans tes propres pensées". Nu féminin. Une statue en bronze d'après l'oeuvre de Jozef Cantré.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 700 / 750 -
#138
“Danseres”. Een bronzen beeldje op een marmeren voetstuk in de geest van Art deco. Naar het werk van Chiperus.
"Danseur". Une statuette en bronze sur un socle en marbre dans l'esprit Art Déco. D'après les modèles de Chiperus.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 360 / 380 -
#588Goebel, Germany
“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 2036. Eerste uitgave 1999.
“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Une paire de statuettes en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. Marque sous la base No. 2036. Première édition 1999.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#447
Een Afrikaans houten kunstwerk in de vorm van een vogel.
Une œuvre d'art africaine en bois en forme d'oiseau.No longer availableDim. 84 x 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#183
“Turnster met hoepel”. Een art deco beeldje van brons en ivorine op bakelieten sokkel. Enkele beschadigingen.
"Gymnaste au cerceau". Statue art déco en bronze et ivoirine sur socle en bakélite. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200 / 240 -
#597
“Vrouw met hoed”. Een buste van gepatineerd gips.
"Femme au chapeau". Buste en plâtre patiné.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#407
Een polychroom houten Afrikaans masker.
Un masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#197J. Duquet
Een bronzen haan met goudkleurig patina. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw. We voegen er een soortgelijk vogeltje op rood marmeren sokkeltje aan toe.
Coq en bronze à patine dorée. Signé. Première moitié du XXe siècle. Nous ajoutons un oiseau similaire sur un socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#161
“Danseres”. Een bronzen beeldje een voet van arduin. Naar Bruno Zack. Met bronzen zegel.
"Danseur". Une statue en bronze avec une base en pierre bleue. À Bruno Zack. Avec cachet bronze.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#642
Een kom van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en planten. Op sokkel van rood marmer, versierd met twee 950‰ zilveren monturen met merkteken van Matelot te Luik.
Bol en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et végétaux. Sur un socle en marbre rouge, orné de deux montures en argent 950‰ avec la marque de Matelot à Liège.No longer availableDim. h: 20,5 Ø: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#601Nadal
Een beeldje van Spaans porselein. Genummerd.
Une figurine de porcelaine espagnole. Numérotée.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#525
“Nijlpaarden”. Een bronzen fonteingroep.
« Hippopotames ». Un groupe de fontaine en bronze.No longer availableDim. 35x130x70 cmEstimate: € 3200 / 3400 -
#118P.J. Mène
“Jachthond”. Een bronzen beeld op voetstuk van roze marmer.
"Chien de chasse". Une statue en bronze sur un piédestal de marbre rose.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#225Auguste Moreau
“Sur la grève”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
"Sur la grève". Sculpture en zamak patiné sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#128
“De denker als skelet”. Bronzen beeldje op een marmeren voetstuk naar het werk van Rodin.
« Le penseur comme squelette ». Statue en bronze sur socle en marbre d'après l'oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h:26 cmEstimate: € 150 / 180 -
#524
Een paar uit drie delen opgebouwde zuiltjes van meersoortig marmer. Eén met beschadiging aan de rand van een bovenkant. bovenvlakken gekrast.
Une paire de colonnettes en trois pièces en marbre multicolore.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 260 / 280 -
#97
Een Duits klokje in goudkleurig en kleurloos kunststof, geflankeerd door twee zamakken hertjes op voetstuk van wit en zwart marmer.
Pendule allemande en plastique doré et incolore, flanquée de deux cerfs en régule sur un socle en marbre blanc et noir.No longer availableDim. 24 x 60 x 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#111
Een Frans bronzen bureaustel getooid met Griekse figuren. Eind 19e eeuw.
Un ensemble de bureau français en bronze décoré de figures grecques. Fin 19ème siècle.No longer availableDim. h: 14 - 8 cmEstimate: € 320 / 360 -
#148
Een witmarmeren panter.
Une panthère en marbre blanc.No longer availableDim. 60 x 22 x 13 cmEstimate: € 700 / 800
Other lots in this auction
-
#580
Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
Une montre de poche art déco en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#98Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen blauw gedubbeld kristal. Gemerkt en genummerd 15/140.
Vase en cristal doublé bleu taillé. Marqué et numéroté 15/140.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#16
Een notenhouten muziekstaander op driepoot. XIXde eeuw.
Un pupitre en noyer sur trépied. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 112 cmEstimate: € 40 / 60 -
#317Porcellane Principe, Capodimonte
“Boerenjongen met konijnen”. Een groep van meerkleurig biscuit. Ontwerp Cazzola. Gemerkt.
"Garçon de ferme avec des lapins". Un groupe de biscuit multicolore. Conception Cazzola. Marqué.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#163Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en deels roestbruin gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en met inscriptie ‘81/150 model 1925’.
Vase en cristal taillé et en partie doublé rouille. Marqué en bas et avec inscription '81/150 modèle 1925'.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#242Frans Steens
“Kaartspelers in een interieur”. Een glas-in-lood raam. Gesigneerd.
"Joueurs de cartes dans un intérieur". Un vitrail. Signé.No longer availableDim. 96 x 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#389
“Oosters tafereel.” Pastel op papier. Draagt handtekening.
"Scène orientale." Pastels sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. h 30 x 12 cmEstimate: € 80 / 100 -
#497
Een paar gemberpotten van blauw en wit chinees porselein met een decor van bomen, bloemen en vogels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d'arbres, de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 160 / 180 -
#523Goebel, West-Germany
“Entenmüterchen”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 197/1. Gesigneerd door de decorateur. Onder stolpje met muziekdoosje.
"Entenmüterchen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 197/1. Signé par le décorateur. Sous cloche avec boîte à musique.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#182
“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#204Alfred Jacques VerwéePeriod: 1838 - 1895
“Schaap in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
"Mouton dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#281
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. XIXe eeuw.
"Couple". Deux figurines de porcelaine multicolore. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 & 25 cmEstimate: € 50 / 80