#379Kunimaro“Geisha”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
Geisha . Une gravure sur bois japonaise. Signé. Fin du XIXème siècle.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#285Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. en een centrale briljant van +- 0,33 ct. FVS2.
Une bague en or blanc 18 K sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,16 ct. Et un diamant central de + - 0,33 ct. FVS2.No longer availableDim. 3,14 gEstimate: € 600 / 700 -
#77Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
#377Een oude apothekersweegschaal. Incompleet.
#241Twaalf messen met zilveren handvat. In etui.
#301Een recente replica van een oude Victrola slingergrammofoon met dubbele messingen hoorn.
#5351 gouden munt van 10 Pesos. Au 900/1000. Mexico, jaren zestig.
#303Een paar aardewerken lampvoeten in de vorm van fruitmanden.
#611Philippe Deshoulieres, LimogesEen reeks van zes porseleinen sierborden met meerkleurige decors van beroemde golfbanen. allen gemerkt en in originele doos.
”Plante tropicale et une sauterelle verte”. Huile sur panneau. Signé et daté Trinidad 1970.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200