Similar lots by type
-
#54
“Franciscus van Assisi”. Een oude gravure naar Maarten de Vos. Ets van Wierix en gedrukt door Johannes Vrints.
“François d’Assise”. Ancienne gravure d’après Maarten de Vos. Eau-forte par Wierix imprimée par Johannes Vrints.No longer availableDim. 26,5 x 20 cmEstimate: € 20/30 -
#702Robert Clarence
“Seagulls at the Brooklyn bridge”. Lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘88 en genummerd 53/1500 buiten de plaat.
“Seagulls at the Brooklyn Bridge”. Lithographie. Signée, datée ‘88 et numérotée 53/1500 hors plancheNo longer availableDim. 23 x 33,5 cmEstimate: € 80/120 -
#752
Een lot van tien lijsten met schilderijen en grafiek.
Lot de dix cadres contenant des peintures et des gravures.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#732
Twee etsen: - “Oude hoeve”. Ets. Gesigneerd ‘Dirk Baksteen’ en genummerd 81/100 buiten de plaat. - “De Van Straelenstoren”. Gesigneerd ‘J.Gorus’ buiten de plaat.
Deux eaux-fortes:-”Vieille ferme”. Eau-forte. Signée Dirk Baksteen et numérotée 81/100 hors planche.- “La Tour Van Straelen”. Signée Jaak Gorus hors planche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#432Paul Van HoeydonckPeriod: Anttwerpen 1925
“Compositie”. Litho. Gemonogrammeerd en genummerd buiten de plaat 51/80.
“Composition”. Litho. Monogrammée et numérotée 51/80 hors planche.No longer availableDim. 54 x 71 cmEstimate: € 100/120 -
#94Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Moeder met kind in de keuken”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Mère et enfant dans une cuisine”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 30/50 -
#514Barthold EyckermansPeriod: °1995
“Rubens produkten, de beste!”. Ets naar “De lanssteek” van Rubens. Gesigneerd, gedateerd ‘77 en genummerd 2/6.
“Rubens produkten, de beste!”. Eau-forte d’après “le coup de lance” par Rubens. Signée, datée ‘77 et numérotée 2/6.No longer availableDim. 52,5 x 34,5 cmEstimate: € 80/100 -
#624Fred BervoetsPeriod: °1942
Zonder titel. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 67/70 buiten de plaat.
Sans titre. Lithographie. Signée et numérotée 67/70 hors planche.No longer availableDim. 47,5 x 38,5 cmEstimate: € 120/200 -
#694
Twee gravures:- “De kaartspeelsters”. In de plaat gesigneerd ‘Leo Van Aken’.- “Jachthond bij fazanten”. In de plaat gesigneerd ‘Verlat’.
Deux gravures:- “Les joueurs de cartes”. Signée dans la planche: Leo Van Aken.- “Chien de chasse aux faisans”. Signée dans la planche: Verlat.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#314
“Joegoslavië 1972” en “Bloemenvaas’-”. Olieverf op doek. Het eerste gesigneerd Van Tongerloo, het tweede door Armand De Weerdt (1890-1982).
“Yougoslavie 1972” et “Vase aux fleurs”. Huile sur toile. La première signée Van Tongerloo, la deuxième par Armand De Weerdt (1890-1982).No longer availableEstimate: € 40/60 -
#662
“Naakt en paard”. Een lithografie naar Chagall. Gesigneerd en genummerd 11/50 buiten de plaat.
“Nu à cheval”. Litho d’après Chagall. Signée et numérotée 11/50 hors planche.No longer availableDim. 22 x 15 cmEstimate: € 100/120 -
#59
Twee gravures: - De doorwaadbare plaats”. Een kopergravure van Dancker Danckerts naar een werk van N. Berchem. Ca. 1730.- “De graflegging van Christus”. Een kopergravure van Egidius Sadeler naar een werk van Frederico Barrocci. XVIIe eeuw.
Deux gravures:- “Le gué”. Gravure sur cuivre par Dancker Danckerts d’après Nicolas Berchem. ± 1730.- “La mise au tombeau”. Gravure sur cuivre par Egidius Sadeler d’après un oeuvre par Frederico Barrocci. XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#484S. Mertens
“Inkijk door een raam”. Ets. Gesigneerd, gedateerd ‘78 en genummerd 4/5.
“Vue par une fenêtre”. Eau-forte. Signée, datée ‘78 et numérotée 4/5.No longer availableDim. 54,5 x 42,5 cmEstimate: € 20/30 -
#49
Een lot van vier reproducties, waarvan twee naar Redouté, een olieverfschilderijtje en een lithografie met een spotprent.
Lot de quatre reproductions dont deux d’après Redouté, une peinture et une litho à la caricature.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#519Fred BervoetsPeriod: °1942
“Operatiekwartier”. Een ingekleurde lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Quartier d’opération”. Litho en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 49 x 69,5 cmEstimate: € 320/400 -
#479Juan Miro
“Compositie”. Litho. “Epreuve d’artiste” en draagt een handtekening buiten de plaat.
“Composition”. Lithographie. Epreuve d’artiste et porte une signature hors planche.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
#599Lionel Vinche
“Zonder titel”. Gemengde techniek op papier. Op verso gesigneerd.
“Sans titre”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 63 cmEstimate: € 100/150 -
#384Pol Boudry
“’t Open Deurtje”. Ets. Gesigneerd, getiteld en genummerd 51/100 buiten de plaat.
“’t Open Deurtje”. Eau-forte. Signée, intitulée et numérotée 51/100 hors planche.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 10/20 -
#464
“Zicht op de Eiermarkt in te Antwerpen in 1835”. Uitgave van Waanders/Diogenes in samenwerking met het Stadsarchief Antwerpen naar aanleiding van “Waar is de tijd - 1200 jaar Antwerpen en de Antwerpenaren”. Naar een werk van François Bossuet.
“Vue du Marché aux oeufs à Anvers en 1835”. Ed. Waanders/Diogenes en collaboration avec les Archives de la Ville d’Anvers à l’occasion de “Waar is de tijd - 1200 jaar Antwerpen en de Antwerpenaren”. D’après un oeuvre de François Bossuet.No longer availableDim. 78 x 62 cmEstimate: € 30/35 -
#772Felicien Rops
“Naaiende dame”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.
“Femme à l’ouvrage”. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27,5 x 21 cmEstimate: € 20/30 -
#587Jean-Michel Chauband
“Marianne”. Litho. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd en gedateerd buiten de plaat 144/200 en 1983.
“Marianne”. Litho. Signée dans la et hors planche et numérotée 144/200 et datée 1983 hors planche.No longer availableDim. 21,5 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#589Toyokuni II Utagawa
Een oude ingekleurde Japanse houtsnede uit de reeks “Azuma Meisho”, beroemde plaatsen van Azuma. Eerste helft XIXde eeuw.
Ancienne gravure sur bois japonaise colorée à la main. De la série “Azuma Meisho”. Vues célèbres d’Azuma. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#389
Een lot van zes ingekleurde modegravures.
Lot de six gravures de mode en couleurs.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#682Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“Le calligraphe”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 7/100 buiten de plaat.
“Le calligraphe”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 7/100 hors planche.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#466
Een salontafeltje van gefineerd hout met één lade in de gordel en het blad versierd met een polychroom Chinees landschapsdecor.
Table de salon en bois de placage ouvrant à un tiroir en ceinture. Tablette décorée d’un paysage chinois polychrome.No longer availableDim. b: 68 cmEstimate: € 100/120 -
#228
Twee meisjes. Bronzen groep.
Deux filles. Groupe en bronze.No longer availableDim. H.69 cmEstimate: € 300/400 -
#735
Een zakhorloge dubbele kast. Remontoir Ancre, special breguet. Genummerd.
Montre de poche à double boîtier. Remontoir Ancre, Spécial Bréguet. Numérotée.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#91
Een paar siervazen van Brussels porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
Paire de vases en porcelaine dite Vieux Bruxelles décorés de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#168
Een lot van drie Russische iconen met afbeeldingen van “Moeder Gods van Kazan omringd door zes heiligen”, “Aartsengel Michaël en Maria” in koperen riza en “Christus aan het kruis omringd door vier heiligen”. We voegen er een reproductie aan toe.
Lot de trois icônes russes représentant la Mère de Dieu de Kazan entourée de six saints, l’Archange Michel et Marie dans un riza en cuivre et le Christ crucifié entouré de quatre saints. Nous ajoutons une reproduction.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#143
Een Corpus Christi van gebeeldhouwd lindenhout en gemonteerd op een recenter kruis. Omstreeks 1800.
Christ en tilleul sculpté. Vers 1800, sur un crucifix plus récent.No longer availableDim. H 40 cmEstimate: € 120/200 -
#486Arkana
Vier vintage, zogenaamde ‘Tulip chairs’ van wit kunststof naar ontwerp van Eero Saarinen met een bruin stoffen bekleding. Omstreeks 1970. Gemerkt. We voegen er een verlengbare witte tafel op centrale poot aan toe.
Quatre Tulip Chairs en plastique blanc par Eero Saarinen. Siège recouvert de tissu brun. Vers 1970. Nous ajoutons une table ronde à rallonges sur pied central dans le même styleNo longer availableEstimate: € 350/550 -
#56
Een mahoniehouten krantenhouder in Engelse stijl en op wieltjes.
Porte-journaux en acajou de style anglais. Sur roulettes en laiton.No longer availableDim. b: 56 cmEstimate: € 30/40 -
#666
Een grote tweedeursvitrinekast in bamboe-imitatie met onderaan twee maal twee deurtjes met gevlochten motieven.
Grande vitrine à deux portes imitant le bambou. Le bas à deux fois deux portes aux motifs de vannerie.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 400/500 -
#763
Een speeltafel van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarqueterie.
Table à jeux en bois de placage de style Louis XV décorée de marqueterie florale.No longer availableDim. b: 91 cmEstimate: € 80/120 -
#455
Twee gegraveerde zakhorloge remontoirs dubbele kast, genummerd.
Deux remontoirs gravés à double boîtier. Numérotés.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#213
Een jongen en een meisje. Bronzen groep.
Un garçon et une fille. Groupe en bronze.No longer availableDim. H.74 cmEstimate: € 200/250