Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2025 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Het uitkomen van de tunnel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nestor Reymen
Period: 1872 - 1953

“Het uitkomen van de tunnel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

”La sortie de tunnel”. Huile sur panneau. Signé.
Dim. 23 x 30 cm
SKU: 2603190344.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 26 March 2019 19:00
Catalogue #344
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #248
    Ernst Gustav Doerell
    Period: 1832 - 1877

    “Sloep aan een meer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1874.

    “Chaloupe au bord d’un lac”. Huile sur panneau. Signé et daté 1874.
    No longer available
    Dim. 15 x 18 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #602
    Edgard D’Hont
    Period: 1861 - 1941

    “Luiks dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Scène sur Liège”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #654
    P.L. Mastraeten

    “Rivierlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1827.

    ”Paysage fluvial et vaches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1827.
    No longer available
    Dim. 25 x 38 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #679
    Georges Claeys

    “Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #435
    Alphonse Asselbergs
    Period: 1837-1916

    “Herder met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Berger et moutons”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.
    No longer available
    Dim. 15 x 22 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #599
    Lucien Van de velde
    Period: 1910 - 1997

    “Een paar interieurs te Bokrijk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.

    Paire d’intérieurs à Bokrijk. Deux huiles sur panneau. Signés.
    No longer available
    Dim. 19 x 13 & 14 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 140
  • #680
    René Hansoul
    Period: 1910 - 1979

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage et fermette”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #684
    Octaaf Rotsaert
    Period: 1885 - 1964

    “Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #682
    Renée Kempen

    “Boer op een stoel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Un fermier sur une chaise”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #243
    Pierre-Emmanuel I Dielman
    Period: 1800 - 1858

    “Schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Moutons”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 21 x 29 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #669
    J. Vincken

    “Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Meindert Hobbema. Perforatie links boven.

    ”Paysage romantique et moulin à eau”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre par Meindert Hobbema. Perforation dans la toile en haut à gauche.
    No longer available
    Dim. 60 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #430
    Arie Zwart
    Period: 1903 - 1981

    “Kinderportret”. Olieverf op paneel Toeschrijving op de verso.

    ”Portrait d’enfant”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.
    No longer available
    Dim. 20 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #884

    Een heren- en een damesportret. Tweezijdig geschilderd. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    Un portrait d’homme et de femme. Peinture sur les deux faces. Huile sur panneau. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #629
    Constant Simon

    “Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.

    “Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.
    No longer available
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #686

    “Wandelende koppels”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    “Couples se promenant”. Huile sur panneau. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 15 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #632
    J. Van Lerberghe

    “Hoeve aan een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2-10-18. Kleine perforatie rechts onderaan.

    “Ferme au bord d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée et datée 2/10/18. Petite perforation en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 16 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #676

    “Mannenportret”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Slijtage aan vernis.

    “Portrait d’homme”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Usures au vernis.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 12 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #425
    Guy (?) Lemaire

    “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40x 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #662
    Edward Portielje
    Period: 1861 - 1941

    “Interieur”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.

    ”Intérieur”. Huile sur toile. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 34 x 41 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #664
    J. Roels

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #690
    Demcey

    “Dreef in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Allée en automne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 75 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #685
    Frances Tysoe Smith
    Period: 1853 - 1927

    “A summer cloud”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”A summer cloud”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #238

    “Zich aankledende dame met hondje aan haar voeten”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    “Femme qui s’habille avec petit chien à ses pieds”. Huile sur panneau. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 15 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #672
    Sonia Abeloos
    Period: 1876 - 1969

    “Le pavillon”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 7-1920.

    ”Le pavillon”. Huile sur toile. Signée et datée 7-1920.
    No longer available
    Dim. 31 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 250

Other lots in this auction

  • #326

    Een bureau van notenhoutfineer met opzet. Onderaan twee deuren en drie laden, bovenaan twee kleine paneeldeurtjes naast een grote deur met glas in lood. Belle epoque.

    Un bureau en bois de placage en noyer avec coiffe. En dessous deux portes et trois tiroirs, au dessus deux petites portes panneaux à côté d’une grande porte en verre vitrail. Belle époque.
    No longer available
    Dim. 185 x 128 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #820

    Een map postkaarten met betrekking tot de Waalse mijnbouw van begin XXste eeuw.

    Une farde de cartes postales en relation avec l’exploitation minière de Wallonie, début XXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #612
    Fritz Van Luppen

    “Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd op keerzijde.

    “Paysage boisé”. Huile sur panneau. Signé à l’arrière.
    No longer available
    Dim. 24 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #738

    Afrikaans Masker. Fuboli, Congo.

    Un masque africain. Fuboli, Congo.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #743

    Een gepolychromeerd houten beeld in de vorm van een vrouwelijk varken op een krukje.

    Une statue en bois polychrome en forme de truie sur un tabouret.
    No longer available
    Dim. h: 128 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #135

    Een platina ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct. Color FG VS.

    Une bague en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct Color FG VS.
    No longer available
    Dim. 10,73 g
    Estimate: € 1750 / 1900
  • #608

    Afrikaans beeld in de vorm van een ramskop. Igbo, Nigeria.

    Une statue africaine en forme de tête de bélier. Igbo, Niger.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #410

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en grijze lijnen binnenin en witte opliggende lijn rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfers afgebroken aan het handvat.

    Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges et grises à l’intérieur et une ligne blanche par dessus torsadée. Vers 1900. Petits éclats à la manche.
    No longer available
    Dim. l: 107 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #191

    Een reeks van twaalf Napoleontische officiers en soldaten van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt ‘CVD’ in een vogeltje.

    Une série de douze soldats officiers Napoléon en porcelaine polychrome et dorée. Marque sous la base ‘CVD’ dans un oiseau;
    No longer available
    Dim. h: +/- 32 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #56

    Drie mahoniehouten kuipzetels met rode bekleding. Omstreeks 1900.

    Trois fauteuils en acajou, revêtement rouge. +- 1900.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #18

    Een oude Franse jachthoorn.

    Un ancien cor de chasse français.
    No longer available
    Dim. l:65 Ø 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #718

    Afrikaans masker. Luba, Congo.

    Un masque africain. Luba, Congo.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More