Similar lots by type
-
#584Liviu CalinescuPeriod: °1946
“Cosmos and future”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cosmos et future”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 97 x 195 cmEstimate: € 1000/1500 -
#422
“Roeiboot voor een stad”. Olieverf op paneel.
“Chaloupe devant une ville”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 120/200 -
#262Van Lanotte (?)
“De smid”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le forgeron”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#509Mangbetu Eres
“Jeune fille congolaise”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1954.
“Jeune fille congolaise”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1954.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#159Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 24 cmEstimate: € 120/200 -
#149Alfred Schenk
“Schapen in de stal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#174Julien StappersPeriod: 1875 - 1960
“Frans dorpszichtje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village français”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 180/260 -
#264
“Stadszicht”. Olieverf op paneel.
“Vue de ville”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#524Anton HeyboerPeriod: 1924 - 2005
“Danseres”. Gemengde techniek op papier.
“Danseuse”. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 39 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#604Adrian Serban - ChiraPeriod: °1958
“Abstracte mannen- en vrouwenfiguur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Homme et femme”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 121 x 121 cmEstimate: € 300/500 -
#324L. Van Langendonck
“Romantisch landschap met vier badende dames”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1877. Kleine beschadigingen.
“Paysage romantique aux quatre baigneuses”. Huile sur toile. Signée et datée 1877. Petits accidents.No longer availableDim. 80 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#292Lode BosmansPeriod: °1925
“Winters plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#219Jan Van Baelen
“Schapen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 650/700 -
#579Renaat Ivens
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 220/240 -
#189Adolphe KellerPeriod: 1880 - 1968
“St.-Tropez”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Saint-Tropez”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200/280 -
#559B. De Bruyn
“Besneeuwd hoevelandschap bij schemering”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage enneige aux fermes au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 55/65 -
#789Fre Steeman
“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#229Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932
“Hoeve met kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme et poules”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 160/200 -
#592Adrian Serban - ChiraPeriod: °1958
“Obsessie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
“Obsession”. Huile sur toile. Signée et datée 1993.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 600/1000 -
#222Karel De BauwPeriod: 1909 - 2002
“De banjospeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le joueur de banjo”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 420/460 -
#302Gevaert
“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine aux voiliers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 61 cmEstimate: € 60/100 -
#209Jan MaesPeriod: 1876 - 1974
“Terugkeer naar de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Retour à l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 85 cmEstimate: € 260/300 -
#519Youri DemeurePeriod: 1927 - 2003
“Materie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Matière”. Huile sur toile. Signée et datée ‘96.No longer availableDim. 75 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#332Dolf Van RoyPeriod: België 1858 - 1943
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 52 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#749
“Portret” & “Moeder met kind”. Krijt op papier en een lithografie. De laatste gesigneerd en genummerd 302/385.
“Portrait” et “Mère à l’enfant”. Craie sur papier et lithographie. La dernière signée et numérotée 302/385.No longer availableDim. 55 x 34 cmEstimate: € 60a/80 -
#242
Drie verschillende geestelijken van groengepatineerd plaaster.
Trois religieux en plâtre à patine verte.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#322
Een gevarieerd lot zilver, bestaande uit souvenirlepeltjes, gedeeltelijke serveerbestekken en een servetring. We voegen er twee originele wijnstoppen van verzilverd metaal aan toe.
Lot d’argent varié comprenant des cuillères de souvenir, des parties de couverts et un rond de serviette. Nous ajoutons deux bouchons à vins originales en métal argenté.No longer availableDim. 603,10 gr zilverEstimate: € 50/80 -
#34
Een handgeschilderd religieus miniatuur op porselein.
Miniature religieuse peinte à la main sur porcelaine.No longer availableDim. 11,5 x 9 cmEstimate: € 30/50 -
#390
Een mahoniehouten tea table met kantelend blad.
Petite table à thé en acajou à tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 70 cmEstimate: € 80/100 -
#84
Een koperen kruisbeeld, ingelijst en achter gebombeerd glas.
Crucifix en cuivre encadré et sous verre bombé.No longer availableDim. 65 x 56 cmEstimate: € 30/50 -
#817
Een lot van vier mahoniehouten stoelen, bekleed met groen fluweel.
Lot de quatre chaises en acajou recouvertes de velours vert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#31
Een lot van drie oude portemonneetjes van schildpad, waarvan twee met zilver.
Lot de trois porte-monnaie anciens en écaille dont deux incrustés d’argent.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#816
Een vintage kapstok van gechromeerd metaal.
Porte manteau vintage en chrome.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#421
Een hangkastje met spiegel van gedreven geel koper. Met twee kleerborstels.
Petit meuble à suspendre au miroir en cuivre repoussé. Avec deux vergettes.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100/120 -
#683M. I. Hummel
Een glazen bol met binnenin een bruidspaar op porseleinen voetstuk als muziekdoos. Gemerkt.
Sphère en verre contenant un couple de jeunes mariés sur base en porcelaine et formant boîte à musique. Avec marque.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/50 -
#838
Een serie van vier stoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl. Lichtblauwe bekleding. Omstreeks 1900.
Suite de quatre chaises en noyer sculpté de style Louis XVI. Recouvert de tissu bleu clair. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100