Other lots by De Bruyne
Similar lots by type
-
#439Marcel NotebaertPeriod: 1924-1986“De 4 jaargetijden”. Een serie van 4 werken, gemengde technieken op papier. Binnen en buiten de platen gesigneerd. Naar opschrift, “proefexemplaren”.
"The 4 seasons." A series of 4 works, mixed media on paper. Signed inside and outside the plates. According to the inscription, "trial copies." -
#359Gerrit Lakmaaker‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.
'Abstract composition', mixed media of relief printing, acrylic, and pencil on paper. Signed Lakmaaker 1990, number 16 out of an edition of 25 copies. -
#524Pauwaert‘Platbodems onder zeil’. Olieverf op papier. Getekend.
'Flat-bottomed boats under sail', oil on paper. Signed; M. Pauwaert. -
#374Philippe Henri NoyerPeriod: 1917-1985‘Lady Libellula’, een kleurenlithografie. Getekend Ph. Noyer, niet genummerd.
'Lady Libellula,' a color lithograph. Signed Ph. Noyer, not numbered. -
#522Joseph-Marie Le TournierPeriod: 1892-1972“Visserssloepen op het strand”. Aquarel getekend Joseph-Marie Le Tournier.
"Fishing boats on the beach". Watercolor by Joseph-Marie Le Tournier. -
#399Tony AgostiniPeriod: 1916 - 1990“Bloemenstilleven in blauwtinten”, een lithografie in kleur, gesigneerd Tony Agostini.
"Flower still life in shades of blue," a color lithograph, signed by Tony Agostini. -
#404Paul MaasPeriod: 1890-1962“Trastevere Rome”. Een schilderij, gemengde techniek op papier.
"Trastevere Rome". A painting, mixed media on paper. -
#589Guy Van den BulckeTwee etsen door Guy Van Den Bulcke. Getekend buiten de plaat.
Two etchings by Guy Van Den Bulcke. Signed outside the plate. -
#169“Straat personages”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd. Verso schilderij, waterverf, van een dame op een stoel.
"Street characters". A drawing, mixed media on paper. Signed at the bottom. On the reverse side, a watercolor painting of a lady sitting on a chair. -
#402“Studie van de roker”. Een litho op papier. Draagt monogram in de plaat “F.L.”, naar Fernand Léger. Uit het album "Contrastes". Ed. Le Vent d'Arles, Parijs. Bewerkt in 1959 onder toezicht van Nadia Léger en beperkt tot 300 exemplaren.
"Study of the smoker". A lithograph on paper. Bears monogram in the plate "F.L.", after Fernand Léger. From the album "Contrastes". Pub. Le Vent d'Arles, Paris. Edited in 1959 under the supervision of Nadia Léger and limited to 300 copies. -
#214Johann August CorvinusPeriod: 1682-1738“Toren van Babel”. Een kopergravure op papier. Onderaan in de plaat gesigneerd.
"Tower of Babel." A copper engraving on paper. Signed at the bottom of the plate. -
#232‘Parktuin’, gouache op papier. Getekend Victor Charreton.
'Park garden', gouache on paper. Signed by Victor Charreton. -
#434Alex WautersPeriod: 1899–1965“Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom. -
#209“Abstracte boot”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract boat". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#174Arthur Van BattelPeriod: 1870-1963“Bosdreef”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1932. Met verso label.
"Wooded Path". A painting, mixed media on paper. Signed and dated 1932 at the bottom. With label on the reverse. -
#234Francesco Bartolozzi2 19e eeuwse etsen van Francesco Bartolozzi uit de reeks ‘Paradise Lost’.
A lot of 2 19th-century etchings by Francesco Bartolozzi from the series 'Paradise Lost'. -
#542“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#414Wassily KandinskyPeriod: 1866-1944“Tâche rouge II”. Een kleurenlitho op papier. Uitgave Maeght Editeur, Paris. Centraal verticale vouwlijn aanwezig.
"Red Spot II". A color lithograph on paper. Published by Maeght Editeur, Paris. Central vertical fold line present. -
#532“Gestileerd onderlichaam”. Een schilderij, gouache op papier.
"Stylized lower body." A painting, gouache on paper. -
#562Carol Colette‘First snow’. Kleurenlithografie, getekend Carol Colette. 1981.
'First snow'. Color lithograph, signed Carol Colette. 1981. -
#529“Wilde Yaks”. Een Chinees schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Wild Yaks." A Chinese painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#284“Gestileerde boerderij”. Een tekening, houtskool op papier, onderaan gesigneerd.
"Stylized farmhouse". A drawing, charcoal on paper, signed at the bottom. -
#179Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Middelburg”, “Anvers”, “Hoeve Zeeland”, “Zeilboten”, “Gevel”. Een lot van 5 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Middelburg", "Antwerp", "Farm Zeeland", "Sailboats", "Facade". A lot of 5 small paintings, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#429Paul DaxheletPeriod: 1905-1993“Afrikaanse dansers”. Een lot van 2 schilderijtjes, gemengde techniek op papier. Onderaan tekst en gesigneerd.
"African dancers". A lot of 2 small paintings, mixed media on paper. Text at the bottom and signed.
Other lots in this auction
-
#428Een lot van 4 bronzen beeldjes van een Komainu wakende leeuw, een olifantje, een Lokeshvara en een Bodhisattva te paard.
A lot of 4 bronze figurines of a Komainu guardian lion, an elephant, a Lokeshvara, and a Bodhisattva on horseback. -
#11Een ronde bronzen plaquette met Napoleon in hoogreliëf.
A round bronze plaque depicting Napoleon in high relief. -
#500Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 1 ct. -
#343Een Chinees porseleinen dekselvaas met drakendecor.
A Chinese porcelain covered vase with dragon decoration. -
#308Een ceremonieel Afrikaans sikkel-mes met koperen lemmet en gesculpteerd houten handvat.
A ceremonial African sickle with a copper blade and sculpted wooden handle. -
#5“Genootschap der bakkers gasten”, een zilveren penning uit 1828. Deze penning werd vaak gedragen door de Deken (C. De Smecht) van deze gilde.
"Society of the baker's guests", a silver medal from 1828. This medal was often worn by the Dean (C. De Smecht) of this guild. -
#299Period: 1905‘Zomers landschap’, olieverfstudie op karton. Onleesbaar getekend.
'Summer landscape', oil paint study on cardboard. Indecipherably signed. -
#485Een handgeknoopt wollen tapijt met een boteh miri motief, uit India.
A carpet, from India. -
#563Een gesculpteerd houten beeld van een condor, gesigneerd K. Smet.
A carved wooden sculpture of a condor, signed K. Smet. -
#403Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927“Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.
"Sheep herder with his flock", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower left. -
#224“Twee vissers”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Two fishermen." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#175Een beige Delvaux Liaison Trotteur Shoulder bag, met originele zak.
A beige Delvaux Liaison Trotteur Shoulder bag, with original dust bag.

