Similar lots by type
-
#540Een zesdelig toiletstel van glas met vergulde motieven. Jaren 50.
Garniture de toilette six pièces en verre aux motifs dorés. Années 50.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#812Schmid Schatz West GermanyDrie verschillende tafelklokjes uit de jaren 50. Letsels.
Trois différentes pendulettes de table des années 50. Petits dégâts.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 50 / 100 -
#425Val Saint LambertEen kristallen vaas. Gesigneerd en met label.
Vase en cristal. Signé et avec étiquette.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#400Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.
Miroir rectangulaire en noyer aux détails en cuivre jaune.No longer availableDim. 141 x 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#355Een chaise de commode van mahoniehout in Louis-Philippestijl met een lederen zitting.
Chaise commode en acajou de style Louis-Philippe. Siège en cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#360“Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Jaargangen 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (niet volledig, in 11 hulzen).
“Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Années 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (non complètes, dans 11 gaines).No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#595Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.
Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h 125 cmEstimate: € 150 / 200 -
#802Koma RanelaEen tafelklokjes met bloemendecor en twee met draaiende figuren.
Deux pendulettes de table à décor de fleurs et deux personnages tournants.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#599Een gesculpteerde eetkamer in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een lange buffet met vier deuren en vier laden, een tafel met zes stoelen en een tweedeursvitrine.
Salle à manger en chêne sculpté de style Renaissance malinoise comprenant un long buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table et sich chaises et une vitrine à deux portes.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#350Postzegels in vier albums: - Nederland (1869-1986)(Davo, matig gevuld). - Nederland (1916-1985)(Davo, weinig zegels). - Nederlandse overzeese gebiedsdelen (1873-1984)(Davo, weinig zegels). - Luxemburg (1865-1986 en met losse steekbladen met dubbels)(Ka-Be, matig gevuld).
Quatre albums aux timbres postes: - Pays-Bas (1869-1986)(Davo, moyennement rempli). - Pays-Bas (1916-1985)(Davo, peu de timbres). - Pays-Bas, Pays d’outremer (1873-1984)(Davo, peu de timbres). - Luxembourg (1865-1986 et avec feuilles d’insertion amovibles aux doubles)(Ka-Be, moyennement remplis).No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#604Een kleine radio in de vorm van een Würlitzer jukebox.
Petite radio en forme d’un jukebox Würlitzer.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#610Drie verschillende muziekdozen met dansende ballerinas en één boerinnetje. Japans decor.
Trois différentes boîtes à musique aux ballerines dansantes et une petite paysanne. Décor japonais.No longer availableDim. 11 x 21 cm 11 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#806Western GermanyTwee verschillende zwarte tafelklokjes en twee verschillende alarmklokjes met bloemdecor. Trenkle. Europa en Schmid.
Deux petites pendules de table noires et deux différentes alarmes à décor de fleurs. Trenkle, Europa et Schmid.No longer availableDim. H: 20,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#592Een groot plaasteren bas-reliëf in houten frame met een voorstelling van putti bij een leeuw.
Grand bas relief en plâtre dans un cadre en bois représentant des putti et un lion.No longer availableDim. 148 x 100 cmEstimate: € 300 / 400 -
#811Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#808BlessingDrie verschillende tafelklokjes van koper en albast met engelendecor en porselein plaquetje.
Trois différentes pendulettes de table en cuivre et albâtre à décor d’angelots et une petite plaquette en porcelaine.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 50 / 100 -
#815Twee verschillende muziekdozen in de vorm van een paardemolen en één muziekklokje.
Deux différentes boîtes à musique en forme d’un carrousel et une pendulette à musique.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#813Een tuinvaas van terracotta, versierd met een leeuw.
Vasque en terre cuite décorée d’un lion.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 220 / 280 -
#615Vijf verschillende miniklokjes in de vorm van Zwitserse huisjes.
Cinq pendules miniatures en forme de maisons suisses.No longer availableDim. H: 11 cmEstimate: € 50 / 100 -
#804Vijf verschillende alarmklokjes waarvan één Petite Neuchateloise Jaeger Swiss. Jaren 50.
Cinq différentes alarmes dont une Petite Neuchateloise par Jaeger, Swiss. Années 50.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 100 / 150 -
#385Twee antieke parasols van wit en zwarte kant.
Deux ombrelles anciennes en dentelle blanche et noire.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#814Schatz KernVijf verschillende draaiende ronde en rechthoekige tafelklokjes.
Cinq différentes pendulettes de table tournantes. Rondes et rectangulaires.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 50 / 100 -
#809Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300 / 400 -
#810Schatz KundaDrie verschillende draaiende ronde tafelklokjes.
Trois différentes pendulettes de table rondes tournantes.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#234Een oude houten wieg met kanten lakentjes. Met tweede set lakentjes.
Un berceau en bois et draps en dentelle, et deuxième ensemble de draps.No longer availableDim. l: 108 cmEstimate: € 5à / 80 -
#10Een 14 karaats geel gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met robijntjes en pareltjes. Jaren 50.
Chaîne en or jaune 14 ct et son pendentif et boucles d’oreilles assorties sertis de petits rubis et petites perles. Années 50.No longer availableDim. 5,38 gEstimate: € 120 / 200 -
#29Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffie- en theestel, schalen en plateaus, serveerbestekken, enz.
Un grand lot d’articles en métal argenté comprenant un service à thé, un service à café, plateaux, couverts de service etc...No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#736Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 225 x 100 cmEstimate: € 30 / 50 -
#655Een divan van mahoniehout in Louis-Philippestijl.
Un divan en acajou style Louis Philippe.No longer availableDim. b: 160 cmEstimate: € 200 / 240 -
#78Een karaf van geslepen kleurloos kristal met 925‰ zilveren montuur en een in zeskant geslepen stop.
Une carafe en cristal taillé incolore à monture en argent 925‰ et bouchon taillé hexagonal.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#553Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld decor van personages en bloemen.
Un vase balustre chinois en porcelaine polychrome, décor doré de fleurs et de personnages.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80 / 100 -
#521“Duivelsfiguur met hanenkam”. Gebeeldhouwd houten beeld. Makonde.
“Diable à la coiffure de coq”. Sculpture en bois. Makonde.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 100 / 160 -
#672Een muziekstaander van witgepatineerd smeedijzer.
Porte-musique en fer forgé à patine blanche.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 40 / 50 -
#769Een sober houten presenteerkastje.
Petite vitrine de présentation en bois et verre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 50 -
#403Een paar kleine balustervaasjes van Chinese lak op koper met bloemendecor. Omstreeks 1900.
Deux petits vases balustre en laque chinoise sur cuivre, décor fleuri. +- 1900.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#565Een jardinière van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van narcissen naar een ontwerp van G. Fieravino.
Jardinière en porcelaine polychrome à décor de narcisses stylisées art nouveau d’après un dessin de G. Fieravino.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80 / 120

