Similar lots by type
-
#717
Een eikenhouten kastje met een grote en een kleine paneeldeur en bovenaan een lade. XIXe eeuw.
Une armoire en chêne avec une petite porte et une grande porte et un tiroir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 200/300 -
#593
“Moderne compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd. Met toeschrijving aan Gerhard Hoeme.
“Composition moderne”. Acrylique sur papier. Signée. Attribution à Gerhard Hoeme.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#624
“Moeder en kind in interieur. Draagt een handtekening: Pelliast (?)
“Mère et enfant”. Porte une signature: Pelliast (?)No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#611
“Schwarzer komet”. Olieverf op doek. Draagt handtekening op verso.
“Comète Schwarzer”. Huile sur toile. Signature au verso.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#711
Een reeks van vier stoelen van gebeeldhouwd mahoniehout.
Quatre chaises en acajou sculpté.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#552
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Draagt monogram FKC.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Porte le monogramme FKC.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 30/40 -
#625
“Compositie”. Materieschilderij op paneel. Draagt handtekening ‘Grautner 1972’.
“Composition”. Matière sur panneau. Porte une signature ‘Grautner 1972’.No longer availableDim. 74 x 62 cmEstimate: € 200/240 -
#290
Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Un coffre en chêne sobre. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 127 cmEstimate: € 120/180 -
#642
“Bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Vase aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#300
Een eikenhouten koffer met gegalbeerd deksel en gesculpteerd front. XIXe eeuw.
Un coffre en chêne avec couvercle galbé et front sculpté. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 150/250 -
#435J. De Pré
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Avenue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 97 x 149 cm -
#554Koch
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 86 cmEstimate: € 80/100 -
#617
“Bloemenweelde”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd J.A. ‘62.
“Opulence florale”. Huile sur toile. Monogramme J.A.’62.No longer availableDim. 67 x 43 cmEstimate: € 120/180 -
#614
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: X...
“Tournesols”. Huile sur toile. Porte une signature: X...No longer availableDim. 71 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#596Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableDim. 31,5 x 31,5 cmEstimate: € 180/240 -
#806J. Shalbert
Een staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en émail aux chiffres romains. Datée 1929.No longer availableDim. 230 x 43 x 25 cmEstimate: € 180/250 -
#639
“Compositie met bloem”.Olieverf op board. Draagt een handteknening.
“Composition florale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 120/180 -
#198
Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650/750 -
#803
Een eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Une table en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. 155 x 78 cmEstimate: € 120/200 -
#598Jan Van BaelenPeriod: °1946
“Paard en kippen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval et poules prés de l’écurie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 600/800 -
#608
“achteraanzicht van een dame”. Olieverf op papier? Draagt handtekening: Jo. Nu*
“Femme vue du dos“ Huile sur papier. Signature: ‘Jo.Nu*’.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#674
Een antiek Japans wandkleed met vogels en bloemen van goudbrokaat op een zwarte achtergrond. Beschadigingen. XIXe eeuw.
Tapisserie japonaise ancienne décorée de fleurs et d’oiseaux en brocart d’or sur fond noir. Usures et dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 300 x 100 cmEstimate: € 300/500 -
#603Piet VolckaertPeriod: 1902-1973
“De dorsers”. Olieverf op doek”. Gesigneerd.
“Les moissonneurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220/260 -
#602Pierre Jacques DierckxPeriod: 1855 - 1947
“Genretafereel in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène dans une étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60Estimate: € 220/260
Other lots in this auction
-
#680
Een ovale tafel van gebeeldhouwd eikenhout, de poot versierd met dierenkoppen en vruchten.
Une table ovale en noyer, le pied décoré de têtes d’animaux et fruits.No longer availableDim. 127 x 113 cmEstimate: € 240/360 -
#10
Een lot zilveren juwelen waaronder ringen, armbanden en halssnoeren.
Lot de bijoux en argent dont bagues, bracelets et colliers.No longer availableDim. 299,35 gEstimate: € 160/200 -
#220
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en citrine van ± 39 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,90 ct et une citrine ayant un poids de +- 39 ct.No longer availableEstimate: € 1900/2000 -
#317
“Uncle Sam Bank.” Polychroom gietijzeren spaarpot.
“Uncle Sam Bank”. Une tirelire en fonte polychrome.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#809Charles Demets
Eikenhouten art nouveau hoekkapstok met links een spiegeldeurtje, rechts vier koperen haken en een glazen opbergvak voor foto’s of brieven. Versierd met twee aquarellen gesigneerd en gedateerd 1900 en 1914.
Porte manteau d’encoignure art nouveau en chêne. A gauche une porte au miroir, à droite quatre crochets et une étagère en verre pour des photos ou des lettres. Décoré de deux aquarelles signées et datées 1900 et 1914.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 200/300 -
#51
Een lot messing, bestaande uit een wandkandelaar, een wandlicht met stormlamp en een pupiter.
Lot de laiton comprenant une applique, un photophore mural et un lutrin.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#454
Een piedestal van gesculpteerd hout in de vorm van een draak.
Un piédestal en bois sculpté en forme de dragon.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 120/200 -
#255
Een bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken met telkens drie laden en een rood kalfslederen blad.
Un bureau anglais avec deux caissons à trois tiroirs de chaque coté et avec trois tiroirs en ceinture. Dessus en vachette rouge.No longer availableDim. b: 137 cmEstimate: € 200/240 -
#405Lancôme
“Trésor”. Een parfum van 15 ml.
“Trésor”. Un parfum de 15 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#211
“De druivenplukster.” Een beeld van albast op marmeren sokkel.
“Vendangeuse de raisins”. Une statue en albâtre sur socle en marbre.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#92Roger Hebbelinck
“Village sous la neige”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 169/250 buiten de plaat.
“Village sous la neige”. Lithographie d’un oeuvre par Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 169/250 hors planche.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 100/160 -
#382
Een lot van drie verschillende etsen.
Lot de trois eaux fortes.No longer availableEstimate: € 60/100