Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Heuvellandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

“Heuvellandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

"Hilly landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
Dim. 22 x 31 cm
SKU: 2701260204.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #204
Estimate: € 100 / 150
Interested in this lot?
Place a bid ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #434
    Alex Wauters
    Period: 1899–1965

    “Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 49 x 68 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #524
    Pauwaert

    ‘Platbodems onder zeil’. Olieverf op papier. Getekend.

    'Flat-bottomed boats under sail', oil on paper. Signed; M. Pauwaert.
    Place a bid ›
    Dim. 49/64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #554
    Pierre Diner
    Period: 1832 - 2015

    “Jeune danseuse”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Diner.

    "Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner.
    Place a bid ›
    Dim. 125 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #239

    ‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.

    Place a bid ›
    Dim. 68/92 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #462
    Léon Delderenne

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne. Beschadigde kader.

    "Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #544

    Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.

    Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 73 x 46,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #449

    ‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.

    ‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #580

    ‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.

    'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #542

    “Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 69,5 x 49,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #543
    Joseph Caron
    Period: 1866-1944

    ‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Forest View’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 37/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #552
    L Moens

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 22 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #432
    Paul Hagemans
    Period: Antwerpen 1884-1959

    ‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.

    'Boszicht'. Oil on panel. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #494
    Robert Arens
    Period: 1905-1998

    “Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.

    "Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist.
    Place a bid ›
    Dim. 42.5 x 53.5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #539

    “Zicht op zee”. Een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 68,5 x 58,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #489

    “Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Two heads". Engraving. Signed outside the plate.
    Place a bid ›
    Dim. 44 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #394
    Armand Jamar
    Period: 1870-1946

    “Staand naakt”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Standing nude". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 73 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #534
    Frans Gys

    Zicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.

    View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #592

    “Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #444
    Frans Siaens

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #569
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928 - 1999

    “Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.

    "Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert.
    Place a bid ›
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #590

    Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.

    Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke.
    Place a bid ›
    Dim. 81/65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #359
    Gerrit Lakmaaker

    ‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.

    Place a bid ›
    Dim. 55/74 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #492
    Period: 1960

    “Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.

    "Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #499
    Lucas Meersman

    ‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.

    Place a bid ›
    Dim. 72-77 cm
    Estimate: € 100 / 200

Other lots in this auction

  • #419
    Theodorus Johannes Bertels
    Period: 1882 - 1967

    “Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.

    "Mother and child." Oil on board. Attributed by origin.
    Place a bid ›
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #244
    H. Wood

    “De hooioogst”. Olieverf op paneel in vergulde kader. Gesigneerd H. Wood.

    "The Hay Harvest". Oil on panel in gilded frame. Signed H. Wood.
    Place a bid ›
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #298

    Een massief messingen kerkkandelaar, de voetjes zijn draken.

    A solid brass church candlestick, with dragon feet.
    Place a bid ›
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #31
    Christofle France

    Een set van 8 verzilverd metalen servetringen. Gemerkt.

    A set of 8 silver-plated metal napkin rings. Marked.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 4,3 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #338

    Een paar Tikkar huisgoden van rood aardewerk, man en vrouw. Afkomstig uit Kameroen.

    A pair of Tikkar household deities in red pottery, man and woman. Originating from Cameroon.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #25

    Twee vazen uit hyalietglas met een decor van bloemen, de kleinste in Booms glas, eerste helft 20ste eeuw.

    Two vases made of hyalith glass with a floral decoration, the smallest is Booms, first half of the 20th century.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 23 & 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #110

    29 diverse munten en penningen: - 1 x 100 Zloty 1977 “Wisent”, Ag 625/1000, 16.5 g. - 11 x 50 BEF, Mercurius & Boudewijn I, Ag 835/1000, 12.5 g. - 1 x 20 BEF, Boudewijn I, Ag 835/1000, 8 g. - 8 x 100 BEF, Dynastie, Ag 835/1000, 18 g. - 3 x Unesco Pro Venetia, Pietro Consagra 1974, Ag 1000/1000, 25 g. - 1 x Canadese Dollar, 1981, Ag 500/1000. - 3 x Gede, 12.5 g.nkmünze Jimmy Carter , Ag 999.99/1000, 15.1 g. - 1 x 1/2 dollar Kennedy 1964. Ag 900/1000

    29 diverse coins and tokens: - 1 x 100 Zloty 1977 "Wisent", Ag 625/1000, 16.5 g. - 11 x 50 BEF, Mercury & Baudouin I, Ag 835/1000, 12.5 g. - 1 x 20 BEF, Baudouin I, Ag 835/1000, 8 g. - 8 x 100 BEF, Dynasty, Ag 835/1000, 18 g. - 3 x Unesco Pro Venetia, Pietro Consagra 1974, Ag 1000/1000, 25 g. - 1 x Canadian Dollar, 1981, Ag 500/1000. - 3 x Gede, 12.5 g.nkmünze Jimmy Carter, Ag 999.99/1000, 15.1 g. - 1 x 1/2 dollar Kennedy 1964, Ag 900/1000.
    Place a bid ›
    Dim. +- 440 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #127
    Christofle France

    Een vintage verzilverd metalen ijsemmer, model Folio, onderaan gemerkt.

    A vintage silver-plated metal ice bucket, model Folio, marked on the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. h 21 x Ø 20 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #94
    Henri Joseph F. Piéron
    Period: 1856 - 1912

    “Koeien aan het water”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd. Scheur in het doek. Gedateerd 1877.

    "Cows by the water", a painting, oil on canvas in gilded frame, signed. Tear in the canvas. Dated 1877.
    Place a bid ›
    Dim. 60 x 86 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #79
    Alfred Pietercelie
    Period: 1879 - 1955

    ‘Soir de Pluie, Holleke Linkebeek’, olieverf op doek. Getekend A. Pietercelie, 1935. Titel op de achterkant.

    'Evening Rain, Holleke Linkebeek', oil on canvas. Signed A. Pietercelie, 1935. Title on the back.
    Place a bid ›
    Dim. 38/45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #337

    Een Chinees porseleinen voorraadpot.

    A Chinese porcelain storage jar.
    Place a bid ›
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #234
    Francesco Bartolozzi

    2 19e eeuwse etsen van Francesco Bartolozzi uit de reeks ‘Paradise Lost’.

    A lot of 2 19th-century etchings by Francesco Bartolozzi from the series 'Paradise Lost'.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 26.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

600 loten verwacht Tentoonstelling Vr. 23 & Zat. 24 januari van 10.00 tot 17.00.

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 January 2026 19:00
Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Notice: Please fill out your billing information on your account page before placing a bid.

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More