Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Hindoe godheid van gebeeldhouwd hardhout. Onderaan gemerkt Nyomenseter, Bali

Hindoe godheid van gebeeldhouwd hardhout. Onderaan gemerkt Nyomenseter, Bali.

Divinité hindou en bois dur sculpté. Marque sous la base: Nyomenseter, Bali.
Dim. H. 36 cm
SKU: 2510160451.
Category: Uncategorized.
Auction day: 26 October 2016 19:00
Catalogue #451
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #190

    Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.

    Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. Bruto: 43,28 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #739
    L.A. Jacobs

    “Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 16 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #807

    “Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.

    “Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #125

    Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.

    Collier de perles blanches. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 250
  • #804

    Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.

    Quatre pendules coucou en bois et plastique.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #320
    Silver Cross

    Een oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.

    Ancien landau des années 60. Très bon état.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #95

    Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.

    Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.
    No longer available
    Dim. 247 x 178 x 69 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #796

    Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.

    Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #396

    Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.

    Miroir ovale de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 97 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #394

    Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.

    Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #260

    Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.

    Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #379
    Dutré

    “Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.

    “Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.
    No longer available
    Dim. 32 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #775

    Een lot van vier verschillende glazen stolpen.

    Lot de quatre globes en verre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #185

    Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.

    Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #27

    Groepje van Duits porselein.

    Petit groupe en porcelaine allemande.
    No longer available
  • #310

    Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.

    Cruche décorative en faïence sur base en métal.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #4
    Roger Hebbelinck

    “Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.

    “Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 33 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #745

    Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.

    Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.
    No longer available
    Dim. H. 116 x L. 169 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #805

    Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.

    Quatre pendules coucou en bois et plastique.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #402

    Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.

    Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #215

    Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.

    Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #523

    Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.

    Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.
    No longer available
  • #404

    Luchter van polychroom hout.

    Lustre en bois polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #792

    Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.

    Deux gravures du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #633

    Een staande Boeddha van ivoor en been. Chinees werk. Gemerkt.

    Bouddha debout en os et ivoire sur bois. Travail chinois. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #489

    Wandtapijtje van goudbrokaat met figuren en een olifant. Birmaans werk.

    Petite tapisserie en brocart d’or aux personnages et un éléphant. Travail birman.
    No longer available
    Dim. 65 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #367
    Val Saint Lambert

    Een art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfer aan de rand.

    Coupe art déco en cristal taillé incolore. Marque sous la base au cachet. Eclat au bord.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #618

    Een bijzetkastje in Empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.

    Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage à tablette en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 200
  • #536

    Een mahoniehouten commode in Louis-Philippestijl met vier laden en een lade en doucine.

    Commode en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à quatre tiroirs et à un tiroir en doucine.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #225

    Een trumeau van verguld hout in Louis-Philippestijl.

    Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 164 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #121
    Burago

    Een serie van vier oldtimers. Schaal 1/18. Een Mercedes Roadster ‘36, een Bugatti ‘34, een Alfa Romeo Monza ‘34 en een Alfa Romeo Spider ‘32.

    Suite de quatre voitures miniatures. Echelle 1/18. Une Mercedes Roadster ‘36, une Bugatti ‘34, une Alfa Romeo Monza ‘34 et une Alfa Romeo Spider ‘32.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #105

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,45 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,45 ct.
    No longer available
    Dim. 3,80 g
    Estimate: € 2400 / 2600
  • #443

    Twee dekselvazen en een een balustervaas van blauw en wit Delfts aardewerk.

    Deux vases couverts et un vase balustre en faïence bleue et blanche de Delft.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #653

    Een paar Chinese kandelaars van cloisonné, versierd met een bloemendecor en in het midden met een mineraal. Vervaagde stempel onderaan.

    Paire de candélabres en cloisonné chinois à décor de fleurs. Centre orné d’un minéral. Cachet fané sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #211

    “Boogschutter”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Bruno Zach.

    “Archer”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre noir. D’après un oeuvre de Bruno Zach.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #730
    Ethiopie

    Een halssnoer van verschillende half edelstenen en een koptisch kruis, we voegen er nog een koptisch kruis aan toe.

    Collier en pierres semi-précieuses et deux croix coptes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More