Similar lots by type
-
#274
Een lot van 5 kunstboeken, met onderwerp: De vlaamse primitieven, Willink, Ensor, Breitner en Rembrandt.
A lot of 5 art books, with subject: The Flemish Primitives, Willink, Ensor, Breitner and Rembrandt.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 50/60 -
#271
Een pickmand met bordjes, bestek en bekers voor vier personen. Nieuwstaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
#66Goebel, Germany
“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 75/100 -
#95
Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.
lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.No longer availableOnline onlyDim. h 24,18, 12 cmEstimate: € 60/80 -
#156Crystal Maastricht
Een paar kleine vaasjes in gegoten kristal, blauw en mauve in de massa.
A few small vases in molded crystal, blue and mauve in the mass.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 10 cmEstimate: € 35/45 -
#22
Een bronzen vide-poche/ asbak met reliëfdecor van een ree in het bos en erond een jachtgeweer en -hoorn.
A bronze vide-poche/ashtray with relief decoration of a deer in the woods and a shotgun and horn around it.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 15 cmEstimate: € 36/40 -
#93Studio Artis
Een tinnen wijwatervat met decoratie van moeder en kind.
A pewter holy water font with decoration of mother and child.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 21 cmEstimate: € 20/25 -
#88Viners of Sheffield
Een verzilverd metalen theepotje.
A silver plated metal teapot.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 20/30 -
#77
Een mondgeblazen blauw glazen vaasje met sporen van kleur onderaan.
A mouth-blown blue glass vase with traces of color at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 21 cmEstimate: € 40/60 -
#97
Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Three pieces of crystal and glassware, consisting of a colorless vase on piedouche (edge damage), a colorless Italian glass vase and an ashtray of cut blue Bohemian crystal.No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24/28 -
#115Val Saint Lambert
Een paar kandelaars met vier lichtpunten van kleurloos geslepen kristal.
pair of four-light candlesticks in clear cut crystal.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h 9,5 cmEstimate: € 30/45 -
#72
Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
A colorless glass vase with gilded rim.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10/15 -
#125
“Diploma Aartsbroederschap van O.L.V. van het H. Hart. Druk op papier.
“Diploma Archfraternity of Our Lady of the Sacred Heart. Press on paper.No longer availableOnline onlyDim. 33,5 x 48 cmEstimate: € 15/20 -
#106Lladro
“De conversatie.” Porseleinen beeldje, gedateerd 1980.
“The conversation.” Porcelain figurine, dated 1980.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 18 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#258
Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
A set of five Japanese porcelain plates with landscape decors. Some small flakes. Marked at the bottom. We add a bowl with a chicken and a turkey in the decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35/45 -
#254
Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30/35 -
#145Matchbox Dinky Collection
Twee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-8 1948 Commer 8 CWT Van- DY-8B Commer 8 CWT VanIn originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-8 1948 Commer 8 CWT Van - DY-8B Commer 8 CWT Van In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/50 -
#51
Een Duits porseleinen beeldje van paarden met koets. Onderaan gemerkt.
A German porcelain figurine of horses with carriage. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 15 x 22 cmEstimate: € 30/50 -
#82
Een gegoten glazen toiletstel met amberkleurige accenten uit 6 stuks (1 randje beschadigd). We voegen er twee parfumflacons aan toe, en eendekseldoosje en flacon van kleurloos kristal
A cast glass toilet set with amber colored accents of 6 pieces (1 edge damaged). We add two perfume bottles, and a lidded box and bottle of colorless crystalNo longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H: 3-22 cmEstimate: € 40/60 -
#14
Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Vase moderne en cristal bleu et incolore. Sans marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#196
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
A bluestone inkstand. Without receptacles.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20/25 -
#133Minichamps
Drie modelauto’s op schaal 1:43 uit de reeks ‘Paul’s Model Art’:- AMG - Mercedes C 36.- Ford Scorpio Clipper 1995.- Ford Puma 1997.In originele doosjes.
Three 1:43 scale model cars from the 'Paul's Model Art' series: - AMG - Mercedes C 36. - Ford Scorpio Clipper 1995. - Ford Puma 1997. In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 60/80 -
#166
Een vintage schaal uit amberkleurig glas met smeedwerk.
A vintage bowl of amber glass with ironwork.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 30 cmH: 23 cmEstimate: € 40/45 -
#178
Een reeks van vier porseleinen schotels met veelkleurig decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.
A series of four porcelain dishes with multi-coloured decor of long lines. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø 25,5 cmEstimate: € 40/60 -
#287Goebel, Germany
“Carrollers”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt.
"Carrollers". Un groupe de biscuits multicolores de la série par M.I. Hummel. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 40/50 -
#264
Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
A lot of three patinated plaster sculptures, consisting of a girl's bust, a woodworker and a pieta. We add a group of a boy on a plastic branch. Some very small flakes.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60/80