Similar lots by type
-
#274Een lot van 5 kunstboeken, met onderwerp: De vlaamse primitieven, Willink, Ensor, Breitner en Rembrandt.
A lot of 5 art books, with subject: The Flemish Primitives, Willink, Ensor, Breitner and Rembrandt.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
A colorless glass vase with gilded rim.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10 / 15 -
#95Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.
lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.No longer availableOnline onlyDim. h 24,18, 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#22Een bronzen vide-poche/ asbak met reliëfdecor van een ree in het bos en erond een jachtgeweer en -hoorn.
A bronze vide-poche/ashtray with relief decoration of a deer in the woods and a shotgun and horn around it.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 36 / 40 -
#88Viners of SheffieldEen verzilverd metalen theepotje.
A silver plated metal teapot.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#97Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Three pieces of crystal and glassware, consisting of a colorless vase on piedouche (edge damage), a colorless Italian glass vase and an ashtray of cut blue Bohemian crystal.No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24 / 28 -
#93Studio ArtisEen tinnen wijwatervat met decoratie van moeder en kind.
A pewter holy water font with decoration of mother and child.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 20 / 25 -
#106Lladro“De conversatie.” Porseleinen beeldje, gedateerd 1980.
“The conversation.” Porcelain figurine, dated 1980.No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#125“Diploma Aartsbroederschap van O.L.V. van het H. Hart. Druk op papier.
“Diploma Archfraternity of Our Lady of the Sacred Heart. Press on paper.No longer availableOnline onlyDim. 33,5 x 48 cmEstimate: € 15 / 20 -
#66Goebel, Germany“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#156Crystal MaastrichtEen paar kleine vaasjes in gegoten kristal, blauw en mauve in de massa.
A few small vases in molded crystal, blue and mauve in the mass.No longer availableOnline onlyDim. h 10 cmEstimate: € 35 / 45 -
#115Val Saint LambertEen paar kandelaars met vier lichtpunten van kleurloos geslepen kristal.
pair of four-light candlesticks in clear cut crystal.No longer availableOnline onlyDim. h 9,5 cmEstimate: € 30 / 45 -
#271Een pickmand met bordjes, bestek en bekers voor vier personen. Nieuwstaat.
No longer availableOnline only -
#77Een mondgeblazen blauw glazen vaasje met sporen van kleur onderaan.
A mouth-blown blue glass vase with traces of color at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#135Matchbox Dinky CollectionTwee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-1 1968 Jaguar E-type Mk. 1 1/2.- DY-1B 1967 Jaguar E-type Mk. 1 1/2.In originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-1 1968 Jaguar E-type Mk. 1 1/2. - DY-1B 1967 Jaguar E-type Mk. 1 1/2. In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#79Maria Innocentia HummelHum 486 - Schluß für heute, I wonder, #241, gesign onderaan, in orginele doos
Hum 486 - Schluß für heute, I wonder, #241, signed at the bottom, in original boxNo longer availableOnline onlyDim. 13cmEstimate: € 80 / 130 -
#84Een set van 6 koperen Engelse Bell gewichten - 19-20e eeuw, onderaan geijkt. Bijgevoegd 2 weegschaal gewichten.
A set of 6 copper English Bell weights - 19-20th century, calibrated at the bottom. Included 2 scale weights.No longer availableOnline onlyDim. 17 x Ø10cmEstimate: € 25 / 50 -
#184Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
A vase of cut colorless crystal. Small flake.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.
Two hexagonal dishes of white metal.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 30 & 28 x 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#252Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#234Een lot varia, bestaande uit een verzilverd tafelemmertje, een papegaai van verschillende gesculpteerde mineralen op een fractie amethist, twee bronzen plaquettes, een oude misaal, enz.
No longer availableOnline onlyDim. H: 3-18 cm -
#176lot van aardewerken kommetje met daarin 15-tal stenen balletjes van divers formaat, bijgevoegd eivormig balletje uit gekleurde mineraal steen, gepolijst
lot of earthenware bowl containing 15 stone balls of various sizes, included egg-shaped ball of colored mineral stone, polishedNo longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#195Een lot bestaande uit divers beeldmateriaal rond thema Antwerpen 19-20e eeuw.
A lot consisting of various visual material on the theme of Antwerp 19-20th century.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#258Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
A set of five Japanese porcelain plates with landscape decors. Some small flakes. Marked at the bottom. We add a bowl with a chicken and a turkey in the decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35 / 45 -
#296Twee grote schotels van meerkleurig glas.
Deux grands plats en verre multicolore.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 17 cm & 32 x 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#58Volta CapodimonteEen Capodimonte Volta beeldje van een schrijver aan bureau. Onderaan gemerkt.
A Capodimonte Volta figurine of a writer at a desk. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. H: 26 cmEstimate: € 50 / 100

