#191Griekse godin. Bronzen beeld naar het classicisme.
Déesse grecque. Une statue en bronze.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#10Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de chaque fois deux perles.No longer availableDim. 4,82 gEstimate: € 250 / 350 -
#581Een Chinese visser en een handelaar van gesculpteerd speksteen.
Un pêcheur chinois et un marchand en pierre de lard sculpté.No longer availableDim. h: 41 & 42 cmEstimate: € 260 / 300 -
#537Lixu père et fils à St. GermainEen XIXe eeuwse manuele vacuümpomp van messing en glas.
Pompe à vide manuelle en laiton et verre. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#722Een koffie-en theeservies in Louis-Philippestijl met suikerpot, acht kopjes en twaalf ondertasjes. Omstreeks 1900. Eén dekselknop gerestaureerd.
#377Val St. LambertEen vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt en genummerd 18/150.
Un vase en cristal doublé taillé vert. Marque et numéroté 18/150.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#342“Schaatsers nabij een kasteelhoeve”. Olieverf op koper. Gesigneerd.
“Patineurs près d’une ferme fortifiée”. Huile sur cuivre. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#449Een verzilverd bronzen lampenvoet in barokke stijl op een zwart marmeren voetstuk.
Pied de lampe en bronze argenté de style baroque sur base en marbre noir.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#638Een hanglantaarn van verguld brons en geslepen glas.
Lanterne en bronze doré et verre taillé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#708Een grote en een kleine kom van Chinees porselein, versierd met meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.
Un grand et un petit bol en porcelaine de Chine décorés de fleurs polychromes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 15,5 & 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#42Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964“Quimper”. Een potloodschets.
”Quimper”. Une esquisse au crayon.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#185EpiceTwee verschillende sjaals van linnen en katoen.
Deux châles différents en lin et coton.No longer availableDim. 200 x 90 en 180 x 80 cmEstimate: € 100 / 150