Other lots by Mulberry
Other lots in this auction
-
#672
“Elios”. Vouwstoel van chroom en leder. In de geest van Fontoni & Geraci.
“Elios”. Chaise pliante en chrome et cuir. Dans le goût de Fontoni & Geraci.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#521
Een Chinees porseleinen plaquette met een meerkleurig decor van personages in een besneeuwd landschap. Beschadiging rechts onder.
Une plaquette en porcelaine à décor polychrome de personnages dans un paysage enneigé.No longer availableDim. 53 x 26 cmEstimate: € 180/220 -
#68
Een bord van Saksisch porselein met blauw op wit decor van bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt. Meissen, XVIIIe eeuw. Haarscheur.
Une assiette en porcelaine de Saxe, décor bleu sur blanc de fleurs et de fruits. Marque sous la base. Meissen, XVIIIème siècle. Cheveu.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30/50 -
#41Val St. Lambert
Een vaasje van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal doublé vert et cristal taillé. Marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/80 -
#7
Een lot van zes antieke glazen hangdecoraties, bestaande uit twee grote blauwe, en vier kleinere zilveren.
Un lot de six décorations à suspendre en verre, comprenant deux grandes pièces bleues et quatre plus petites argentées.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#299
Een antieke spiegel, bekleed met gesculpteerd benen plaatjes met Engeltjes en leeuwen en centraal het wapenschild van het Franse koninkrijk en de spreuk “Montjoy Saint Denis”. Enkele manco’s en kleine beschadigingen.
Un miroir antique, décoration de plaquettes en os sculpté, anges et lions et au centre un écusson du Royaume français et la phrase “Montjoy Saint Denis”. Quelques manquements et petits dégâts.No longer availableDim. 84 x 51 cmEstimate: € 200/300 -
#730
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een pareltjes en een camee.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles et d’un camée.No longer availableDim. 9,94 gEstimate: € 350/450 -
#561Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Sint-Niklaasplaats”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Place Saint-Nicolas”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#723
“Guan Yin op hert”. Een groep van monochroom wit porselein in de geest vanhet Blanc-de-Chine.
”Guanyin sur cerf”. Groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit des Blancs-de-Chine.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65/75 -
#118
Een XIXe eeuws houten wandklokje met een decor van een moeder met haar dochters boven de geëmailleerde wijzerplaat.
Une pendule murale en bois, XIXème siècle, décor d’une mère et ses filles au dessus du cadran émaillé.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#495Longchamp
Twee verschillende sjaals van zijde en katoen.
Deux châles différents en soie et coton.No longer availableDim. 200 x 100 en 180 x 130 cmEstimate: € 80/120 -
#732Vic GentilsPeriod: 1919 - 1997
“Adam en Eva”. Litho. Buiten de plaat gesigneerd en E.A.
“Adam et Eve”. Litho. Signée hors planche et E.A.No longer availableEstimate: € 80/120