Other lots by Mulberry
Other lots in this auction
-
#572Jos Bakx
“Riviertje in een bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#468
Een paar Chinese Fo-honden van gesculpteerd jade.
Une paire de chiens Fo en jade sculptée.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/100 -
#789
Een Birmaans doek met een voorstelling van Boeddha op een vogel.
Toile birmane représentant Bouddha sur un oiseau.”No longer availableDim. 63 x 74 cmEstimate: € 60/80 -
#148
François Arago. “Astronomie Populaire”. 4 delen. 1e ed. Gide & Baudry, Paris & Weigel, Leipzig 1854-1857. In-8°, goede staat, wat vochtvlekken. Met talrijke afbeeldingen (dubbelbladige achteraan).
François Arago. “Astronomie Populaire”. 4 delen. 1e ed. Gide & Baudry, Paris & Weigel, Leipzig 1854-1857. In-8°, bon état, quelques taches d’humidité. Avec de nombreuses illustration (en double page à l’arrière).No longer availableEstimate: € 100/150 -
#371
“Wereldtentoonstelling Antwerpen 1930”. In vier delen.
”Exposition Mondiale Anvers 1930”. En quatre parties.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#396
Twee verschillende luidsprekers in houten behuizing. Jaren ‘30.
Deux différents haut-parleurs montés en bois. Années ‘30.No longer availableDim. h: 35 & 49 cmEstimate: € 10/30 -
#203
V. Paulet & J. Sarazin. “Traité d’Anatomie Topographique”. 2 delen “Atlas”, 1 deel “Texte”. Ed. Victor Masson & Fils, Paris, 1867. In-4°, goede staat. De atlassen met talrijke kleurenplaten.
V. Paulet & J. Sarazin. “Traité d’Anatomie Topographique”. 2 vol. “Atlas”, 1 vol. “Texte”. Ed. Victor Masson & Fils, Paris, 1867. In-4°, bon état. Les atlas aux nombreuses illustrations en couleurs.No longer availableEstimate: € 600/1000 -
#442
Twee oude seinsleutels, een seinalarm en een telefoon.
Deux clefs de signalisation anciennes, un signal d’alarme et un ancien téléphone.No longer availableDim. l: 15,5 & 17,5 cmEstimate: € 40/50 -
#604Roger RaveelPeriod: 1921-2013
Compositie met boom. Lithografie, gesigneerd en genummerd 51/100 buiten de plaat.
”Composition avec arbre”. Litho. Signée et numérotée 51/100 hors planche.No longer availableDim. 51 x 69 cmEstimate: € 400/500 -
#166
Een gefineerde commode met drie laden en een zwart marmeren blad. Eén trekker gebroken.
Une commode à trois tiroirs et tablette en marbre noir. Une poignée cassée.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 200/240 -
#256
Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#398
Een lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit een flessenhouder, een dienblad van Wiskeman, twee flessenemmertjes, een bel, een lepel in etui, een etui met zes lepeltjes met kuikentjes en een etui met twaalf desertvorkjes van Christofle.
Un lot de métal argenté, comprenant un porte-bouteille, un plateau Wiskemann, deux seaux à glace, une sonnette, une cuillère dans un étui, un étui et six petites cuillères à poussins et un étui de douze fourchettes à dessert par Christofle.No longer availableEstimate: € 20/30