Other lots by Mulberry
Other lots in this auction
-
#208
Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
Une lampe à suspension style Louis XV et pendeloques en verre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 600/650 -
#55Ratov
Een handtas van rood leder.
Sac à main en cuir rouge.No longer availableDim. 15 x 23 cmEstimate: € 80/150 -
#543Waldemar Strauss, Berlin
Een oude messingen microscoop in houten kist. Bijgevoegd drie etuis met preparaten.
Microscope ancien en laiton. Dans la caisse de bois. On ajoute trois étuis aux préparations.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 200/300 -
#121Lalique
Een vogeltje en een vide-poche van kristal. Beide gesigneerd.
Un oiseau et un vide-poche en cristal. Signés.No longer availableDim. h: 10 cm; Ø: 15 cmEstimate: € 130/140 -
#706Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 315 x 164 cmEstimate: € 100/120 -
#494Luk Duffour
“’t Nachtelijk bezoek” & “De Sint & de slager”. Twee litho’s. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd op 300 exemplaren.
”Visite nocturne” & “ Le saint et le boucher”. Deux lithographies. Signées hors planche, numérotées sur 300 exemplaires.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 60/80 -
#774René Mels
“Rouge et Noir.” Litho, gesigneerd buiten de plaat, E.A.
”Rouge et noir”. Litho, signée hors planche et E.A.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#768
Een lot XIXe eeuwse manuele laboratoriumcentrifuge, een testbuis in houten beschermer en een set oude naalden en spuiten.
Lot comprenant une centrifugeuse de laboratoire manuelle, une tube à essai dans son conteneur en bois et une suite de seringues.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#417
Schaal en vaas art deco van fumé glas.
Un plat et un vase en verre fumé.No longer availableDim. Ø 28 cmEstimate: € 40/50 -
#652
Een tafeltje met ivoor en diverse houtsoorten ingelegd decor van een moeder en een kind met boog en dieren bij een rivier. De poten in de vorm van olifantenkoppen.
Petite table incrustée d’ivoire et de différentes sortes de bois. Décor d’une mère à l’enfant tenant un arc et d’animaux près d’une fleuve. Pieds en forme de têtes d’éléphant.No longer availableDim. Ø: 61 cmEstimate: € 200/300 -
#381
Engelse kruik voor gin uit de Tweede Wereldoorlog. Genummerd SRD 1944.
Une cruche anglaise à gin de la Deuxième Guerre Mondiale. Numéroté SRD 1944.No longer availableDim. L. 21 cmEstimate: € 25/30 -
#39Jaak GorusPeriod: 1913 - 2012
“Rede van Antwerpen”. Aquarel. Gesigneerd.
”La rade d’Anvers”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 28 x 37.Estimate: € 50/80