Other lots by Mulberry
Other lots in this auction
-
#528“Visser”. Een gesculpteerd houten beeld. Chinees werk.
”Pêcheur”. une statue en bois sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#167Een decoratieve zilveren spiegel en borstel met Nederlandse keuren tweede gehalte.
Un miroir en argent et une brosse, poinçons des Pays Bas, deuxième titre.No longer availableDim. l: 26 en 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#682Een golftas met elf golfclubs. Diverse merken.
Onze sticks à golf dans leur sac. Différentes marques.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#354“Pijproker”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Te restaureren.
”Fumeur de pipe”. Huile sur panneau. XIXème siècle. A restaurer.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#632Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil Régence, lavis en gris.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#797Een mahoniehouten dienblad en staander.
Plateau de service en acajou. Sur pied.No longer availableDim. 82 x 71 cmEstimate: € 40 / 60 -
#474“Dwaallicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 14/100 buiten de plaat.
”Feu follet”. Une lithographie. Signée et numérotée 14/100 hors planche.No longer availableDim. 25 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#233Van der Heyden, BruxellesEen apothekersweegschaal in vitrine. Bijgevoegd een complete gewichtenset.
Une balance de pharmacie. Avec un ensemble de poids complet. Sous verre.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#447Een lot van acht glazen vazen in verschillende vormen en formaten.
Un lot de 8 vases en verre différents.No longer availableDim. h: 14 - 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#545Zero Halliburton“Elite”. Een lichtgrijze aktetas van aluminium.
“Elite”. Mallette en aluminium gris clair.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 120 / 160 -
#168Henri Desarces. “Nouvelle Encyclopédie Pratique de Mécanique et d’Electricité”. Ed. Quillet, Paris, 1924. 4 delen, in-4°, goede staat, mooie harde covers met reliëfdruk. Deel 4 is de “Atlas” met 14 uitklapbare kleurenmodellen.
Henri Desarces. “Nouvelle Encyclopédie Pratique de Mécanique et d’Electricité”. Ed. Quillet, Paris, 1924. 4 vol., in-4°, bon état, jolies couvertures dures imprimées en relief. Vol. 4 est l’“Atlas” avec 14 modèles dépliants en couleurs.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#173Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 280

