Other lots by Mulberry
#87
Een paar opgezette grondeekhoorns op houten voetstukjes.
#181
Griekse godin. Bronzen beeld naar het classicisme.
#242
#290
Un diamant naturellement brun-jaune de taille émeraude dans un certificat fermé AIG. 0,99 ct. SI1.No longer availableEstimate: € 900/1000 -
#114Jaak Schaepherders
“Stilleven met flessen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, bouteilles et fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#292Carl Berckmans
“Stilleven met fruit en noten”. Olieverf op doek. Gesigneerd .
“Nature morte aux fruits et noix”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#706Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#562
“Rijstvelden bij ochtendlicht”. Olieverf op doek.
”Rizières”. Huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#773
Een tête-à-tête van porselein met vergulde details. XIXe eeuw.
Tête-à-tête en porcelaine aux détails dorés. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40/60 -
#288
#137
Een sterling zilveren melkkannetje. Gemerkt.
#15The Bridge
Een bruin lederen zakagenda.
Agenda de poche en cuir brun.No longer availableDim. 15 x 11 cmEstimate: € 30/50