Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Henri Joseph Pauwels
Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

“Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Ferme au bord d’un canal”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 64 x 90 cm
SKU: 0602180534.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 7 February 2018 19:00
Catalogue #534
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Pauwels

  • #762
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging in het doek.

    ”Paysage à la ferme.” Huile sur toile. Signée. Petit dégât à la toile.
    No longer available
    Dim. 60 x 120 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #652
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoeve in de zomer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Fermette durant l’été.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 88 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #212
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme au bord de l’eau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 88 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #524
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de port”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 64 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 150

Similar lots by type

  • #229
    Louis Van Engelen
    Period: 1856 - 1940

    “Zicht op de M‘Pozorivier in Congo”. Gesigneerd en gedateerd 7/1879.

    “Vue de la rivière M’Pozo au Congo”. Aquarelle. Signée et datée 7/1879.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #204
    Louis Robbe
    Period: 1806-1887.

    “Koeien en schapen in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vaches et moutons dans le pré”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 44 x 60,5 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #982
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “De misdienaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Acolyte.” Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #989
    Edgard Farasyn
    Period: 1858-1938

    “Paardenkoets in de duinen bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Carrosse dans les dunes durant la nuit.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 56 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #744

    “Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.

    “Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 50 x 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #854
    Louis Clesse
    Period: 1889 - 1961

    “Schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”La grange.” Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #569
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #689

    “Indisch koppel”. Paar gouaches op doek. Modern werk.

    “Couple indien”. Paire de gouaches sur tissu. Travail moderne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #232
    Prosper De Wit
    Period: 1862 - 1951

    “De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine schade bovenaan.

    “L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât vers le haut.
    No longer available
    Dim. 47 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #759
    Robert Meyten

    “Surrealistisch landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.

    ”Paysage surréaliste et personnages.” Huile sur toile. Signée et datée 1964.
    No longer available
    Dim. 57 x 99 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1009
    Schevelenbosch

    Een paar interieurscènes naar de XVIIIe eeuw. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    Deux scènes d’intérieur d’après le XVIIIième siècle. Huile sur toile. Signées.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #554
    Alfred Jos Auguste Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Vieux Coin”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vieux Coin’. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #209

    “Kerkinterieur”. Olieverf op paneel achter glas. Vlaamse school, XIXe eeuw.

    “Intérieur d’Eglise”. Huile sur panneau sous verre. Ecole flamand, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 79 x 65 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #621
    Joseph De Meyer

    “De jacht van Diana”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1955.

    “La chasse de Diane”. Huile sur toile. Signée. Vers 1955.
    No longer available
    Dim. 120 x 160 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #214
    Henri Houben
    Period: Antwerpen 1858-1931

    “Conversatie op het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Conversation dans les champs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 53 x 66 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #984
    Jaak Van den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. gesigneerd.

    ”Vue sur la fagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 44 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #544
    Edgard Breyne
    Period: °1887

    “Geanimeerd interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Intérieur animé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 60 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #892
    Rik Verheyden

    “Non aan een kerkingang”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.

    ”Une nonne à l’entrée de l'Église.” Huile sur toile. Signée et datée 1931.
    No longer available
    Dim. 59 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #662
    Omer Coppens
    Period: 1864-1926

    “Besneeuwd straatje bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘23. Beschadiging bovenaan.

    ”Une ruelle enneigée nocturne.” Huile sur toile. Signée et datée ‘23.
    No longer available
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #644
    Trousselot

    “Kardinaal met papegaai”. Olieverf op schilderskarton. Gesigneerd.

    ”Cardinal et perroquet.” Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #632

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.

    ”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #684
    S. Dewael

    “Joies d’été”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Joies d’été.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1032

    Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.

    Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.
    No longer available
    Dim. 93 x 39 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #859
    G. Heirbaut

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur le port.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 70 / 100

Other lots in this auction

  • #858

    Een lot zilveren en andere munten: one dollar, proefslagen voor euro’s van niet-lidstaten, stukken van 500 BEF enz.

    Lot de monnaies en argent et autres: one dollar, des épreuves d’euro pour des pays non membres, des pièces de 500 francs belges etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #576

    Een gefineerd TV-meubel in Lodewijk XVI-stijl versierd met porseleinen plaquettes.

    Meuble de télévision en bois de placage de style Louis XVI, décoré de plaquettes en porcelaine.
    No longer available
    Dim. 131 x 107 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #625

    Een gefineerd bijzetkastje met een marmeren blad en het deurtje geflankeerd door twee zuiltjes.

    Table de chevet de style Empire en acajou, ouvrant à une porte flanquée de deux colonnettes en bois noirci.
    No longer available
    Dim. 79 x 39 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #1104

    Een luchter met kristallen pendeloques.

    Lustre aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #295

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 4,55 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #818

    Een lot messing, bestaande uit twee verschillende olielampen, wandkandelaars en een schaaltje in de vorm van een vogel.

    Lot de laitons comprenant deux lampes à huiles différentes, des appliques et un petit plat en forme d’oiseau.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #294
    E. Orban

    “Kloosterscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Naar een werk van Louis Tytgadt.

    “Scène de monastère”. Aquarelle sur papier. Signée. D’après une oeuvre par Louis Tytgadt.
    No longer available
    Dim. 55 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #947

    Een ménagère met een uitgebreid bestek van verzilverd metaal. Compleet voor twaalf personen.

    Une ménagère comprenant un service à couverts en métal argenté. Complet pour douze convives.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #131
    Conpin(?)

    Een romantisch tafereel in biscuit, Italiaans werk. Gemerkt. Letsel en restauratie aan de handen.

    Groupe romantique en biscuit. Travail italien. Avec marque. Dégât et restauration aux mains.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #966

    Een tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XV.

    Armoire à deux portes en chêne sculpté. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Dim. 123 x 136 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #678

    Een zilveren sigarettendoosje met een geribd decor. 800‰.

    Une petite boîte à cigarettes en argent , 800‰.
    No longer available
    Dim. 82,17 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #4

    Accordeonist van polychroom porselein. Achteraan merk van Rudolstadt.

    Accordéoniste en porcelaine polychrome. Marque au verso: Rudolstadt.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More