Similar lots by type
-
#492Octave PirletPeriod: 1914 - 1979
“Landschap met koeien”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage et vaches”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 64 cmEstimate: € 40/50 -
#74Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997
“Personages”. Indische inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 5 april 1993.
”Personnages”. Encre de Chine sur papier. Signée et datée 5 avril 1993.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 60/80 -
#12J Severin
“Netels”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Orties”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 30/40 -
#524Harry
“Clown en vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 11-95.
”Clowns et femmes”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 11-95.No longer availableDim. 45 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#69Hugo HeyensPeriod: 1942-1987
“Vervloekt en ongezegend is het lijden...”. Een houtskooltekening met gedicht. Gemonogrammeerd.
“Vervloekt en ongezegend is het lijden...”. Fusain au poème. Monogrammé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#62Bonnevall
“Zicht vanuit een raam. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue par une fenêtre”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 20/30 -
#9Jos Albert
“Plattelandszicht”. aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1928.
”Vue sur la campagne”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 20/30 -
#64Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997
“Antwerpen - Academie voor Schone Kunsten”. Indische inkt op papier. Gesigneerd.
”Anvers - Académie des Arts”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 54 cmEstimate: € 60/80 -
#94Germaine Brus
“St.-Bavostraat, Wilrijk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Rue St-Bavon, Wilrijk”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1967.No longer availableDim. 42 x 48 cmEstimate: € 20/25 -
#49
“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40/50 -
#39N. Wouters
“Jonge vrouw in lingerie”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Jeune femme en lingerie”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 25/35 -
#512Marcel CockxPeriod: 1930 - 2007
“Man met uilen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Homme et hiboux”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 51 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#79Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997
“Personages bij een gebouw”. Indische inkt op papier. Gesigneerd.
”Personnages auprès d’un bâtiment”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 60 /80 -
#552
“Stilleven met kruik.” Aquarel op papier. Draagt een handtekening: “Kees Verwij ‘72”.
”Nature morte, cruche”. Aquarelle sur papier. porte une signature: ‘Kees Verwij ‘72’.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 120/160 -
#692
“ De spiegel, Le miroir”. Een pastel, gesigneerd : ‘Ger Deltour’
”De spiegel, le miroir”. Pastel. Signé: ‘Ger Deltour’.No longer availableDim. 26 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#189Felix De Boeck
“Nachtlichten”. Litho. Genummerd 45/100 en gesigneerd buiten de plaat.
”Lumières de nuit”. Une lithographie. Signée 45/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 220/280
Other lots in this auction
-
#434
“Schepen aan de kust”. Olieverf op paneel in de geest van de XIXe eeuw.
”Bateaux à la côte”. Huile sur panneau dans l’esprit du XIXème siècle.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 50/80 -
#116
Een antieke notenhouten stoel, bekleed met tapisserie. Overgang Lodewijk XIV - Lodewijk XV.
Une chaise antique en noyer, revêtement de tapisserie. Période transitoire Louis XVI et Louis XV.No longer availableEstimate: € 45/50 -
#346
Een oude houten drukrol voor behangpapier, gemonteerd als lamp.
Un ancien rouleau de tapisserie à pression, monté en lampe.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 60/100 -
#424Jozef Peeters
“Compositie”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1922.
”Composition”. Aquarelle sur papier. Monogrammé et daté 1922.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 300/400 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 371 x 280 cmEstimate: € 180/240 -
#792
Een reeks van zes eikenhouten stoelen met rug en zit van gedreven leder. Lichte slijtage, één grondig te restaureren.
Une série de six chaises en chêne avec assises et dos en cuir repoussé. Quelques usures, une chaise à restaurer.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#114
Een rechthoekige spiegel met een decor van een vrouw met een bloementuil in de stijl van Mucha.
Un miroir octagonal au décor d’une femme et son bouquet de fleurs, dans le style de Mucha.No longer availableDim. 100x 53 cmEstimate: € 100/120 -
#676
Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#291
Een houten speculaasvorm met vier figuren.
Un moule à spéculoos en bois à quatre figures.No longer availableDim. L: 49 cmEstimate: € 40/60 -
Mary KennisPeriod: 1899 - 1965
Een oude affiche naar aanleiding van het carnaval te Oostende 1931 naar een ontwerp van Ensor. Met frankeerzegel.
Une affiche ancienne à l’occasion du carnaval de 1931 à Ostende, d’après un projet par Ensor. Avec timbre.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 200/250 -
#87
“Au secours”. Beeld van zamak naar een werk van P. Bobbias.
”Au secours”. Une statue en régule d’après une oeuvre par P. Bobbias.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 40/50 -
#375
Een Venetiaanse luchter met tien lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre vénitien à dix bras de lumière, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80/120