#355
Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
#471
Een bronzen beeld van een Jaguar, naar Bugatti.
#596
Een handgeknoopt wollen Turks tapijt.
#163Paul PhilippePeriod: 1870-1930
“Russian Dancer”, Art Deco bronzen beeld van dansende dame op stenen voet, gesigneerd “P.Philippe”.
#46
#693Victoria
Een uitgebreid porseleinen koffieservies circa 1920. Voor 10 personen.
#166
Een tweedelige bibliotheekkast van mahoniehout. Onderaan twee paneeldeuren, bovenaan twee beglaasde deuren en gerainureerde stijlen. Engels werk, einde XIXde eeuw.
A two-piece library cabinet made of mahogany. At the bottom two panel doors, at the top two glazed doors and grooved styles. English work, late XIXth century.No longer availableDim. 235 x 142 x 49 cmEstimate: € 200/300 -
#662
Een handgeknoopte wollen Kelim.
#674
#386Indo-Bidjar
Een wollen karpet. Handgeknoopt.
A wool rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 143 x 67 cmEstimate: € 25/35 -
Een houten secretaire, hetwelk met 1 schuif en uitklapbaar bureaublad.
#66
Rechthoekige tafel uit donker eikenhout.
Rectangular table in dark oak.No longer availableDim. h75 x l140 x b68cmEstimate: € 40/50