Other lots in this auction
-
#786
Een lot van vier metalen en een kunststoffen constateur voor de duivensport, waarbij drie van het merk ‘Junior’, één van ‘Mignon’ en één van ‘Benzing’.
Lot de quatre constateurs en plastique pour la course aux pigeons, marques Junioir, Mignon, Benzing.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#413
Een blaasbalg van gedreven messing en een messingen olielamp, gemonteerd op elektriciteit.
Un soufflet en cuivre repoussé et une lampe à huile en laiton, montée à l'électricité.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#709Roel Slabbinck
“Ink is the link.” Ets, genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
”Ink is the link”. Une eau-forte, numérotée et signée hors planche.No longer availableDim. 14 x 18 cmEstimate: € 25/35 -
#783
Een lot van drie diertjes van meerkleurig aardewerk van Makkum, bestaande uit een meerkleurige koe, een fazant en een een geit in blauw-wit. De laatste met een ontbrekende hoorn.
Un lot de faïence polychrome de Makkum comprenant trois petits animaux: une vache, un faisan et une chèvre bleue-blanche (une corne manquante).No longer availableDim. h: 7 - 12 cmEstimate: € 25/35 -
#641
“Geisha met bloementuil”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
“Geisha au bouquet de fleurs”. Statuette en ivoire sculpté. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 8 cmEstimate: € 200/250 -
#457Royal Crown Derby
Een groot en twee kleine borden van porselein, versierd met een verguld decor van vogels.
Une grande et deux petites assiettes en porcelaine, décoration doré d’oiseaux.No longer availableDim. Ø: 26 & 21 cmEstimate: € 30/40 -
#765
Een lot van 58 strips waaronder ‘Alex’, ‘De Blauwbloezen’, De Minimensjes’, ‘Buck Danny’ en andere. Vier onder hen in het frans.
Un lot de 58 bandes dessinées dont ‘Alex’, ‘De Blauwbloezen’, ‘De Minimensjes’, ‘Buck Danny’, et autres. Quatre albums en Français.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#92Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Markt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le marché”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#796
Een lot van vijf oude constateurs voor de duivensport, waarbij vier in houten kast en één van bakeliet. Merken ‘Belgica’, ‘Plasschaert’, La Lédoise’ en ‘Heirman’. We voegen er een houten duivenmandje aan toe.
Lot de cinq anciens constateurs pour la course aux pigeons dont quatre en bois et un en bakelite. Marques Belgica, Plasschaert, La Lédoise et Heirman. Nous ajoutons un panier en bois.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#621
Een olifant met een jong van gebeeldhouwd ivoor. Japan (?), eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Eléphant et son petit en ivoire sculpté. Japon (?), premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 120/200 -
#62
“Shakespeare à la cour d’Elisabeth” & Charles 1er et Van Dyck à Hampton Court”. Twee gravures door Pierre Cottin. Vochtschade.
”Shakespeare à la cour d’Elisabeth” & “ Charles 1er et Van Dyck à Hampton Court”. Deux gravures par Pierre Cottin. Dégâts d’humidité.No longer availableDim. 45 x 57 cmEstimate: € 40/60 -
#346
Een reeks van vier stoelen van grijsgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug en gecanneleerde poten.
Une série de quatre chaises en bois à patine grise, style Louis XVI, dos cannés et pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 20/40