Other lots in this auction
-
#304Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux de pêche . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50/80 -
#385
Een ronde metalen (bronslegering) plaquette met beeltenis van Napoleon Bonaparte.
Une plaque ronde en métal (alliage de bronze) représentant Napoléon Bonaparte.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#112E. Ibels
“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie.
Vase avec des roses . Huile sur toile. Signé. Perforation.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#400
Een porseleinen frenologiebuste.
Un buste de phrénologie en porcelaine.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#302
Een Afrikaans bronzen mannenhoofd.
Une tête d'homme en bronze africain.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/80 -
#320
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants et de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 2,50 ctEstimate: € 400/500 -
#370
Een vaas van meerkleurig Muranovaas.
Un vase de vase de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 70/90 -
#298
Een milieu-de-table met geslepen kristallen coupe op verguld messingen voet.
Un milieu-de-table avec une coupe en cristal taillé sur une base en laiton doré.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#303
Vijf Guan Yins van monochroom wit Chinees porselein. Eén gerestaureerd aan een hand.
Cinq Guan Yins en porcelaine chinoise blanche monochrome. Un restauré à une main.No longer availableDim. h: 27 - 37 cmEstimate: € 50/80 -
#252
Een klein masker van gesculpteerd hout, getooid met een vogel. Resten van polychromie. Baoulé, Ivoorkust.
Un petit masque en bois sculpté, orné d'un oiseau. Restes de polychrome. Baoulé, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 55/65 -
#43
Een kratervaas (H. 30 cm) en een kleine terrine (H. 20 cm) van Chinees porselein met een decor van bloemen en vogels volgens Imari-inspiratie. Onderaan gemerkt.
Vase cratère (H. 30 cm) et petite terrine (H. 20 cm) en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d’oiseaux d’inspiration Imari. Marque sous les bases.No longer availableDim. h:31 en 21 cmEstimate: € 50/60 -
#218
Een pelgrimsfles van monochroom wit Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een draak.
Une bouteille de pèlerin en porcelaine chinoise blanche monochrome, décorée d'un décor en relief représentant un dragon.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 180/200