#193Aelewaters De Barius, MalinesEen vergulde koperen Louis-Philippe pendule, rondom de witte geëmailleerde wijzerplaat een jongeman en talrijke werktuigen als allegorie op de landbouw. Met slinger. Vergezeld van een (beschadigde) glazen stolp met houten sokkel. Einde XIXde eeuw.
Pendule en cuivre doré Louis-Philippe, cadran émaillé blanc entouré d’un garçon et de nombreux outils en allégorie de l’agriculture. Avec balancier. Accompagnée d’une globe en verre (dégâts) sur socle en bois. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 300 / 400 -
#782Hiroshige“Yui” Een ingekleurde originele Japanse houtsnede uit de reeks ‘53 stations van de Tokaido’. 1833.
#295Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
#107Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, met o.a. koffie- en theestellen, bestek, enz.
#733Een Japans bronzen vaasje.
#620Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een levensboom.
#606Vitra“Eames DSW”. Twee kunststof designstoelen naar ontwerp van Charles & Ray Eames, waarbij één in blauw en één in wit. De blauwe onderaan gemerkt.
“Eames DSW”. Deux chaises design d’après des modèles par Charles et Ray Eames, dont un en bleu, l’autre en blanc. La bleue porte une marque vers le bas.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#228Een antiek percussiepistool met notenhouten kolf. Messingen haan. Lange achthoekige loop. XIXde eeuw.
Pistolet à percussion ancien à crosse en noyer. Coq en laiton. Canon octogonal. XIXe siècle.No longer availableDim. L. 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#723Een lot schelpen en koralen. Zeven stuks.
#411Een serie van zes glazen van geslepen kristal in zes kleuren. Gaaf.
#709Jean Gatien“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en met opdracht, 1940.
“Composition abstraite”. Huile sur toile. Signée et avec dédicace de 1940.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 100 / 120