#69Kris Duys
“Landschap”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘88.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé au verso et daté ‘88.No longer availableDim. 11 x 67 cmEstimate: € 60/80 -
#329Victor Uytterschaut
“Bomen in het bos en boomgaard”. Twee ingekleurde aquarels. Gesigneerd.
“Arbre dans le bois” et “Verger”. Deux aquarelles. Signées.No longer availableDim. 44 x 28 en 33 x 48 cmEstimate: € 80/100 -
#246
#96
Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
#433
Een tinnen zalfpot met schroefdeksel. Frankrijk, XVIIIde eeuw en een tinnen eetketeltje met hengsel en een deksel in de vorm van een diep bord.
Pot à onguent en étain à couvercle à visser. France XVIIIe siècle, ainsi qu’une petite chaudière à anse et avec couvercle en forme d’assiette creuse.No longer availableDim. H. 13 - 17 cmEstimate: € 40/60 -
#515Il Bisonte Longschamp
Grand lot de porte-clés en chrome, cuir, textile. Nous ajoutons un clips à billets et un porte-clés de Bagnara.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#807
“Breughel. Een kunstmap met begeleide prenten. Mercatorfonds, 1973.
#109Etienne Fabry
“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 40/60 -
#398Karl Hart
Een sigarenroller nr 34090.
Moule à cigares numéro 34090.No longer availableDim. L 56 cmEstimate: € 25/35 -
#759
Een Engelse barometer in eikenhouten kast.
Baromètre anglais en chêne.No longer availableDim. l: 74 cmEstimate: € 60/100 -
#223
Een bolle lantaarn van brons en glas.
#554Baken
“Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 15 x 23 cmEstimate: € 100/120