Similar lots by type
-
#419Nicole Halsberghe
“Tokyo”. Pastel op papier. Origineel voor een lithografie op vier exemplaren. Gesigneerd.
"Tokyo". Pastel sur papier. Original pour une lithographie en quatre exemplaires. Signé.No longer availableDim. 52 x 34 cmEstimate: € 65/80 -
#402
“Pijproker met strohoed”. Houtskool op papier. Zonder signatuur.
"Fumeur de pipe avec chapeau de paille". Fusain sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#124Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“De misviering”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrameerd en gedateerd “XVIII”.
"La messe". Technique mixte sur papier. Monogrammé et daté "XVIII".No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 180/240 -
#564
“Zuiders straatzicht”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1959.
"Vue sur une rue méditerranéenne". Aquarelle sur papier. Signé illisiblement. Daté 1959.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120/200 -
#82F. Van Elewijck
“Hooischelven bij de rand van het dorp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1948.
« Des meules de foin à la sortie du village ». Pastels sur papier. Signé et daté 1948.No longer availableDim. 48 x 62 cmEstimate: € 40/60 -
#234Eduard Van der MeerPeriod: 1846 - 1889
“Meisje bij oude man met rozenkrans”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Fille avec vieil homme avec chapelet". Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 65 x 47 cmEstimate: € 40/60 -
#259Marc Soens
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"Nu féminin". Technique mixte sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#482
“Javaans landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Paysage javanais". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 16 x 28 cmEstimate: € 50/800 -
#594Henri Victor WolvensPeriod: Brussel 1896 - Brugge 1977
“Moeder met kind”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.
"Mère avec enfant". Un dessin au pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 cm x 13 cmEstimate: € 60/100 -
#89Gerard Jr. CoxPeriod: 1902-1982
“Meertje aan de heide”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Lac sur la lande". Pastels sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 61 cmEstimate: € 80/120 -
#609
“Japans landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en met stempel.
"Paysage japonais". Aquarelle sur papier. Signé et avec cachet.No longer availableDim. 67 x 67 cmEstimate: € 40/60 -
#559Paul JoostensPeriod: 1889 - 1960
“Voorstelling met Boeddha”. Potlood op papier. Gesigneerd.
« Représentation avec Bouddha ». Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 21,5 cmEstimate: € 150/200 -
#562Van Cleef
“Korhoen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Grouse noire". Pastels sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#392Yves RhayéPeriod: 1936 - 1995
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Paysage". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 19 cm (55 x 37 cm)Estimate: € 100/150 -
#19Frans OttePeriod: 1885 - 1973
“Landbouwer”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
"Agriculteur". Un dessin au lavis Signé.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 25/40 -
#569Jaap StellaartPeriod: 1920 - 1992
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Composition". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 20,5 x 29,5 cmEstimate: € 120/180 -
#322Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Dorpsplaats Belsele” & “ Maelderghemmolen St-Denys Boekel”. Twee etsen. Gesigneerd en genummerd 38/50 & 45/100.
"Place du Village Belsele" & "Maelderghemmolen St-Denys Boekel". Deux gravures. Signées et numérotées 38/50 & 45/100.No longer availableDim. 19 x 20 cm & 35 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#534Lily Van Oost
“Surrealistische voorstellingen”. Vier inkttekeningen op papier. Alle vier gesigneerd en gedateerd 1970.
« Représentations surréalistes ». Quatre dessins à l'encre sur papier. Tous les quatre signés et datés 1970.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#114Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Goed gezelschap”. Een inkttekening op papier”. Gemonogrameerd en gedateerd “XII”.
"Bonne compagnie". Un dessin à l'encre sur papier ». Monogrammé et daté "XII".No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 120/160
Other lots in this auction
-
#615
Een paar armstoelen van gebeeldhouwd notenhout. Armleunen en poten in Lodewijk XIII-stijl.
Paire de fauteuils en noyer sculpté. Accoudoirs et pieds de style Louis XIII.No longer availableDim. H. 89 cmEstimate: € 100/150 -
#432
“Apocalyptische voorstelling”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Représentation apocalyptique". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#383Maria Innocentia Hummel
“Goebel 125 Year Limited Edition & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 655 & 79.
"Goebel 125 ans en édition limitée & Hinaus in die Ferne". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 655 & 79.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#551
Een verguld bronzen schouwpendule in Louis XVI-inspiratie. (Sleutel en slinger manco)
Pendule en bronze doré d'inspiration Louis XVI. (Clé et balancier manquants)No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80/100 -
#318Richard Ginori, Italy
Een porseleinen terinne met meerkleurig decor van vruchten en bloemen. Onderaan gemerkt.
Soupière en porcelaine à décor multicolore de fruits et de fleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40/45 -
#523Maria Innocentia Hummel
“Schwieriges Problem”. Beeldje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en genummerd 170/III.
"Problème de Schwieriges". Figurine de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquée et numérotée 170/III en bas.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 300/400 -
#17
Een kleine pique-fleurs met metalen montuur van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Evenals een kleine coupe en een schaaltje. Het laatste gemerkt Val Saint-Lambert.
Un petit pique fleurs avec monture en métal en cristal taillé, en partie coloré en rouge dans la masse. Ainsi qu'une petite coupe et un bol. Ce dernier marqué Val Saint-Lambert.No longer availableDim. H: 4-15cmEstimate: € 40/60 -
#170
Een paar 18 K roze gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or rose 18 ct serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 350/450 -
#243Royal Dux
“Jager met hoorn en honden”. Een blauw-wit en vergulde groep. Gemerkt.
"Chasseur avec corne et chiens". Un groupe bleu-blanc et plaqué or. Avec marque.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/260 -
#505
Een paar gestileerde verguld messingen ramskoppen.
Une paire de têtes de bélier stylisées en laiton doré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 420/440 -
#304Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Vluchten”; “Waarheen?” & “Christus aan het kruis”. Drie litho’s, gedrukt bij Kotting te Amsterdam. Door de kunstenaar gesigneerd buiten de plaat.
"Fuire"; "Où aller?" & “Christ sur la Croix”. Trois lithographies, imprimées par Kotting à Amsterdam. Signées par l'artiste à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 17,5 x 25,5 cmEstimate: € 80/120 -
#613Maria Innocentia Hummel
“Ferienfreude. Twee kinderen in een venster”. Wandversiering van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 125.
« Férienfreude. Deux enfants dans une fenêtre ». Décoration murale en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquée en bas, numérotée 125.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 20/25