Other lots by Pauwels
-
#207Achiel Pauwels
“Liggend naakt op conische sokkel.” Beeld in deels geglazuurd aardewerk. Gedateerd 1989. Gesigneerd.
“Nu couché sur socle conique”. Sculpture en faïence partiellement couverte. Datée 1989. Signée.No longer availableDim. H 71 cmEstimate: € 600/700 -
#172Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Bosdreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Allée dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 180/240 -
#239Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Zomerse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 180/240
Similar lots by type
-
#694
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 38 cmEstimate: € 160/200 -
#39
“Landhuis”. Olieverf op board. Onduidelijk gesigneerd.
“Villa”. Huile sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 200/240 -
#179Noel (?)
“Neerhofscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Scène de basse cour”. Huile sur panneau. Signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 30/50 -
#212Armand ApolPeriod: 1879-1950
“Binnenschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
“Péniches au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 102 x 122 cmEstimate: € 400/600 -
#149Theodore Rousseau
“Woning aan een meer”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Maison au bord d’un lac”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 1000/1200 -
#14
“Stilleven met rozen in een Satsuma vaas”. Draagt een handtekening.
“Nature morte aux roses dans un vase de Satsuma”. Porte une signature.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#702
“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 160/180 -
#209Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableDim. 102 x 80 cmEstimate: € 200/250 -
#378
“Interieur met palmier en samovar”. Olieverf op doek.
“Intérieur aux palmier et samovar”. Huile sur toile.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#159
“Boereninterieur”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Van Heemskerk. Vermoedelijk XVIIde eeuw.
“Intérieur paysan”. Huile sur panneau. D’après un oeuvre par Van Heemskerk. Probablement XVIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 200/300 -
#282Palesse (?)
Twee marines. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
Deux marines. Huile sur toile. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 51 cmEstimate: € 80/100 -
#634
“Abstracte voorstelling met twee figuren”. Olieverf op doek.
“Composition abstraite avec deux personnages”. Huile sur toile.No longer availableDim. 77 x 51 cmEstimate: € 160/200 -
#827
Een oude bajonet met lederen schede met koperbeslag.
Ancienne baïonnette dans son fourreau orné de cuivre.No longer availableDim. l: 43 cmEstimate: € 80/100 -
#352Edward MoerenhoutPeriod: 1801-1893
“Schepen op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux sur une mer mouvementée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#609Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#29Jos. De Belder
“Begijnhof te Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1903.
“Béguinage de Malines”. Huile sur panneau. Signé et daté 1903.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 50/80 -
#669
“Dame in kamerjas”. Acryl op board. Draagt handtekening.
“Dame au peignoir”. Acrylique sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120/160 -
#614
“Zicht op Keulen” & “Molenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Vue de Cologne” et “Moulin”. Huile sur panneau. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 5à/80 -
#559
“Geabstraheerd figuur”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Figure abstraite”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 76 x 64 cmEstimate: € 120/180 -
#204P. Claes
“Dorpszicht met vee” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1852.
“Vue de village au bétail”. Huile sur toile. Signée et datée 1852.No longer availableDim. 90 x 115 cmEstimate: € 1200/1500 -
#699
“Bergweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin en montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#629
“Zeezicht”. Olieverf op paneel.
“Marine”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 160/200 -
#742
Een miniatuur met een afbeelding van een paar met een hond. Olieverf.
Miniature représentant un couple avec leur chien. Huile.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 30/50 -
#222
“Bosbeek”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 86 x 61 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#813
Een lot van zeven kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof. Vier slingers ontbreken.
Lot de sept horloges à coucou en bois polychrome et plastique. Quatre balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#328
Serie porseleinen vogeltjes. Gemerkt. Staffordshire Crown Bone China en een aantal gesigneerd J.T. Jones. Met bijpassende eendeursvitrine.
Lot d’oiseaux en porcelaine. Marque Staffordshire Crown Bone China, certains signés J.T.Jones. Avec une petite vitrine assortie.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#676
Een tweeledige vitrinekast van gesculpteerd eikenhout in de geest van Lodewijk XV.
Vitrine à deux corps en chêne sculpté dans le goût Louis XV.No longer availableDim. H 190 cmEstimate: € 200/240 -
#195
Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een revolver.
Pendentif en or jaune 18 ct en forme de revolver.No longer availableDim. 28,39 gEstimate: € 600/700 -
#240
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 1600/1800 -
#208
Een paar indrukwekkende vazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van vogels. Restauratie aan één van de twee.
Paire de vases impressionnants en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux. Un exemplaire réparé.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 2000/2200 -
#243
Een dekselvaasje van polychroom Duits porselein op voet, versierd met bloemen en twee kindjes in reliëf. Onderaan gemerkt.
Petit vase en porcelaine polychrome sur piédouche, décoré de petites fleurs et deux enfants en relief. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#830
Geelkoperen fotolijst. Lodewijk XVI-stijl.
Cadre à photographie en cuivre jaune. Style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#339G. Weymaere
“Brugge, met zwanen op het Minnewater”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Petit pont et cygnes à Bruges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 100/140 -
#290
Een 18 karaats geel gouden Liberty munt met een afbeelding van John & Robert Kennedy.
Pièce de monnaie Liberty en or jaune 18 ct représentant John et Robert Kennedy.No longer availableDim. 6,94 gEstimate: € 140/160 -
#117
Een vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert
Vase à piédouche en cristal taillé coloré vert dans la masse. Probablement Val St-Lambert.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 60/100 -
#248
“Bacchanale”. Een beeldje van meerkleurig biscuit.
“Bacchanale”. Statuette en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/120